Тема: Вибір навігатора  (Прочитано 9112 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 14.11.2010, 21:19:19 »
Мій знайомий хоче купити навігатор,але він в цьому ділі 0,0 і доручив це мені.Від девайса треба:
1.щоб був зрозумілим для початківця
2.щоб добре орієнтувався як в місті так і за межами
3.можливість завантаження детальних карт
4.довготривала батарея
5.бюджет 500$
надибав дві моделі протилежного призначення:
http://www.vipproduct.com.ua/products/show?id=56409&cat=4212&brand=782
http://www.vipproduct.com.ua/products/show?id=56364&cat=4212&brand=782
може хтось знає подібні моделі?
« Останнє редагування: 14.11.2010, 22:20:18 від arhont »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 14.11.2010, 21:37:51 »
то треба для машина чи для ровера?
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14.11.2010, 22:02:32 »
то треба для машина чи для ровера?
в більшості взагалі пішком.от наприклад:поїхати в інше місто,полазити по веломагазинах :) і вернутись назад,на вокзал наприклад.На другий день встановити нову деталь і поїхати на роверах її тестити кудись хз куди,потім включити жпс і вернутись додому

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #3 : 14.11.2010, 22:34:29 »
Мій знайомий хоче купити навігатор,але він в цьому ділі 0,0 і доручив це мені.Від девайса треба:
1.щоб був зрозумілим для початківця
2.щоб добре орієнтувався як в місті так і за межами
3.можливість завантаження детальних карт
4.довготривала батарея
5.бюджет 500$
надибав дві моделі протилежного призначення:
http://www.vipproduct.com.ua/products/show?id=56409&cat=4212&brand=782
http://www.vipproduct.com.ua/products/show?id=56364&cat=4212&brand=782
може хтось знає подібні моделі?

хороший вибір зробив... найкращі карти семе в гарміна та навітела...
зайди в магазин авенір вони є офіційним представником Garmin в тернополі.
Користуюсь зараз htc p3300 як навігатором... недолік мабуть в тому що акумулятор із увімкнемим gps сідає приблизно через 3 години. Тому якщо для піших прогулянок має бути приорітетним ємність акумулятора. Як написав вище детальніших карт  та інфи немає жодна навігаційна система. Вчора викачав з нету свіжі карти зараз тестуюю.


ось на майбутнє усі хитрості по заливанні карт ... http://4pda.info/news/7343/

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 14.11.2010, 22:43:32 »
той маленький класний по часу роботи (18 год) і шо 2*АА батарейки, як мати пару комплектів то і на тиждень з ним можна в ліс.
всі автомобільні працюють 2-5 год залежно від екрана в основному. не захищені від впливу середовища. дешевші.

карти зараз можна запхати в любий, в одні простіше в інші складніше.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #5 : 14.11.2010, 22:44:54 »
Тут http://travel.org.ua/forums/viewtopic.php?t=59595, продається непоганий навігатор. Можливо в продавця є ще і інші моделі.

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 14.11.2010, 22:54:20 »
той маленький класний по часу роботи (18 год) і шо 2*АА батарейки, як мати пару комплектів то і на тиждень з ним можна в ліс.
всі автомобільні працюють 2-5 год залежно від екрана в основному. не захищені від впливу середовища. дешевші.

карти зараз можна запхати в любий, в одні простіше в інші складніше.
а чи має хтось подібний до гарміна60сх? мені цікаво як він орієнтується в місті,якщо треба знайти якусь адресу

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #7 : 14.11.2010, 23:17:52 »
а чи має хтось подібний до гарміна60сх? мені цікаво як він орієнтується в місті,якщо треба знайти якусь адресу

 є пошук... вписуєш місто вулицю і вуаля показує на карті )

Дописано : 14.11.2010, 23:19:06
той маленький класний по часу роботи (18 год) і шо 2*АА батарейки, як мати пару комплектів то і на тиждень з ним можна в ліс.
всі автомобільні працюють 2-5 год залежно від екрана в основному. не захищені від впливу середовища. дешевші.

карти зараз можна запхати в любий, в одні простіше в інші складніше.

або я давно дивився вже стілько помінялось рік тому до томтом навігатора неіснувало детальної карти тернополя

Дописано : 14.11.2010, 23:26:17
Garmin GPSMAP 60Cx пристойний апарат.... так почитав його характеристики .... час роботи вражає, та те що живиться від звичайних елементів типу AA. Я для свого умудрився спаяти кабельок із однієї сторони із штекером mini-usb з іншої клеми щоб вдягати на батарею 4.5 вольти.
« Останнє редагування: 14.11.2010, 23:27:30 від worm »

