Тема: Пси на дорогах і як з цим боротись.  (Прочитано 69084 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #135 : 05.05.2011, 23:29:35 »
тільки грінгаз... СО2 травить і є всі шанси лишитись без газу коли треба.... і пневмо не 4.5, а 6.00 під ейрсофтовий патрон 0.23-0.3 гр.. енергія трохи менша + більший калібр+менша маса= менше шансів на рикошет в людних місцях.... ейсофти пластикові, тобто легші, а вигляд страшніший... в того магнума шо на фото при стрільбі затвор відлітає як в бойового... крім того нема прижима балона. який СО2 жутко палить...

Дописано : 05.05.2011, 23:30:06
ну ви і дибіли
ога... ато ти не знав :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Offline Steve

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #136 : 05.05.2011, 23:44:47 »
Вінтаж, де ти взяв інфу про 150 м/с. По російському законодавстві без дозволу дозволені до 7,5 джоулів. А це є 165 м/с на 0,55 пулях. В Україні обмеження в 7,5 джоулів немає, і ти можеш без питань взяти Діану 350, наприклад, яка із коробки видає біля 40-а джоулів, а це для собаки вже дуже серйозно. Нажаль, на 5,5 В Україні потрібен дозвіл якщо швидкість пулі більше 100 м/с.
А ейрсофт на грінгазі то взагалі забавки, як на мене 4,5 буде ефективніше. І нічого СО2 не травить, щойно спеціально дістав кросман 31-й, балончик в ньому два місяці вже заряджений, стріляє без питань.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #137 : 05.05.2011, 23:46:15 »
нє, ну мені то починає подобатися :(

я чомусь вихожу з того міркування, що собака елементарно менший і легший за мене (а я навіть до 60 кіл не дотягую) і відповідно він  може хіба шо намагатися троха мене під"їсти.

але ж мавпа перестала бути мавпою в той момент, коли взяла палку і стукнула по голові тою палкою іншу мавпу.
невже так страшно взяти в руки палку або просто дати собаці ногою в морду/під ребра?
кіко себе памятаю, собаки завжди втікали, коли зупиняєшся

на жаль виникає відчуття, шо я пішов від мавпи, яка взяла палку, а шанувальники пневматів, балонів з газом  і тп пішли від мавпи, шо палкою по репі отримала :(
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #138 : 05.05.2011, 23:52:59 »
А ейрсофт на грінгазі то взагалі забавки,
так аяпрошо... менше шансів когось по дорозі скалічити... а пса тра не завалити, а шуганути...

Цитувати
можеш без питань взяти Діану 350, наприклад, яка із коробки видає біля 40-а джоулів
краще витвір єдного расейского мастера... 9мм 8гр (парабеллум), 320 Дж, 250 м/с , 5 зарядів, глушак... тоже вроде не огнестрєл... але шось мені підказує... доречі ствол від тогож кросмана....

Offline Steve

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #139 : 06.05.2011, 00:09:51 »
Цитувати
кіко себе памятаю, собаки завжди втікали, коли зупиняєшся
То є так, але коли починаєш їхати, вони знову за тобою, і на наступний раз і ще і ще, їм це подобається, а мене реально трафляє.
Після того як собака декілька разів від двоколесого зловить матчеву пулю 4,5 на 3-х джоулях, по корпусу, вона більше не буде так весело бігати за велосипедистами. А матчева 4,5-пуля, на 3-х джоулях, по корпусу, собаці взагалі ніяк не зашкодить.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #140 : 06.05.2011, 00:36:14 »
ну ви і дибіли
Люблю самокритичність!
Вінтаж, де ти взяв інфу про 150 м/с. ...
Я посилання на джерело внизу того повідомлення залишив!

