Тема: моніторинг секондів на наявнісь корисних речей :)  (Прочитано 16566 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 02.10.2010, 11:50:00 »
тамже по 95 неопренові водолазки... можна скинутись, взяти і порізати на захисти рами від цепки і тросиків... дофіга вийде...
бачив я ті "водолазки" - то дитячі неопренові гідраки малих розмірів на коротрий рукав і з короткими штанинами.
якщо брати задля матеріалу, то краще шукати на бомжику неопренові шотри для похудання великих розмірів - їх можна знайти по 30 грн і вийде з низ більше корисного матеріалу. Я взагалі в свій час накупував таких шортів по 8 грн.

Offline RUDOLF

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Ашан Hater!!!
    • Перегляд профілю
    • Черкаський вело-клуб
« Reply #16 : 21.10.2010, 14:46:48 »
Дійсно завдяки секонду, можна знайти вело-речі які продавці продають за копійки бо не знають навіть що це і яка його реальна ціна. Я наприклад бачив неодноразово відмінного стану велотруси з памперсом за 10-15грн які насправді коштують від 400грн  :)
о_О

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 21.10.2010, 15:03:58 »
На секонді біля Р.б бачив вело костюм для дх чи хр його знає...але костюм крутий

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 21.10.2010, 15:23:04 »
На секонді біля Р.б бачив вело костюм для дх чи хр його знає...але костюм крутий

а ціна??
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 21.10.2010, 15:28:40 »
На секонді біля Р.б бачив вело костюм для дх чи хр його знає...але костюм крутий
де саме і па чом???...

жилетів світлячків нікому не тра по 5ці???

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 21.10.2010, 16:04:12 »
де саме і па чом???...

жилетів світлячків нікому не тра по 5ці???

по чом незнаю, знаходиться на центральній вуличці метрів за 20 від входу з сторони р.б


Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 21.10.2010, 16:49:44 »
по чом незнаю, знаходиться на центральній вуличці метрів за 20 від входу з сторони р.б



чуєш мож пробити скільки коштує та форма і який розмір, і по можливості сфоткати..))якщо розмір десь для людини ростом 180< см, то попроси, щоб відклали і якщо ціна не більша 80 грн...)))
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 21.10.2010, 17:00:43 »
завтраможливо зайду гляну

Дописано : 21.10.2010, 17:01:36
не думаю шо він коштує 80 грн напевно більше

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 21.10.2010, 17:44:36 »
де саме і па чом???...


а тобі нах, ти ніразу не ДХшник
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 21.10.2010, 22:24:51 »
чуєш мож пробити скільки коштує та форма і який розмір, і по можливості сфоткати..))якщо розмір десь для людини ростом 180< см, то попроси, щоб відклали і якщо ціна не більша 80 грн...)))
за 80 хіба футболку   :laugh:
бачив його сьогодні.розмір може й на мене бути (2м),ну штани трошки короткуваті,но під берцаки піде.зимовий,зйомна підкладка,є налокітники,наплічники,і шось типу нахребетника з грубого неопрену (зйомний,думаю можна шось міцніше впихнути) .штани мають наколінники і здається на бедра теж шось є,можна зчіпити з курткою (є замок в області поясниці).матеріал міцний,пошито грамотно,не сковує рухів,кілька фіксаторів на ліктях,в поясі.ТЯЖКИЙ.виявляється він не дхшний а мотоциклетний (як для мотокросового замало захисту) колір чорний з елементами синього.а тепер головне-ЦІНА 1000 (тисячу) гривень  :'( :'( :'( :'( може знайду фотку то викладу

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 21.10.2010, 22:29:18 »
за 80 хіба футболку   :laugh:
бачив його сьогодні.розмір може й на мене бути (2м),ну штани трошки короткуваті,но під берцаки піде.зимовий,зйомна підкладка,є налокітники,наплічники,і шось типу нахребетника з грубого неопрену (зйомний,думаю можна шось міцніше впихнути) .штани мають наколінники і здається на бедра теж шось є,можна зчіпити з курткою (є замок в області поясниці).матеріал міцний,пошито грамотно,не сковує рухів,кілька фіксаторів на ліктях,в поясі.ТЯЖКИЙ.виявляється він не дхшний а мотоциклетний (як для мотокросового замало захисту) колір чорний з елементами синього.а тепер головне-ЦІНА 1000 (тисячу) гривень  :'( :'( :'( :'( може знайду фотку то викладу

ха-ха....ціна  ::)
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 21.10.2010, 23:34:10 »
виявилось ціна досить непогана

[долучення видалено користувачем]

[долучення видалено користувачем]

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 22.10.2010, 09:39:05 »
мотокросовий шмот для вела = смерть... мотошмот НЕ розрахований на рух всередині нього... і за 3-5 хвилин активного педалювання буш пахнути як носок бомжа...

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 24.10.2010, 23:04:37 »
на секонді на Шептицького в центральному ряді є велоштани, не знаю як вони правильно називаються такі типу трико з підтяжками, іще там є гарні бігові штани (тоже облягаючі, досить якісні але без памперса) ціна питання вроді 125грн, але на вигляд досить нічого

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 25.10.2010, 00:10:19 »
на секонді на Шептицького в центральному ряді є велоштани, не знаю як вони правильно називаються такі типу трико з підтяжками, іще там є гарні бігові штани (тоже облягаючі, досить якісні але без памперса) ціна питання вроді 125грн, але на вигляд досить нічого

Ідіть за велоштанами на 15 квітня в неділю. Там велоштани в районі 70 грн. А на Шептицького (в білявої тьотки) занадто дорого все