Тема: звалив систему :(  (Прочитано 5499 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 30.08.2010, 01:54:20 »
люде, не повірите ша сижу дома зпід ліцензійної вісти :D і відновлюю дані з свого компа де стояла стара добра хря яка рішила мені помститись за Ізмєну і під час копіювання даних на переносний хард перед смертю ребутнулась і звалила файлову таблицю... не чекаючи такої підлості зробив фіксмбр і фіксбут, от тут то вона сволота і погуляла на всі 100% признавши свою ж нтфс за фат12 і переписавши всі копії фата так, шо ніодин фат-реставратор ніц там не нашов... шас відновлюю файли поштучно... хто би міг подумати шо хря така мстива?
не ну вісту ставлю не від хорошого життя... а від того шо вона йде в комплекті з асеровським системником і наклейкою... рідну хрю туда не пхнеш, а всяких звірів терпіти не можу... зара пробую привикнути до вістовскої морди, але чота ніяк не годен... больно слащава...

вопрос по суті... знести її нахрен і поставити 7, чи хай живе і оновлюється офіційно?

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 30.08.2010, 01:59:44 »
то частина тексту на івриті?  *dontknow*

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 30.08.2010, 09:41:46 »
7 став. Бо віста все ж получилась невдала. А 7 вже досить життєздатні.

А чого ХР не поставиш? що там не то? САТА? ну так вирубай "натів моде" в біосі і діло з кінцем.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 30.08.2010, 11:24:30 »
не канає... + дожопи всяких странних фіч як в нотах з кривими дровами і т.д... поставлю 7ку

ТАКСЬ пля.... познайомився з Вістою >:D лишив на ніч ГетДатаБек відновлювати на інший вінт посипане файло... ця умнечка нашла собі якіто оновленя і рішила шо їй нада срочно перегрузитись....  >:D >:D >:D все шо вчора рорив нафік... Покупайте Діхлафос... да ну їх нафіх ці оновлення разом з тою ліцензією...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 30.08.2010, 12:00:41 »
А ти чо оновлення не відклюкчив (на той час поки відновлення йде старих даних)? Ну ти й лошара.  :laugh:
 
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 30.08.2010, 22:07:37 »
А ти чо оновлення не відклюкчив (на той час поки відновлення йде старих даних)? Ну ти й лошара.  :laugh:
я вістою 1й раз в жизні користуюсь...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 31.08.2010, 08:45:36 »
Так догадуюсь і останній  :)
Але дивно, щоб такий експериментатор як ти і не попробував нову ОС коли вона вийшла  *No*
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 31.08.2010, 22:25:03 »
Вісту в топку однозначно, 7 навіть перші релізи працюють стабільніше. або ХР.
на рах відновлення то попробуй побавитися: знеси розділа ті що зараз є і з диска Hirens (якщо маєш) прогою winternals disk commander або ж Acronis recovery (ними хоть щось вдається відновити, часом результат перевершує очікування), потім на тому ж хіренсі є partition recovery. це якщо вдастся відновити розділи, а якщо не вдастья то р-студіо(під вінду дуже бажано з іншого вінта запуститися) досить гарно відновляє, працює в рази швидше ізі рекавері, і як на мене ефективніше

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 02.09.2010, 09:41:07 »
Вісту в топку однозначно, 7 навіть перші релізи працюють стабільніше. або ХР.
на рах відновлення то попробуй побавитися: знеси розділа ті що зараз є і з диска Hirens (якщо маєш) прогою winternals disk commander або ж Acronis recovery (ними хоть щось вдається відновити, часом результат перевершує очікування), потім на тому ж хіренсі є partition recovery. це якщо вдастся відновити розділи, а якщо не вдастья то р-студіо(під вінду дуже бажано з іншого вінта запуститися) досить гарно відновляє, працює в рази швидше ізі рекавері, і як на мене ефективніше
почну з того шо відкопав все шо треба, хайрен в мене є з версії 9.3 і до 10.2. х_О...  розділи вже не помню чим зносив... партішн рекавері не заканав бо як я вже писав вінда злобно переписала фати поверху, але якита палєзний рекаверер там нашовся і працював успішно поки не скачалось оновлення вісти.

Але дивно, щоб такий експериментатор як ти і не попробував нову ОС коли вона вийшла  *No*
йа то експериментатор, но не каміказе... вона така страшна була, шо я її побоявся даже пробувати... і взагалі знайомства з лонгхорном в 2004-му хватило шоби отруїти бажання знайомитись з вістою.

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 09.09.2010, 19:53:38 »
севен  8)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 10.09.2010, 17:29:17 »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 17.09.2010, 19:01:54 »
дякуєм кеп