Тема: Пси на дорогах і як з цим боротись.  (Прочитано 68713 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #165 : 07.05.2011, 17:47:54 »
Я знайшов вихід.. ось вона зброя велосипедного пролетаріату
http://www.ryzhyk-pyzhyk.net.ua/product_6685.html

А цей для поціновувачів раритетів http://sunnyland.com.ua/katalog/igrovoe-oruzhie/zaryadnoe-oruzhie/filadelfiya-13-sm.html

хм перший варінт прикольний і ціна радує.........але от думаю як перехожі будуть реагувати а особливо господарі собак коли витягнеш "волину "



[url=http:

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #166 : 07.05.2011, 21:26:30 »
 Власне "а особливо господарі собак" ніяк не будуть реагувати, бо їх як правило немає у тих собак. Той що годує собаку, але не відкликає її коли та намагається відкусити шмат вашого кросівка - за господаря собаки - не рахується однозначно. Так що, як тільки нависла загроза над Вашим дорогоцінним здоров'ям, витягуєте на ходу волину, робите кілька пострілів по корпусу нападаючого об'єкта і їдете собі далі.

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #167 : 07.05.2011, 21:51:31 »
Ну ви даєте, краще купити сосиску і кинути собаці коли біжить за вами. І ви цілі і то дзявкало перекусило)) В крайньому випадку кинути можна прямо в нього, якщо не хоче по хорошому, це якщо ще залишились припаси))
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #168 : 07.05.2011, 22:10:11 »
або просто пару пострілів вгору шоб налякати звуком тай вона втіче а вбивати собак це дуже жорстоко((
Поїхали!!!!

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #169 : 07.05.2011, 22:19:16 »
або просто пару пострілів вгору шоб налякати звуком тай вона втіче а вбивати собак це дуже жорстоко((
Так хто каже вбивати? Зробити так, щоб боялася. Як мій один співробітник казав: "Треба одне яйцо відрізати - щоб боявся".
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #170 : 07.05.2011, 22:26:49 »
або ше лучше сльзоточивий газ кста ніхто незнає де можна балончик купити і приблизно скільки по ціні???
Поїхали!!!!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #171 : 08.05.2011, 10:51:32 »
Ну ви даєте, краще купити сосиску і кинути собаці коли біжить за вами. І ви цілі і то дзявкало перекусило))
А за таке я особисто буду бити в диню. Адже собака буде тоді сприймати велосипедистів як джерело їжі і буде кидатися на всіх велосипедистів.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #172 : 08.05.2011, 11:10:20 »
вчора на дальньому пляжі бачив а вірніше чув зграю собак.....по звуку немаленьких.потрібно як не всіх собак вигнати но з тої тереторії точно >:D



[url=http:

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #173 : 08.05.2011, 11:20:11 »
А за таке я особисто буду бити в диню. Адже собака буде тоді сприймати велосипедистів як джерело їжі і буде кидатися на всіх велосипедистів.

все логічно рухається до того, що тре гуртуватися, робити облаву на еразелевого песа і робити з нього шашлик ( з песа, а не з Еразела)
а собачатина дуже смачна і корисна :)
шодо шашлика з Еразела - матиме місце бонус - пес таки від"їв троха Еразела і вже перетравив :)
так що хто їстиме шашлик з песа, тому дещо перепаде і від Еразела і він стане схожим на нього - самого красивого, сексуального, розумного і скромного шприхаля...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #174 : 08.05.2011, 11:32:02 »
або ше лучше сльзоточивий газ кста ніхто незнає де можна балончик купити і приблизно скільки по ціні???
собак не бере...

Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #175 : 08.05.2011, 11:33:47 »
взяти балончик з дезедорантом і підставити зажигалку і тоді візьме  :D :D :D



[url=http:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #176 : 08.05.2011, 11:40:37 »
взяти балончик з дезедорантом і підставити зажигалку і тоді візьме  :D :D :D
неа... воно і мух то не бере... да і складно.. десь була тут тема з такою приспособою...

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #177 : 08.05.2011, 13:46:39 »
а під патрон ПМ-а можна переробити7

Думаю що не можна. Це лише іграшка... дитяча. До речі в Тернополі продаються пістолети дитячі на пістони. Вони киайські з пластику і вартують від 5-10 грн. Але пістонів продавц іне продають бо не мають. Але в тому самому інтернет-магазині ( де ссилка на пістолети) їх повно. Думаю пугач - оптимальний вибір. Щоби і собачок не вбивати, але одночасно відбити в них охоту до велосипедистів.


П.С.
Згадав випадок піврічної давності. Я з жінкою ішов з концерту. Стояли на зупинці і чекали бусика. Тут  їде велосипедист . Але чомусь він пер по тротуару. За ним купа псів погнало...злющі такі. А в мене в кишені якраз пару петард лежало. То я одну в  ту зграю псів і метнув. Драпанули всі псюри одночасно і швидко.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #178 : 08.05.2011, 13:56:56 »
По-перше про вбивство псів - ніхто тут не говорить (ну окрім шприхатих корейців), газобалонна пневматика - спортивно-хто_зна ще яка, зброя травматичної, повторююсь травматичної а не вбивчої дії, тобто з 5-8 метрів по туловищу собацюри стрельнеш, то по перше звукоий ефект, по друге буде боляче неначе добряча оса вкусила!
По-друге не для мене та фігня, заради якої я маю зупинити ровер, щоб витягувати з кишені та підпалювати всілякі петарди чи газові балончики щоб їм в носа пшикнути. Для мене практичніше - їдеш, підбігають собаки, ти з кишені чи якщо прикупив то з кобури витягуєш пневмат, по одній шавці стрельнув - решта - розлетілись. Я думаю навіть попадади не обов'язково, бо звук від пострілу - чималий.
 Забавки з петардами і тому подібне можливо підходить для тих хто по тротуарі їздить.  :P

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #179 : 08.05.2011, 17:59:17 »
По-перше про вбивство псів - ніхто тут не говорить
а мені чисто по барабану, вони в місті ні до чого, тому чи станеться йому шось чи нє, мене не волнує, скажем коли воно хоче з*їсти тебе :o,то я не думаю що в когось прокидається жалість, міська рада мала б їх і так відстрілювати, вони не дають ніякого толку. Хоча ніхто насправді не хоче вбивати, НО ПРОВЧИТИ ЇХ ТРЕБА