Тема: Пси на дорогах і як з цим боротись.  (Прочитано 68909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 15.10.2010, 20:23:41 »
О, а Стєчкін запрошує всіх, в кого кидав каменюку на завтрашню покотеньку :D :)

і для чого таке писати?
якщо хош народ налякати, то я заначену пляшку коньяка сам споживу без напряга )
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 15.10.2010, 21:37:36 »
і для чого таке писати?
якщо хош народ налякати, то я заначену пляшку коньяка сам споживу без напряга )

та мені якось до пляшки коньяку байдуже. та й народ хіба я лякаю?

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 15.10.2010, 23:53:51 »
Шановні, для боротьби з псами і котами важливі не засоби, важливо, щоб ваш інтелект дорівнював інтелекту псів та котів. І проблем як то кажуть не буде.
Тобто, ви маєте на увазі, опустити рівень людського інтелекту до собачого та перетворитись в імбецила. Чудова порада, геніально.
А вам як, помагає?

Дописано : 16.10.2010, 00:17:56
і не кажи Сірьожа, зара по місту такі бультерєри бігають, шо я без мами з дому не виходжу, а скажені зграї білок то взагалі як чума, зїдять навіть не засміються. Зара якраз вдалий період звертатись до влади з проблемами, може виділять такі костюми, як собак дрисерують, або кабіни на ровери, бо я не бачу інакшого виходу.
 А взагалі то половина собак які можуть вас "переслідувати" при всьому бажанні вас вкусити не достануть до ноги, а друга половина просто любить бігати і гавкати, я ше не зустрічав такої собаки яка би хотіла за мною бігти після того як почлучала зходу ногою по голові, це рідкість шоб до цього доходило, але якшо вже виходу нема...
Не треба корчити з себе героя. Ладно, з одним псом та в людному місці на рівній дорозі - все ясно, хоча і тут тварюка може створити аварійну ситуацію. Якщо ж тварюка скажена, то хватить і подряпини, щоб потім отримати 40 уколів у сраку за власні гроші.
А як зі зграєю собак у безлюдному місці (десь за містом чи у промзоні), у вечірніх сутінках? Тут дуже не погеройствуєш. Якщо дорога нормальна - газу і пішов. А якщо ямиська по коліна - тоді геройство може закінчитися ось так:
http://forens-gallery.ru/pmwiki.php/Forensic/SobStaya0811
« Останнє редагування: 16.10.2010, 00:21:55 від Etron »

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 16.10.2010, 00:32:18 »
ох як, ну то шо я герой це само собою, а ти як я бачу не вї№!:?/ ерудит, маю свідка як я справився з двома псами в на поганій дорозі в безлюдному місті, герой нє?
по друге, не тварюки, а брати наші менші
хочу побачити людину яку вкусила собака коли він їхав байку, шукайте краще захист від бискавок або бджіл вбивць.
таку страшну силку кинув, довго гуглив напевно, та якшо буде епідемія сказу, то сподіваюсь шо ти швидше про це дізнаєшся ніж таке станеться, так шо можеш спати спокійно
GO HARD OR GO HOME!

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 16.10.2010, 00:40:10 »
мене недавно за сраку вівчур вкусив, під самим домом, але я йшов пішки  :embarrassed:

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #65 : 16.10.2010, 09:40:07 »
Спіріт, собаки мішають не тільки тим шо можуть покусати, а й тим що можуть створити аварійну ситуацію - за ногу шарпнути, під колеса кинутися і т.д. Особисто мав лиш 1-2 серйозну пригоду з собаками, але хто його знає чи в майбутньому не підсунуть свиню.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #66 : 16.10.2010, 09:42:43 »
Якщо ж тварюка скажена, то хватить і подряпини, щоб потім отримати 40 уколів у сраку за власні гроші.
Хочу розвіяти ваші страхи на рахунок 40 уколів:
По-перше уколів не 40, а лише 9 і тільки 4 з них в один день(3 - це антирабічний гамаглобулін, 1 - антирабічна вакцина). Решта 5 уколів, це теж вакцина, яка вводиться на 3,7,14,30 і 90 день після укусу або перших ін"єкцій, які вводяться в 0 (нульовий) день.
По-друге вводяться вони не в дупу, а в дельтовидний м"яз на плечі. Крім того ті 40 уколів ніколи в дупу не давали, а вводили в прямі м"язи живота біля пупка (ото була реальна екзекуція).

