Тема: фарбування велосипеда  (Прочитано 8806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 22.09.2010, 20:21:49 »
Після придбання нового(але досить старого;) велосипеда виникло серйозне бажання відновити його косметичний стан, тобто пофарбувати. В процесі підготовки виникли такі "проблемки":
 1)підбір фарби, хочу таку саму як була, але ніде не можу підібрати потрібний колір.
 2) грутовка по алюмінію, тобто яка саме і де придбати, на авторинку питав, кажуть, шо і звичайна піде, "інтернет" каже шо будь-яка не піде.
 3) ну і останнє: хочеться зберегти логотип на рамі і я вирішив замовити наклейки самого напису з клеючої плівки і після наклеювання покрити їх разом із фарбою автолаком(фахіці по фарбуванні авто кажуть шо буде триматись) але тре десь "скачати" такий шрифт http://www.fonts.com/FindFonts/detail.htm?pid=4335793 шоб в корелі написати і вирізати. Платити такі гроші за шрифт не буду. Може хтось той шрифт має, або знає де можна на халяву скачати. Зробив "Джпег" того напису, але в тій канторі сказали, що їм файли тільки в векторній графіці тре "подавати" а я в корелі ні бум-бум.  які ідеї???

Offline ZlyiGamer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • матрасник
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 22.09.2010, 21:45:45 »
Щодо лого, знайди когось, хто знає корел, дай йому джіфку і хай обведе її в вектор.
ВОНА працює! ВОНА - це RST Gila TnL.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 22.09.2010, 22:06:12 »
я таких не знаю, може хтось з форумчан  зможе таке зробити?

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #3 : 23.09.2010, 10:05:43 »
я таких не знаю, може хтось з форумчан  зможе таке зробити?
Я можу. тел 050 611 35 58, 097 456 14 78
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 23.09.2010, 12:27:53 »
2) грутовка по алюмінію, тобто яка саме і де придбати, на авторинку питав, кажуть, шо і звичайна піде,
не вір бикам не піде... але то за умови шо ти буш його дерти до голого металу... якшо просто заматуєш стару фарбу, то піде і нормальна.
!!! по грунтовці для алюмінія треба покривати звичайною грунтовкою, до тої фарба НЕ ПРИСТАНЕ!!! вартість 100гр. десь 60-70 грн. звиклої 22-26.
3) ну і останнє: хочеться зберегти логотип на рамі і я вирішив замовити наклейки самого напису з клеючої плівки і після наклеювання покрити їх разом із фарбою автолаком(фахіці по фарбуванні авто кажуть шо буде триматись)
пошли факівців туда куда показує галстук. є спеціальна трафаретна плівка (оракал 811) під покраску. ліпиться шаблон, краситься, зривається плівка з лишньою фарбою, лакується...
тре десь "скачати" такий шрифт http://www.fonts.com/FindFonts/detail.htm?pid=4335793 шоб в корелі написати і вирізати. Платити такі гроші за шрифт не буду. Може хтось той шрифт має, або знає де можна на халяву скачати. Зробив "Джпег" того напису, але в тій канторі сказали, що їм файли тільки в векторній графіці тре "подавати" а я в корелі ні бум-бум.  які ідеї???
маю машинку шо вирізає, виріжу за пиво... трасувати жпегу не проблема, але можна пошукати в неті не шрифт, а готовий логотип

недавно говорив зі своїм найстром казав шо покраска під лялю десь 800 грн. з посним зняттям старої фарби, шпаклюванням і лакуванням.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 23.09.2010, 12:28:21 »
А хіба в корелі нема функції векторизації растрового малюнка? Я таким ще користувався в році 2002 в Макромедія Флеш 5.0, значить і в корелі має бути.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 23.09.2010, 18:53:06 »
З виготовленням трафарету і грунтовкою трохи прояснилось. Сьогодні знов був в Тернополі (кантора АВТОЛІГА) Вони вчора по телефону мені сказали, шо підберуть любе, а сьогодні показали стандартні зразки, які мають всі продавці автофарб на ринку, тобто дурно пхався до области;).  Пи.Си. Але ж на базарних роверах така краска зустрічається ну дуже часто, мусить ж вона десь бути!!!?(яскраво червоний перламутр з легким бронзовим відтінком)

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #7 : 23.09.2010, 18:54:00 »
А хіба в корелі нема функції векторизації растрового малюнка? Я таким ще користувався в році 2002 в Макромедія Флеш 5.0, значить і в корелі має бути.
Є, Corel Trace називається така штука. Але вона є дуже недосконалою.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 23.09.2010, 21:59:50 »
Є, Corel Trace називається така штука. Але вона є дуже недосконалою.
зря ти так...

я завжди користувався Адоб стрімлайном для того поки не офігів з того як в 13-14 корелі організували роботу трейсера... реально стрімлайн курить в углу... Реально якраз корель то і рулить ні па дєцкі... я взагалі користую 11й, але 14 стоїть саме для трасування.

Дописано : 23.09.2010, 22:03:38
З виготовленням трафарету і грунтовкою трохи прояснилось. Сьогодні знов був в Тернополі (кантора АВТОЛІГА) Вони вчора по телефону мені сказали, шо підберуть любе, а сьогодні показали стандартні зразки, які мають всі продавці автофарб на ринку, тобто дурно пхався до области;).  Пи.Си. Але ж на базарних роверах така краска зустрічається ну дуже часто, мусить ж вона десь бути!!!?(яскраво червоний перламутр з легким бронзовим відтінком)
привези раму, підберу любе... але по тим цінам шо писав... не там шукаєш... ПиСи... там шукати мені бде набагато дешевше ніж тобі...

а по твому писи... в китаї її дохуа... в нас їх красять чимпопало бо всім пофіх нюанси відтінку...
« Останнє редагування: 23.09.2010, 22:03:38 від teodor4ik »

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 23.09.2010, 23:06:24 »
Будеш фарбувати велика - не забудь про засоби особистої безпеки.

http://aukro.ua/item1243340073-protivogaz-gp-5.html

Здоров"я на першому місці.

Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 07.10.2010, 20:16:05 »
peppermint  +1  :D :D :laugh:
Поїхали!!!!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 18.10.2010, 21:30:14 »
І так... пройшов майже місяць від тоді, як один із членів нашого велоколективу вибився в добровольці домогти мені з вирішенням деяких проблем які виникли в процесі підготовки велосипеда до фарбування, але... ні слуху ні духу *dontknow* *dontknow* *dontknow* Ні "допомоги" ні того "добровольця" не можу "намалювати". На дзвінки не відповідає, і таке враження, що і пошту на форумі не читає, хоча часто пише тут дописи і часто світиться в онлайні... Тим часом мій велосипед розібраний, рама перетерта нождачкою... тай час не до літа йде і поки погода дозволяє хотів би ще покатати трохи.  Всі катають, а я чекаю... :'( Не хочу робити поспішних висновків, щодо людини яку практично не знаю, але шановний, так не робиться!!! Одне прохання, якщо вам не виходить завершити ту справу то прошу мені хочаб скинути ті файли назад, а то я їх  в себе не зберіг.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 18.10.2010, 23:27:52 »
Ти на рахунок Теда??? Ти не обіжайся на нього...Він такий шалтай болтай)))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 19.10.2010, 11:28:44 »
+1
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 19.10.2010, 14:20:22 »
Не буду говорити про кого йде мова, бо цим повідомленням не збираюсь когось об...ср...ти. Тут не в образі справа, просто Я ПІШКИ ходжу!!! От уявіть себе без ровера місяць часу???