Тема: карпати 22-23(24).08.2010  (Прочитано 7600 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 24.08.2010, 19:43:58 »
маршрут - http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3771.0.html
підготовка - http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3782.0.html

почалось все з споглядання з жахом такої кількості людей роверів і клунків. добре що порішили зібратись за півтори години до відправлення інакше не минувати би паніки, бо розбір і упаковка 16 роверів і купи мотлоху заняв багато часу, таяк багато хто робив то вперше. Лице провідника побачившого нас виражало покорність долі і зацікавленість в тому як ми то все будем розпихати і як воно має все в вагон влізти. Але все пройшло як на диво спокійно, врівноважено і майже без матюків(не майже стосувалось пасажирів які боялись шоб їм ті ровери на голови не попадали). Таким чином завалиши своїми речами мало шо не весь вагон, і троха погаркавшись з особо бурими пасажирами (гаркали вони більше для порядки бо 16 спортсменів то таки багато) зрештою рушили. На поїздці в загальному вагоні особо зупинятись не буду, хто їздив той пойме, але загалом доїхали веселенько.

В Коломиї тихо і без паніки вигрузились, попили кави, купили квитки і так і напхали ровери складені в раховоз(дизель), для меньшого подразнення населення розсосались по різним вагонам. По дорозі закусювали, грали карти, спілкувались на вольні теми. Евакуація в Ворохті пройшла моментально, бо висипались паралельно з різних дверей. Складання, пакування, ТО, і інші супутні дії зайняли десь до 2х годин. Нарешті десь ближче 13.00 рушили...

Заїхали недалеко... до першого магазина. хе через кіко кілометрів знову стали, вже біля іншого і так до кінця Ворохти. Далі почалось саме веселе, перевал. Як на диво виїхали всі радісно і бадьоро, навіть не вірилось шо там такий перепад висоти. Про природу навколо писати не буду все є на фото.

На перевалі рішили шо на гору лізти не будемо, ну її краще поскорше пообідати. Спуск з перевалу це шось з чимось. Тормоза то дуже корисна штука. На одному з поворотів я ледь не загримів з горба, бо явно не вписуючись в поворот вирівнявся і дав по тормозам (контакти провсяк випадок відчепив, шоб не получити груженим ровером по хребті). Для обіду найшли мальовничу місцину біля річки прииготівали обід, поїли, покупались, вода була холоднюча, але хіба то когось зупинить? горохово фасольва зупа додала реактивної тяги, то ж полетіли далі (взагалі графік руху у нас  був трохи дивний.. короткими але різкими ривками від краєвиду до краєвиду)... без особливих пригод проїхали Верховину і вже затемно добрались до місця стоянки біля річки, про існування якого знав опитний моряк ФМ, але власне мене як замикаючого, на той момент, не надто тішила поїздка по нічній трасі непонятно куди і нашо, батарейка в рації до вечора всілась, тож я жутко нервнічав шоби не провтикати решту яка замітно відірвалась поки ми складали багажника що розсипався на ходу, благо в кінці чергового села побачив ілюмінацію влаштовану еразелом, тож і промахнутись нам шансів не лишили.

далі буде...
« Останнє редагування: 25.08.2010, 12:09:32 від teodor4ik »

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 24.08.2010, 21:44:21 »
привіт, Теодор.
(фото з пікаси Капоне)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 24.08.2010, 22:23:05 »
ти це про шо?

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24.08.2010, 22:24:50 »
чим тобі то дерево завинило?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.08.2010, 22:36:56 »
чим тобі то дерево завинило?
а шо я йому зробив? повір це не смертельно... кажу тобі як опитний садовод... а вот то шо роблять весною з березами реально небезпечно...

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 25.08.2010, 06:31:20 »
Приїхали.
У вівторок зранку попросив знайомого скинути смс-кою коли йдуть поїзди з Заліщиків на Тернопіль. Вирішили їхати тим, що прибуває в Заліщики в 23.28. Сміялись, коли виявилось що це все той самий ІФ-Шепетівка
Покатались класно.
Джуринський водоспад рулить.

