Тема: Слабкий сигнал від Wi-Fi  (Прочитано 17831 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« : 05.01.2011, 12:28:27 »
Хтось може стикався з подібною проблемою. Рівень сигналу завжди дуже низький. Порадьте, шприхалі, що можна зробити в даному випадку? Постійне вирубування нету просто достало. Сигнал на вході - нормальний, тому провайдер від вирішення проблеми самоусунувся. Роутер - D-link DIR 300, адаптер - canyon cnp-WF518N1

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 05.01.2011, 13:53:13 »
я пару років тому баввився вай-фаєм.
між роутером і твоїм компом які перешкоди - типа стіни?
під яким кутм їх радіохвиля перетинає?
відстань комп-роутер?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 05.01.2011, 14:05:58 »
А що тут робити - брати інший Ві-Фі адаптер і ним провіряти рівень сигналу. Щоб поняти чи то роутер так слабо дає. чи то адаптер в компі здихає.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 05.01.2011, 14:10:57 »
я пару років тому баввився вай-фаєм.
між роутером і твоїм компом які перешкоди - типа стіни?
під яким кутм їх радіохвиля перетинає?
відстань комп-роутер?

Перешкода - стеля - деревяні балки + гідроізоляція + тирсоплита + ламінат. По прямій - 3-4 м через стелю

Цікавить можливість підсилення сигналу

Можливо хтось користується чутливішою антеною і зможе проконсультувати чи дати спробувати
« Останнє редагування: 05.01.2011, 14:25:24 від Vik »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 05.01.2011, 15:29:30 »
Вітька, ну ти смалиш. Через таку стелю ясен фраг Ві-Фі не пробється. Для того треба або направлену антену вішати, або ж якось кидати кабель між поверхами. Або ж антену на кабелі протянути в нижню кімнату(антенний кабель для Ві-Фі коштує 80 грн за 5 метрів в остері), і купити двохантенний роутер(по антені на поверх).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 05.01.2011, 18:14:29 »
Вітька, ну ти смалиш. Через таку стелю ясен фраг Ві-Фі не пробється. Для того треба або направлену антену вішати, або ж якось кидати кабель між поверхами. Або ж антену на кабелі протянути в нижню кімнату(антенний кабель для Ві-Фі коштує 80 грн за 5 метрів в остері), і купити двохантенний роутер(по антені на поверх).

Та от wi-fi я брав якраз для того, щоб не було кабелів по поверхах. А от направлену антену повішати я вже думав. Цікаво чи хтось вже ставив таку антену і чи дуже допомогло

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 05.01.2011, 18:21:40 »
MLADа пінай, він в бітері відповідальний за безпровідний звязок був, або Капоне, він теж в бригаді Млада числиться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 05.01.2011, 19:08:47 »
Перешкода - стеля - деревяні балки + гідроізоляція + тирсоплита + ламінат. По прямій - 3-4 м через стелю

Цікавить можливість підсилення сигналу

Можливо хтось користується чутливішою антеною і зможе проконсультувати чи дати спробувати

1. радіосигнал повинен долати перешкоди під кутом максимально наближеним до прямого - тоді перешкода стає тоншою :)
якщо незрозуміло - мій № 067-2080636 - тут довго писати.
для відповідного розташування антени може бути використано продовжувач - шоб не переносити комп в іншу кімнату.
якщо ти за свої роки навчився тримати не тільки ложку, а ще і паяльник, то можеш купити в магазині "Електра" кабель+роз"єм і сам той подовчувач спаяти. кабель має бути 50-омний. в Електрі є 2 типи - по 2 і 8 грн за метр. в тому шо по 2 грн має місце затухання сигналу, а той шо по 8 грн саме для вай-фай і призначений.

2. антена.
2.1. Найпростішший спосіб посилити сигнал - розташувати з того боку від антени, що протилежний джерелу сигнала, металевий екран. в якості екрана може бути використана металева пластина (кришка від ал.кастрюлі) або звичайна харчова фольга.
2.2. до подовжувача з п.1 припаюєш просту саморобну антену - кавалок мідного дроту. той дріт можна ще накрутити на шуруп діаметром десь 8 мм і зробити 5 витків. потім шуруп акуратно викручується і отримуєш спиральну антену - така в магазині коштує поза 100 рн, а саморобна тобі обійдеться до 2 грн (включаючи вартість шурупа).
2.3. "Баночная антенна". ВВеди ці слова в пошуку і там все написано. Найкраще всього підсилює сигнал. Існує тільки в кустарному варіанті вироблення. такими антенами по всій Озерній інтернет розтягли :)
« Останнє редагування: 05.01.2011, 22:47:45 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 05.01.2011, 19:28:00 »
Значить так...
Я нарешты сюда добрався...