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 16.10.2010, 10:46:29 »
Хочу розвіяти ваші страхи на рахунок 40 уколів...

Зрозуміло, що наука пішла вперед у питанні 40 уколів. Але ж там не тільки сказ. Там і правець, і лептоспіроз і т. д.
І впихати в себе ту хімію через кляту тварюку, ще й за власні кошти, не маю бажання.

CoRacK

  • Гість
« Reply #68 : 16.10.2010, 11:54:16 »
Якщо вкусила собака, то проводять щеплення лише від сказу, хіба рана від укусу буде забруднена землею чи гноєм (перегноєм), тоді введуть працевий анатоксин. А лептоспіроз передається виключно через сечу щурів хворих на нього. Тобто якщо людина після того як її вкусив пес, вирішить поплавати в очеретах чи місці де плавають щурі, то ймовірність заразитися лептоспірозом буде дуже висока.

P. S. ІМХО для деяких собак я вважаю адекватним засобом захисту лише двоствольний дробовик або бензопила (бійцівські собаки(мається на увазі не порода, а виховання), деякі вівчарки), а для інших буде достатньо рикнути і вони тікають, а для
коротконогих шавок достатньо дати газу 30-45 км/год і вони швидко відстають. Якщо ж дорога погана, то краще зупинитися і потім повільно від"їхати. Проти зграї собак від 3 і більше псів де є розумний вожак, може і дробовик не допомогти, хіба 12-ти зарядний. Різниця між зграєю вовків і собак дуже суттєва. Вовки людину бояться, а собаки ні.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #69 : 16.10.2010, 21:49:06 »
....Але ж там не тільки сказ. Там і правець, і лептоспіроз і т. д.
а я і не знав шо він з ними катає...

CoRacK

  • Гість
« Reply #70 : 16.10.2010, 21:55:33 »
І впихати в себе ту хімію через кляту тварюку, ще й за власні кошти, не маю бажання.
Краще так: І впихати в себе ту мікробіологію через кляту тварюку, ще й за власні кошти, не маю бажання. :D :laugh:

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #71 : 17.10.2010, 17:26:06 »
Як у тій приказці - "попереджений  - значить озброєний"
Пропоную на мапі Тернополя (для початку) зазначити можливі інциденти,
які у вас траплялися двічі і більше разів у одному місці.
Для початку можна і опис місцини:
приклад 15 квітня - зупинка
Fuji Nevada Cross

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #72 : 03.11.2010, 22:28:45 »
http://twentysix.ru/test-kontaktnyh-510-minnaar-i-nemnogo-o-sobakah.html
починайте читати з другої половини статті, то шо файфтени класні тапки і так зрозуміло
добре ми вже знаємо як себе повидити в подібних ситуаціях :police:

п.с. сьогодні в лісі на трасі була зграя псів, штук 5 середнього розміру, так шо не їздіть туда!!! якби гаряча точка детектед
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #73 : 04.11.2010, 11:18:16 »
ЛОЛ. А ти кажеш що собаки нестрашні. Вони просто нелюблять класні речі. Тепер ясно чо вони на тебе ніколи не кидались. НАвіть собаки розуміють що "кона ..."  :laugh:.
 А якщо серйозно то сам бачиш - буває всяке.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #74 : 05.11.2010, 00:23:04 »
Я загалом спокійна і культурна людина, але вшарив, що 90% тих псів, що бажають за штанку чи ще дещо потягнути дуже класно розуміють російський мат. Багато разів перевірено особисто - їх не раз посилали і, певно, підкріплювали міцними двірниковими чоботами. :D
..я буду довго гнати велика...