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 25.08.2010, 11:49:37 »
День третій - екстримально-туристичний.
Нитка маршруту: Коломия-Гвіздець-Городенка-Устечко-Нирків-Торське-Заліщики.
Я, Ліда, Саша, Ерл і Таня вирішили, що нам мало, і третій день чимось потрібно зайняти.
Вирішили їхати в Нирків на водоспад, а звідки потягом в Тернопіль.
Провели всіх наших на залізничному вокзалі і близько 20 вечора вирушили в сторону Городенки.
Біля залізничного вокзалу питаю у перехожого як виїхати на потрібну нам дорогу, і без проблем виїжджаємо з міста. Перед нами перехрестя. Питаю знов у місцевих аборигенів напрямок, вони показують прямо, їдемо... Темніє, зупиняємось в магазині купити поїсти на вечерю і сніданок, на всяк випадок питаємо чи правильно ми їдемо. Виявляється нам неправильно показали дорогу  :'(. вертаємось 2 км назад, повертаємо у вірному напрямку і починаємо шукати місце для ночівлі оскільки вже стемніло. Бачимо справа в метрах 500 від дороги лісок, повертаємо туди. Зупиняємо скутера, який нісся попри нас, перепитуємо чи там є місце для ночівлі і де можна набрати води. Хазяйка скутера (дівчина років 20) любязно дозволяє нас затаритись водою в неї дома і ми шукаємо полянку для наметів. Як виявилося, то лісосмуга шириною метрів 50 вздовш залізничної колії, але вибору у нас нема, знаходимо поляну, ставимо намети, готуємо вечерю і лягаємо люляти.
Пробіг із залізничного вокзалу до місця ночівлі 13 км.
Зранку встаю, виспався добре, готовий до підкорення дорожнього полотна :). Дивлюсь на кислі обличчя команди. Виявляється майже ніхто не спав, то їм мій храп мішав, то шарудіння якісь, чи то повний місяць. Готуємо сніданок, міняємо камеру Саші (яка за ніч майже повністю спустила) і в 10.30 виходимо на маршрут.
Дорогу до Городенки долаємо майже без зупинок за виключенням попивання водички, поїданням кислий яблук нарваних Ерлом, та регулюванню його переднього перемикача.
В Городенці я питаю в ДАІшників дорогу (дуже привітні і цікаві хлопці виявились, навіть підїхали і показали, щоб не пропустили поворот) зупиняємось біля магазину на перекус. Купляємо кавуна, батон, морозиво, пакуємо те все в шлунок і їдемо далі. Тут стається невеличка поломка багажника в Саші. Невеличкі маніпуляції, і група вже на повних парах (а пара йшла із нас сильно, в мене мокра футболка як прилипла до тіла, то в такому положенні і була аж до водоспаду).
Скажу, що вся дорога від Коломиї до повороту на Нирків це суцільна дошка для прання, постійні спуски та підйоми, а зважаючи на нещадно смалюче сонце їхати було надзвичайно важко. Колеса прилипають до асфальту, прилипші камінчики стріляють по обличчю. Перед Устечком крутий затяжний спуск, на спуску у мене випадає погано закріплений казанок, і з грохотом котиться вниз (добре, що машин не було). Підбираю казан, і спускаюсь вниз. Оку відкриваються просто прекрасні краєвиди Дністра. Зелені схили, лінія ріки, катамарани на воді значно піднімають настрій перед затяжним підйомом.
На підйомі в мене клинить передній перемикач, зупиняюсь, виявляється в механізм попав камінчик. Після ковиряння викруткою, в мене вмикається вже передня маленька зірочка і ми докочуємось до Ниркова. Перед спуском до водоспаду даєм ФА-ФА бусіку Тернопіль-Турклубу (на жаль він їхав швидко, і я не побачив хто там всередині), чекаємо всю групу і помаленьку спускаємось вниз. Купуємо квас, купаємось, п'ємо чай.
Пробіг від місця ночівлі до водоспаду 65 км.
Ерл телефонує в Тернопіль взнати коли у нас потяг. Залишаємось ще на пару годин і близько восьмої вечора вирушаємо в Заліщики. Знову міняємо Саші камеру, і вже на повних парах йдемо в напрямку фінішу. Їхали ми дуже швидко. 30 км. ми подолали за 2 год. (це із заміною камери Саші, розбіркою фонариків і блимаків, ремонтом болотника Ерла).
прибуваємо в Заліщики, ще є купа часу. Купуємо квитки, пакуємо велосипеди, Ліда і Таня йдуть у місцевий генеделик купити нам щось пожувати в поїзд. Їсти купили, а води нема, але вихід є!  :D. Дві наші панянки у велоодязі йдуть на дискотеку біля вокзалу і там набирають водиці  :laugh: можете собі уявити обличчя місцевих аборигенів.
Далі завантаження у напівпустий вагон, перекус, сон, вигрузка, збирання ровервів, доїзд додому.
дякую за увагу, декілька моїх знімків будуть згодом.
Загальний пробіг за день 95 км.

« Останнє редагування: 25.08.2010, 12:46:24 від Fm »

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 25.08.2010, 12:33:03 »
де фото?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 25.08.2010, 14:57:22 »
де фото?
дай людям відіспатись... вони ше в себе не поприходили від вражень і того грьобаного поїзда...

з того шо є продублюю сусідню тему
Капоне - http://picasaweb.google.com.ua/capone.petro/22230810Karpaty#
Еразель - http://picasaweb.google.com.ua/tretyaksergiy/20100821_Karpatu#
ФМ - http://picasaweb.google.com/krymchuk/2224082010#
« Останнє редагування: 26.08.2010, 11:35:17 від teodor4ik »

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 25.08.2010, 16:42:04 »
Дві наші панянки у велоодязі йдуть на дискотеку біля вокзалу

Ггг. Однією з цих панянок був я :)

Offline qwerty22

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Nano|
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 25.08.2010, 19:41:43 »
Я з юрком , і 2 сергіями висадились на Залізниці у Теребовлі у 4 годині поки складали ровера і спілкувались настала 5 : 30 , далі ми вирушили  за 10 хв були на Заправці сяйво , харчувалися булками і кефіром , потому дали по педалях, в нас група розбилась на 2 частини 2 середньо і 2 швидко , 8 : 30 один Сергій вже був вдома а решта рішили виспатись на природі у с. Вага і приїхали біля 13:00 .|
Вухами послухайте – я маю пропозицію!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 26.08.2010, 08:18:16 »
Андрій, пни Сергія хай фотки вже скоріше виложить, народ вимагає видовищ  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 26.08.2010, 16:24:22 »
Він перше обробить їх,і тоді виложить..))
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #13 : 28.08.2010, 20:25:58 »
Він перше обробить їх,і тоді виложить..))

Якшо я правильно зрозумів, то звертайтеся - в мене є гарні рамочки:


Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #14 : 29.08.2010, 14:14:26 »
Не хотілось створювати окрему тем,тому викладаю тут наші фотки з Черемоша. Ми були зовсім недалеко від вас.
http://picasaweb.google.com.ua/zombie.sv/EmWZzC?feat=directlink