Тема: Пси на дорогах і як з цим боротись.  (Прочитано 68907 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 14.10.2010, 20:59:59 »
Або якщо велосипед міцний то тупо піти на таран і проїхатися по псу.

це вже зажорстоко...(((
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 14.10.2010, 21:47:48 »
це вже зажорстоко...(((


погоджуюсь,копати також жалко,але інколи приходиться

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 14.10.2010, 23:25:02 »
ахахаха)))) оце ви дівчата мочите тут, може найміть собі охорнців шоб від вас собак відганяли, або нє, встановіть собі на ровери зенітні установки, можна буде навіть в інакшому місті всіх псів, котів і борсуків знешкодити, знаєте як класно буде, скажем їдите ви в Львів, вийшов на двір, пустив залп ракет і їдеш собі не боїшся ні собак ні котів. :police:
GO HARD OR GO HOME!

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 14.10.2010, 23:34:37 »
ахахаха)))) оце ви дівчата мочите тут, може найміть собі охорнців шоб від вас собак відганяли, або нє, встановіть собі на ровери зенітні установки, можна буде навіть в інакшому місті всіх псів, котів і борсуків знешкодити, знаєте як класно буде, скажем їдите ви в Львів, вийшов на двір, пустив залп ракет і їдеш собі не боїшся ні собак ні котів. :police:

тут ніхто не боїться собак,просто дуже часто вони замахують і ми разом хочемо вирішити цю проблему,або поділитися досвідом,як з ними боротися...але так шоб ці методи не були дуже жорстокими але спрацьовували...

розумієш?
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #49 : 15.10.2010, 08:37:44 »
ахахаха)))) оце ви дівчата мочите тут, може найміть собі охорнців шоб від вас собак відганяли, або нє, встановіть собі на ровери зенітні установки, можна буде навіть в інакшому місті всіх псів, котів і борсуків знешкодити, знаєте як класно буде, скажем їдите ви в Львів, вийшов на двір, пустив залп ракет і їдеш собі не боїшся ні собак ні котів. :police:
Spirit, про смак устриць краще спорити з тими хто їх їв. Ти мало катаєш по місту і області, в тебе основний маршрут Дім-Ліс-Дім, тому тобі не приходилось всерйоз стикатися з проблемою собак які кидаються на тебе. Так що  :lipsrsealed:
 Особисто я раз із-за пса чуть під машину не попав. Пиляв собі по дорозі, бачу машина якась несеться позаду, вирівив зїхати на обочину, від гріха подальше, а тут мені під ноги почав кидатися якийсь псина, і не давав зїхати з дороги, витискав мене на середину дороги. Ледве зміг зїхати з середини дороги. І шо, після такого їх любити? Або ж ті самі суки на площі. Гадаю вони на багатьох кидались. Особисто я раз псіханув, і будучи на РМ, топо розвернувся на площі і з усієї дурі врізався в найбільшу собаку. З того часу маю відносний спокій з тими псами на площі, але бачу вони потрохи почали забувати, треба про себе нагадати.
Так що, Спіріт, собаки то таки добрячий ворог велосипедиста на дорозі.
« Останнє редагування: 15.10.2010, 09:34:45 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 15.10.2010, 09:19:48 »
тут ніхто не боїться собак,просто дуже часто вони замахують і ми разом хочемо вирішити цю проблему,або поділитися досвідом,як з ними боротися...але так шоб ці методи не були дуже жорстокими але спрацьовували...
мій добрий і як сам бачив працює... побічний ефект, люди тоже розбігаються...

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 15.10.2010, 15:25:33 »
мій добрий і як сам бачив працює... побічний ефект, люди тоже розбігаються...

ну твій це вобше круть...)
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 15.10.2010, 16:04:39 »
ахахаха)))) оце ви дівчата мочите тут, може найміть собі охорнців шоб від вас собак відганяли, або нє, встановіть собі на ровери зенітні установки, можна буде навіть в інакшому місті всіх псів, котів і борсуків знешкодити, знаєте як класно буде, скажем їдите ви в Львів, вийшов на двір, пустив залп ракет і їдеш собі не боїшся ні собак ні котів. :police:

ахаха)))) +1

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 15.10.2010, 16:28:09 »
Шановні, для боротьби з псами і котами важливі не засоби, важливо, щоб ваш інтелект дорівнював інтелекту псів та котів. І проблем як то кажуть не буде.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 15.10.2010, 16:43:32 »
Шановні, для боротьби з псами і котами важливі не засоби, важливо, щоб ваш інтелект дорівнював інтелекту псів та котів. І проблем як то кажуть не буде.

Еразель, чув??? То в тебе немає бути проблем із собаками)))  :D :D :D

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 15.10.2010, 16:50:55 »
Еразель, чув??? То в тебе немає бути проблем із собаками)))  :D :D :D

Сорі, малися на увазі проблеми у боротьбі з псами і котами.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 15.10.2010, 17:33:11 »
Еразель, чув??? То в тебе немає бути проблем із собаками)))  :D :D :D
а я думаю будуть. :P

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 15.10.2010, 18:11:41 »
зазвичай пес відчуває, якщо людина його боїться і саме такого і кусає.
мені завжди вистачало зупинитися і кинути в псів якусь каменюку-дровеняку.
тварюки відбигали на безпечну відстань і звідтам гавкали - все точно як в людей )

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 15.10.2010, 18:26:59 »
О, а Стєчкін запрошує всіх, в кого кидав каменюку на завтрашню покотеньку :D :)

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 15.10.2010, 18:31:57 »
Spirit, про смак устриць краще спорити з тими хто їх їв. Ти мало катаєш по місту і області, в тебе основний маршрут Дім-Ліс-Дім, тому тобі не приходилось всерйоз стикатися з проблемою собак які кидаються на тебе. Так що  :lipsrsealed:
 Особисто я раз із-за пса чуть під машину не попав. Пиляв собі по дорозі, бачу машина якась несеться позаду, вирівив зїхати на обочину, від гріха подальше, а тут мені під ноги почав кидатися якийсь псина, і не давав зїхати з дороги, витискав мене на середину дороги. Ледве зміг зїхати з середини дороги. І шо, після такого їх любити? Або ж ті самі суки на площі. Гадаю вони на багатьох кидались. Особисто я раз псіханув, і будучи на РМ, топо розвернувся на площі і з усієї дурі врізався в найбільшу собаку. З того часу маю відносний спокій з тими псами на площі, але бачу вони потрохи почали забувати, треба про себе нагадати.
Так що, Спіріт, собаки то таки добрячий ворог велосипедиста на дорозі.
і не кажи Сірьожа, зара по місту такі бультерєри бігають, шо я без мами з дому не виходжу, а скажені зграї білок то взагалі як чума, зїдять навіть не засміються. Зара якраз вдалий період звертатись до влади з проблемами, може виділять такі костюми, як собак дрисерують, або кабіни на ровери, бо я не бачу інакшого виходу.
 А взагалі то половина собак які можуть вас "переслідувати" при всьому бажанні вас вкусити не достануть до ноги, а друга половина просто любить бігати і гавкати, я ше не зустрічав такої собаки яка би хотіла за мною бігти після того як почлучала зходу ногою по голові, це рідкість шоб до цього доходило, але якшо вже виходу нема...
GO HARD OR GO HOME!