Пыдсилення сигналу з одныэъ сторони не дасть ныц - можна даже не пробувати... Проблемка в наступному, почну початку...
1. Вайфай пробиваэ 2 стіни (кірпіч) після третьої спостерігається падьож рівня до мінімума при якому спостерігається пропадання пакетів.
2. якшо в якості термоізоляційї під ламінатом фольгована прослойка (не знаю як по грамотному) тобто пінополіуратан з одної сторони а фольга з другої, тоді ніц не зробиш - получається не підлога а рефлектор...
3. Для виначення проблемки - візьми ноут з вайфаєм (чужий) і порівняй рівні. Якшо нЧужий ноут буде працювати нормально - значить в адаптері лажа з вмонтованою антенкою... Якшо різниці не відчуєш тоді читай п4.
4. Звониш до мене, береш залізяку і тестиш (може бути дефект зі сторони роутера)...
5. Танець з бубнами у вигляді зовнішніх антен даже не пробуй оскільки потрібне 2стороннє підсилення... а то получиться шо ноут сигнал бачить а роутер ноут не бачить...
6. Спробуй перенести, в кімнаті знизу, роутер на інакше місце (на шафу, на люстру etc...)

По результатам выдпиши.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 05.01.2011, 19:29:07 »
3. в мене лишилося пару антен і подовжувач, можу тобі дати на пробу.
 по характеристиках виробника та антена, шо в тебе на мережевій карті має 2 децибели, а мої по 4-5


Дописано : 05.01.2011, 19:41:11
4. незрозуміло який в тебе комп - десктоп чи ноут, бо адаптер - ЮСБ.
нині можна купити ЮСБ вай-фай адаптер с ЗОВНІШНЬОЮ!!!! антеною, як тобі тре, скажу де.
я такий теж маю, але тре пробувати прямо в тебе на місці, як він праює.


Дописано : 05.01.2011, 19:44:28
6. як комусь цікаво, можу показати одну контору, де я ставив вай-фай мережу - лінь було виту пару тягти. там сигнал валить через дві стіни метровой товщини...
« Останнє редагування: 05.01.2011, 19:44:28 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 05.01.2011, 20:55:36 »

6. як комусь цікаво, можу показати одну контору, де я ставив вай-фай мережу

 :o :o - я думав ти но коньяк п'єш і получаєш тягла від Еразеля  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 05.01.2011, 21:22:42 »

якщо ти за свої 40 років навчився тримати не тільки ложку...

Ну до 40-ка мені ще далеченько)

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 05.01.2011, 21:33:51 »
Ну до 40-ка мені ще далеченько)
бачиш що значить необачний вислів Еразеля про четвертий десяток  :laugh:
життя - це рух
рух - це життя

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 05.01.2011, 22:46:08 »
дуже перепрошую - це в мене глюк пішов (((( -

http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,4473.0.html

я проклацав слово "розміняв" і дуже був радий, шо не один я такий старий...

ніц не поробиш - в мене вже старчєский маразм :(

по темы: тільки шо поставив за своєю антеною ал. пластину і сигнал змінився з "очень хороший" на "отличный"
« Останнє редагування: 05.01.2011, 22:55:11 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 05.01.2011, 22:58:42 »
Значить так...
Я нарешты сюда добрався...

Пыдсилення сигналу з одныэъ сторони не дасть ныц - можна даже не пробувати... Проблемка в наступному, почну початку...
1. Вайфай пробиваэ 2 стіни (кірпіч) після третьої спостерігається падьож рівня до мінімума при якому спостерігається пропадання пакетів.
2. якшо в якості термоізоляційї під ламінатом фольгована прослойка (не знаю як по грамотному) тобто пінополіуратан з одної сторони а фольга з другої, тоді ніц не зробиш - получається не підлога а рефлектор...
3. Для виначення проблемки - візьми ноут з вайфаєм (чужий) і порівняй рівні. Якшо нЧужий ноут буде працювати нормально - значить в адаптері лажа з вмонтованою антенкою... Якшо різниці не відчуєш тоді читай п4.
4. Звониш до мене, береш залізяку і тестиш (може бути дефект зі сторони роутера)...
5. Танець з бубнами у вигляді зовнішніх антен даже не пробуй оскільки потрібне 2стороннє підсилення... а то получиться шо ноут сигнал бачить а роутер ноут не бачить...
6. Спробуй перенести, в кімнаті знизу, роутер на інакше місце (на шафу, на люстру etc...)

По результатам выдпиши.

Вітька, купи новий роутер