Мандрівки > Майбутні

Поїздка 9 травня...

(1/3) > >>

Sonce:
Планую 9 травня поїхати на день в карпати, вірніше приєднатися до львівських велосипедистів. Маршут скелі Довбуша, що біля Бубнища. Дорогою відвідаємо водоспад на річці Кам'янка, Мертве (Лебедине) озеро і, взагалі, гарно проведемо час.
Шлях від Сколого до Стрия складе орієнтовно 90км. Буде два рази вгору, відповідно два рази вниз, але нічого страшного. Більше інфо http://www.beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=93&postdays=0&postorder=asc&start=0


Хто хоче приєднуйтесь...

Sonce:
а ще одне якщо виїждати то треба буде 8 травня після обіду або вечором, тобто ще можна буде трохи погуляти по Львову, ночівля у Львові і зранку в 7,10 на поїзд до Сколе. Вечором в Львів приїждаємо десь в 22,00 берем квитки на швидкий поїзд і в Тернопіль. В тернополі будемо десь опівночі...

werty:
ах... би вскочив я із вами але кінь як на зло ще неготов :( :'(

Erazel I-st:
А ночувати де будемо? Чи перекантуємось на вокзалі у Львові?

Erazel I-st:

--- Цитата: werty від 03.05.2007, 14:26:09 ---ах... би вскочив я із вами але кінь як на зло ще неготов :( :'(


--- End quote ---
:o . ОХ_ІТИ. Ти зібрався на дьортері катати по карпатах?  :o. та ти неа ньому дальше Теребеовлі не заїдеш - ноги відваляться. А ти вже на Карпати націлився.  Я в шоці.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version