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 14.11.2010, 23:47:07 »
Я для свого умудрився спаяти кабельок із однієї сторони із штекером mini-usb з іншої клеми щоб вдягати на батарею 4.5 вольти.
що я й хотів почути.може б то на автомобільний таке зробити...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 15.11.2010, 08:09:42 »
Енді і Аванар вроді є власниками чорнобілих гармінів схожих на той що по першій ссилці.
Обійшлись вроді в 200 баксів їм. Карти Тернополя в Аванара є, значить то не рідкість для Гармінів. Чорнобілі брати краще. Бо батарею менше жруть(сутки роботи неперервної від двох АА), та й у кольорових та сама біда що й в мобілок - при яскравому сонці гірша видимість.
 Тому за 500 баксів має бути такий шо ОГОГО.
 З.І. Ще є один варіант. Є КПК HTC Diamiond , в ньому є встроєний ЖПС на базі Гарміна. Модель стара, так що дорого коштувати небуде. Але компактна. Получаємо не тільки ЖПС а й непоганий комунікатор. Але у тому й проблема - чистими ЖПС можна пики бити, а за цим доглядати треба буде  :)
« Останнє редагування: 15.11.2010, 08:13:32 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #10 : 15.11.2010, 09:52:04 »
що я й хотів почути.може б то на автомобільний таке зробити...

автобільше зарядне входить в автокомплект із комунікатором htc такщо успішно юзаю його в машині

Дописано : 15.11.2010, 10:00:27
Енді і Аванар вроді є власниками чорнобілих гармінів схожих на той що по першій ссилці.
Обійшлись вроді в 200 баксів їм. Карти Тернополя в Аванара є, значить то не рідкість для Гармінів. Чорнобілі брати краще. Бо батарею менше жруть(сутки роботи неперервної від двох АА), та й у кольорових та сама біда що й в мобілок - при яскравому сонці гірша видимість.
 Тому за 500 баксів має бути такий шо ОГОГО.
 З.І. Ще є один варіант. Є КПК HTC Diamiond , в ньому є встроєний ЖПС на базі Гарміна. Модель стара, так що дорого коштувати небуде. Але компактна. Получаємо не тільки ЖПС а й непоганий комунікатор. Але у тому й проблема - чистими ЖПС можна пики бити, а за цим доглядати треба буде  :)

у мене htc p3300 це ще старіша модель ніж даймонд  , але в ньго корпус із алюмінієвого сплаву, навіть дуже витривалий.... в знайомого він вже такий покоцаний (падав неодноразово) але працює без нарікань. А в даймонда встроїний gps і не на базі ніякого гарміна а чіп сірфстар, успішно ставиш любу навігаційну програму... у мене стоїть: OZI, Navitel, IGO та Garmin
« Останнє редагування: 15.11.2010, 10:00:27 від worm »

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.11.2010, 11:02:40 »
Маю ЖПС, але не Гармін, а Lowrance. Карта - портована з Гарміна, але пошук вулиць тільки на латиниці. Я свого брав десь за 300 долярів, але то вже давно було. Раджу шукати щось з Гарміна, бо вони краще оптимізовані під наші регіони, та і чіпи там вже потужніші ставлять.

На рахунок дисплею - раджу Градації сірого - на сонці видно так само, як і в сутінках, чого не скажеш про кольоровий.

Дописано : 15.11.2010, 11:03:39
ПеС. Garmin Nuvi не бери. Какашка ще та.... Та і автомобільний він, не розрахований на автономну роботу.
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 15.11.2010, 12:19:38 »
Використовую мобільний телефон Samsung s8500 з GPS навігатором. Карта України досить точна, містить всі вулиці і будинки Тернополя. Має голосове супроводження, тому екран просто відключаю і слухаю коли треба повертати.
У мого колеги ASUS навігатор з GPS ресивером таким як у Garmin-ах, то Samsung абсолютно не поступається.
Samsung неможливо закріпити на рулі, але це мені не треба робити, бо екран відключаю, інакше акумулятор здохне за 3-4 години.
Samsung-овські карти не містять інформації про заправки і знаки, тому в цьому плані вони поступаються автомобільним навігаторам.
І ще GPS навігатори в Nokia (наприклад Nokia N95) може і нормальні, але карти дуже примітивні.

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 15.11.2010, 16:13:45 »
КПК HTC Diamiond
ти думаєш він буде такої ж потужності що і спеціалізований навігатор?просто  навігатор великий,масивний,має велику антену,а той комунікатор трохи більший за моб.телефон і в ньому ще вміщається всі ф-ції телефону,wi-fi,камера і т.д.Великий  мінус кпк і телефонів-БАТАРЕЯ :'(

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #14 : 15.11.2010, 17:16:42 »
якщо дійсно потрібен навігатор для серйозних цілей то брати гармін ... а якщо твій друг хоче просто поюзати деякий час то неварто викидати таку суму ... а просто купити вживаний кпк .... :)
« Останнє редагування: 15.11.2010, 20:26:13 від worm »