Тема: Правила форуму і реєстраційна угода  (Прочитано 11851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« : 22.03.2008, 21:10:27 »
Погоджуюсь і підписуюсь за себе і за свого друга Zombie [Coffe]

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 23.03.2008, 00:43:21 »
Блін, повивчали розумні слова і тепер застосовують де попало. Ви гонити пацани. Що за йо-ма-йо "релаксація", а точніше до чого вона там була застосована?????????????????????????
Перед тим як збираєтесь щось розумне нацарапати, поражу взнати хочаб значення цього слова, чи так званих геніальни ваших висловлювань.

Релакса́ция (от лат. relaxatio — ослабление, расслабление) — глубокое мышечное расслабление, сопровождающееся снятием психического напряжения. Релаксация может быть как непроизвольной, так и произвольной, достигнутой в результате применения специальных психофизиологических техник.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #2 : 23.03.2008, 11:37:31 »
Cre@tiVe, ти виступаєш не в тій ваговій категорії, на шо ти сподіваєшся ;)?

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #3 : 23.03.2008, 11:43:29 »
Я знаю як мінімум чотири релаксації - в математиці так називають спрощення математичного апарату при розвязку якихось задач; в механіці - зменшення напруження навантажених конструкцій; в юриспуденції (і в нашому випадку) - послаблення дії закону під впливом обтяжуючих/полегшуючих обставин; в медицині (твоя цитата) - зменшення психофізіологічного напруження... підозрюю, що це ше навіть не половина... і чому я маю це пояснювати ?

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 23.03.2008, 12:21:10 »
і чому я маю це пояснювати ?

Пропоную зробити цю тему закритою і не пояснювати :) Так як всі форуми роблять

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #5 : 23.03.2008, 18:05:38 »
потім постираємо, треба  ж десь тріпатися

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #6 : 24.03.2008, 08:21:16 »
Сміх та й годі. Ці правила собі мирно існували від серпня минулого року.
А от тепер засвербіли руки і почали слова шукати невідомі.

В мене при зустрічі невідомого слова у тексті діє отакий алгоритм: шукаю значення, запам"ятовую і заспокоююся, а потім пробую використовувати його у своїй балачці.

Але не біжу шукати автора, щоб сказати що він собі гонить. :)

P.S.  То всьо потім тре буде потерти.
В наступному житті певно буду качкою...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 24.03.2008, 12:43:08 »
Cre@tiVe, ти виступаєш не в тій ваговій категорії, на шо ти сподіваєшся ;)?

Коли я прочитав передній пост перед зацитованим, то в мене виникла підозра що  Креатіве - камікадзе.
Але брахман був добрий (яким і слід йому бути) і простив дитину.

Н от нарвався би ти, "Креатіве" на якогось пересічного кшатрія - було б тобі тоді непереливки. :)

А я, доречі, тільки позавчора ті правила побачив.
« Останнє редагування: 24.03.2008, 12:45:12 від Zombie [Coffe] »

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 25.03.2008, 01:00:32 »
Коли я прочитав передній пост перед зацитованим, то в мене виникла підозра що  Креатіве - камікадзе.
Але брахман був добрий (яким і слід йому бути) і простив дитину.
Н от нарвався би ти, "Креатіве" на якогось пересічного кшатрія - було б тобі тоді непереливки. :)
А я, доречі, тільки позавчора ті правила побачив.
[/quote]


Чому це я камікадзе. Я висловлюю свою думку, а якщо хтось з нею не зхідний хай висловить це у письмовій формі. За що брах..... мене має прощати. Я бл... щось неправильно написав? Чи тут зібралися самі розумні і ерудовані байкери тернополя!!!!  :D