 Нє псів таки треба відівчати, бо я ж кажу фіг з ним я - відібюсь, а як дівчина на ровері їде і за нею помчить зграя чотирьохлапих? Ще й до того ці падлюки відвертають Вашу увагу від дороги, а це сприяє - дтп!  :lipsrsealed:
 
« Останнє редагування: 06.05.2011, 00:53:36 від Vintage »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #141 : 06.05.2011, 09:03:29 »
А матчева 4,5-пуля, на 3-х джоулях, по корпусу, собаці взагалі ніяк не зашкодить.
а рикошетом комусь в глаз?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #142 : 06.05.2011, 09:52:54 »
все ж таки народ конкретно зомбований ЗМІ...
як не хош бити тварюку ногою - поклади в кишеню кілька невеликих каменців - важать як пневмат, але безплатно
по кілоджоулях пневмату не поступляться
або купи, а краще зроби хорошу рогатку і вози з собою десяток шариків від підшибника.
до відома: такий шарик, випущений з хорошої рогатки, пробиває лицьову кістку людини і застріває в голові...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #143 : 06.05.2011, 10:09:10 »
Стєчкін ! З рогатки ще не всі попадуть. Я принаймі в дитинстві з рогатки мало стріляв. Зате в ходу були самострєли. Бралася ніжка дерев"яна від стільця. Примотувалася ізолєнтою прищепка,  а на 2 кінці резинка. І нічого так пуляло. Попасти ми не сильно попадали, але тішилися сильно. Я зі своєю пукалкою (аля калаш - бо відкидний приклад) по місту точно ганяти не буду і на псів полювати - бо то вже стаття. В місті стріляти не можна. Мало куди там попадеш. А ось згадав совєтські пістолети на пістонах.. типу револьвер. Думаю на ринку для дітей щось подібне китайське продають. Як казав один хороший байкер у собаках в мізках добре закарбовано память предків - запах пороху. Думаю можна придбати іграшку і спробувати на песиках. Я у вівторок їхав у Петрики на дачу і трохи  мене один псюра ( з тих кліпсованих ) шугнув. То я файно гаркнув на нього і тільки схилився за камінцем - то за псом і слід простиг. Але буває інакше часом. Ти за камінцем - а псіна ще дужче гарчить і кидається. А уколи отримувати  від сказу аж ніяк не хочеться.

П.С.
Хто хоче зняти стрес і популяти по бумажках - пишіть.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #144 : 06.05.2011, 10:24:14 »
Хто хоче зняти стрес і популяти по бумажках - пишіть.

доречі хороша ідея для якоїсь ковбасної покотеньки... я можу зачепити їжака 38 (4,5) і Лук (12-15кг)
хто ше має шось веселе?

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #145 : 06.05.2011, 12:00:10 »

я замітив шо кидаються переважно маленькі пси а великі ні
ніхера...   *johndoe*

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #146 : 06.05.2011, 12:19:44 »
доречі хороша ідея для якоїсь ковбасної покотеньки... я можу зачепити їжака 38 (4,5) і Лук (12-15кг)
хто ше має шось веселе?
О, круто. А макарова чого взяти нехочеш?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #147 : 06.05.2011, 12:34:19 »
доречі хороша ідея для якоїсь ковбасної покотеньки... я можу зачепити їжака 38 (4,5) і Лук (12-15кг)
хто ше має шось веселе?

Я Ще десь маю півпачки петард на балконі. Якщо не відсиріли за зиму - то на розпалку вогнища пойдеть  :laugh:

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #148 : 06.05.2011, 13:08:19 »
Ну то може давайте 9 травня якимось бойовими діями відмітимо?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Steve

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #149 : 06.05.2011, 13:12:19 »
Цитувати
а рикошетом комусь в глаз?
Свинцева пуля слабо рикошетить, на порядок гірше ніж стальні/пластикові шарики. Так що дуже навряд може бути рикошет комусь в глаз.
З такої точки зору можна і на роверах не їздити: а якщо зіб'єш пенсіонерку яку і вона собі бедро поламає.