Тема: оновлення Туриста ХВЗ  (Прочитано 3633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« : 16.09.2010, 20:02:06 »
цікавлять поради тих хто таке робив, що вийшло і які зауваження

хочеться:

1. Замінити задні зірочки.
2. Замінити перекидку задню.
3. Замінити перекидку передню.
4. Замінити винос.

Виникли питання:

  • 1. а) Брати касету зірочок 7 або 8 або 9 шт. і спробувати втиснути між перами?
        б) чи підійде лацюг розрахований на певну відстань зубів і між зірочками для касети одночасно до неї і старих ХВЗшних великих зірок з шатунами?
        в) брати поштучно комплект 4 або 5 зірок і які там нюанси при виборі і експлуатації?
        г) який ланцюг?
    2. чи підійде МТБшна прекидка Алівіо-Ацера до старих нарамних переклюків?
    3. які проблеми із встановленням передньої перекидки?
    4. винос складається із трубки і самого виноса, краще поставити звичний Г-подібний винос для різьбової вилки чи є варіанти із безрізьбовою (мається на увазі встановлення виносу типу "Richey" для безрізьбової вилки на той ровер)?

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 17.09.2010, 00:12:14 »
Стечкин і я, можемо тобі непоганий лікбез організувати по таких питаннях,
краще звісно - очно! А так через сайт навіть не прикольно ...
Fuji Nevada Cross

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 17.09.2010, 08:39:29 »
цікавлять поради тих хто таке робив, що вийшло і які зауваження

хочеться:

1. Замінити задні зірочки.
2. Замінити перекидку задню.
3. Замінити перекидку передню.
4. Замінити винос.

Виникли питання:

  • 1. а) Брати касету зірочок 7 або 8 або 9 шт. і спробувати втиснути між перами?
        б) чи підійде лацюг розрахований на певну відстань зубів і між зірочками для касети одночасно до неї і старих ХВЗшних великих зірок з шатунами?
        в) брати поштучно комплект 4 або 5 зірок і які там нюанси при виборі і експлуатації?
        г) який ланцюг?
    2. чи підійде МТБшна прекидка Алівіо-Ацера до старих нарамних переклюків?
    3. які проблеми із встановленням передньої перекидки?
    4. винос складається із трубки і самого виноса, краще поставити звичний Г-подібний винос для різьбової вилки чи є варіанти із безрізьбовою (мається на увазі встановлення виносу типу "Richey" для безрізьбової вилки на той ровер)?

мам зара час)
відповідаю:
1.а) візьми в якогось знайомого заднє колесо (може бути 26") з такою як ти хош касетою і попробуй встромити в свою раму. сам побачиш, чи підійде )
1. б) бери ланцюг подовше
2. МТБ перекидка як раз і підійде - чим довша лапка, тим краще переключення. в шосерів короткі перекидки через вагу і опір повітря, а Турист - просто погіршений шосер.
тіко перемикачі краще постав на руль - набагато зручніше. в Туриста то робиться без проблем - тільки прикупи інші манетки - нарамні манетки Туриста на руль не поставиш.
3. а яка система - 2 чи 3 зірки? яка система - така і перекидка
4. який винос подобається - той і став. на базарі або в мене можеш прикупити перехідник, який вставляється в різьбову вилку (1"), а на нього надівається винос для безрізьбової вилки (1 1/8").
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 17.09.2010, 09:11:37 »
Тобі по ходу швидше сюди за хелпом

http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewforum.php?f=31

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 17.09.2010, 14:48:34 »
1. а) Брати касету зірочок 7 або 8 або 9 шт. і спробувати втиснути між перами?
В мене на Туристі стоїть сама кончена базарна касета на 6 зірочок 14-28. Навчився трохи їздити на ровері і теж дозрів поміняти собі задню касету і перекидку, деколи буває 14 забагато, а 28 замало. Націлився на 7-ку 12-32:
http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=3981&osCsid=02e08821d7547af077b2ff53a3105582
http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=3902
ну і напевно тоді Срамовські манетки треба поставити і задню втулку поміняти, бо зараз в мене різьбова касета.
На 8 а тим більше на 9 зірок не хочу, бо якщо проб"єш заднє колесо, і прийдеться його в полі знімати, то сам його вже назад можеш і не запхати.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 17.09.2010, 20:10:52 »
В мене на Туристі стоїть сама кончена базарна касета на 6 зірочок 14-28. Навчився трохи їздити на ровері і теж дозрів поміняти собі задню касету і перекидку, деколи буває 14 забагато, а 28 замало. Націлився на 7-ку 12-32:
http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=3981&osCsid=02e08821d7547af077b2ff53a3105582
http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=3902
ну і напевно тоді Срамовські манетки треба поставити і задню втулку поміняти, бо зараз в мене різьбова касета.
На 8 а тим більше на 9 зірок не хочу, бо якщо проб"єш заднє колесо, і прийдеться його в полі знімати, то сам його вже назад можеш і не запхати.


7ки під накрутку менше 13 не бувають....

чим більший діапазон тим більша різниця передаточних чисел, якшо на більших зірках то до дупи, то на меших то дуже погано... (48/12=4, 48/14=3,4 а це дуже замітно)

краще збільшувати діапазон передніми зірками не 28/38/48, а 28/40/52 звіра получиш

пера шоби 9ки влазили розгинають домкратом до 135мм.. шоби кидало на останню - зміщають всю втулку і тянуть зонт на колесі

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.09.2010, 22:58:50 »
дякую за поради!

ше питання по каретці:

ставити базарну на промпідшипниках (вал "клинобитний") чи може спробувати касетну розточити-доварити квадрат для "клинобиття". Клин буде так чи інакше, не хочу прощатись із хромованими шатунами і еліптичною зіркою - автентика як не крути.