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #9 : 25.03.2008, 08:32:28 »
Пропоную перестати сваритися і пускати слину, бо то довго і нудно може тривати і нічого доброго з того не виходить.
А надалі якщо будуть труднощі чи непорозуміння, то просто звертатися за роз"ясненнями до інших учасників форуму.
Ніби конструктивно?
В наступному житті певно буду качкою...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #10 : 25.03.2008, 09:39:40 »
перед тим як думку висловлювати треба її певно мати, а  не бездумно  "видьоргувати" словникові статті і пояснювати тут іншим що те чи інше слово значить - це раз.
два - є етика спілкування, якщо співрозмовник всиловлюює думку, то можна апелювати до хибності думки в цілому а не піддавати сумніву факти, вислови,  якими ця думка грунтована, або якими висловлена.
а третє логічно виходить з двох перших постулатів -  солідного спору ти не витримаєш і дуже швидко перейдеш на бананові шкірки. отже  -  камікадзе.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 25.03.2008, 09:43:14 »
Чому це я камікадзе.
Просто з Бхагаваном спорити про щось "наукове" марна справа. Навіть я людина "не зовсім тупа" і досить вїдлива, і то стараюсь не спорити з ним по цих темах, а то самому гірше буде.
Я висловлюю свою думку, а якщо хтось з нею не зхідний хай висловить це у письмовій формі. За що брах..... мене має прощати. Я бл... щось неправильно написав?
Ти написав не те щоб неправильно ти вказав на помилку якої неіснує, ось Бхагавані і вказав на неточність. А міг би і закатати лекцію, він це вміє  ;) .
Чи тут зібралися самі розумні і ерудовані байкери тернополя!!!!  :D
Ну не те щоб самі розумні, але тупими назвати важко, більшість люди культурні і багатогранні, для яких велосипед є лиш однією з граней особистості. Вон Зомбі пописує трохи, "сіє на літературній ниві". Екслібес у нас фотограф-любитель, ну в кожного свої таланти  :).  Так що ось такі справи Вовка.
Та меньше з тим панове, давайте по темі говорити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 26.03.2008, 00:21:17 »
Еразель я тебе почав впізнавати, а то писав недавно якусь ху..ю. Напевне що сам толком незрозумів про що писав. Цитую: "Звязався не з тими". А зараз все так культурно пояснив без ніяки понтів "так званих ваших жаргонів", більшисть з яких толком і немають відношення то дого чи іншого речення. Але ж блін тут як я вже сказав позбирались самі "умні". Ви б краще пішли на якісь ігри: "що, де, коли" "перший мільйон" на телебачені, щи щось типу того. Може б привезли щось і вкалали виграш у асоціацію байкерів тернополя  :D

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 26.03.2008, 09:19:35 »
Але ж блін тут як я вже сказав позбирались самі "умні".
Якщо тобі тут з нами некомфортно то ніхто тебе силою не тримає... Хто не з нами той не шприхаль :)
Ми створили це форум щоб спілкуватися, бо де ми тільки не тинялися нас не розуміли, нас цькували собаками, позбавляли прав вільного волевиявлення та свободи слова. Шприха це наш острів, наш дім - лише тут ми почуваємося насправді згуртованим товариством.
Всі шприхалі знають один одного досить добре так як багато провели вільного часу разом. І ти почитай форум - тут ніхто нікого ніде не ображає - бо всі ми єдина Шприха. І якщо ти прийшов до нас у гості - то поводься як гість. А якщо хочеш стати жителем - то стань ним.
и б краще пішли на якісь ігри.... Може б привезли щось....  :D...
Сьогодні я толерантний... А завтра буду банити :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 26.03.2008, 09:28:37 »
Ви б краще пішли на якісь ігри: "що, де, коли" "перший мільйон" на телебачені, щи щось типу того. Може б привезли щось і вкалали виграш у асоціацію байкерів тернополя  :D
ВЖе. Я член команди чепніона Тернополя по Брейн-Рингу 2003, 2005 років. 4 місце по Україні в 2005 році  :P .
Так, Дрім розділяй цю тему. Залиш тему про правила, а обговорення ерудиції Шприхалів винось в окрему тему в флейм.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.