Тема: Кого-небудь хапають корчі після покатушок  (Прочитано 28275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« : 03.08.2010, 14:43:34 »
А то я післ япокупки велика від радості покупки в перший тиждень трохи покрутив собі педальки. Один раз  з"їздив в петрики з нагрузкою. Тобто  назад віз цілий рюкзак огіркі вна спині і під гірку їхав. Вночі скрутило обидві ноги нижче колін ( литки так стягнуло ) ледве встиг ноги розслабити. І то не повністю бо спав і поки проснувся вже так нормально скрутило ноги. На другу ніч вже 1 ногу скрутило.
Потім вичитав, що таке лікується лимоном. Наступну ніч натер литки  кусочком лимона - і вже корч не хапав.
Питання таке - від чого корчі ??? Від того, що дорвався до велика, чи може  сідло зависоко стоїть чи якась ще інша причина ???

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 03.08.2010, 14:50:05 »
Мене часом хапають,кажуть шо в організмі чогось не хватає,в аптеці ніби є спеціальний препарат,але я ним не користувався.якщо вночі сильно зловив треба швидко прийняти вертикальне положення або бити з усією силою по місці де зловив корч

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 03.08.2010, 16:01:42 »
ЗАНИЗЬКО сідло, ЗАНИЗЬКО. М'яз не розгинається повністю, і при тривалих наванатаженнях починаються корчі. У всякому разі я так був раз зловив корчі коли гнав до Збаража на велосипеді з максимально опущеним сідлом(глагол прикіпів)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 03.08.2010, 16:12:24 »
Це все від перенапруги, потрібно поступово робити навантаження щоб від не привички сильно не навантажувати м"язи.
В мене один раз також таке було.
життя - це рух
рух - це життя

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 03.08.2010, 16:42:42 »
От знайшла статтю про корчі, може кому цікаво, і хто що може сказати з того приводу.

" У стані спокою теплова рівновага зберігається при температурі 20-25 °С, при фізичній роботі середньої ваги- при температурі 10-15 °С, а при важкій роботі- при температурі 5-10 °С. Теплопродукція організму збільшується при посиленні м'язових рухів. Отже, при виконанні фізичної роботи в умовах з високою температурою повітря можливе перегрівання організму. Висока температура повітря при цьому є значним навантаженням на серцево-судинну систему й органі подиху, що приводить до великого потоотделению. При цьому відбувається згущення крові й зниження рівня хлоридів у ній, що, у свою чергу, приводить до розвитку судорожної хвороби, що має місце при роботі в гарячих цехах. При цьому спостерігаються судороги м'язів верхніх і нижніх кінцівок, а в деяких випадках м'язів живота й діафрагми "
http://www.hygiene-science.com/fizicheskie-faktory-vozdukha-ikh-gigienicheskoe-znachenie.html

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03.08.2010, 16:52:32 »
...При цьому відбувається згущення крові й зниження рівня хлоридів у ній, що, у свою чергу, приводить до розвитку судорожної хвороби...
висновок... пити воду з високою мінералізацією... зара в сільпо продається водичка "есентуки-17 (4)" одна склянка в день при нормальних нагрузках, чи дві при високих і ти огерочок...

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03.08.2010, 17:13:45 »
поки цю тему не побачив Корак,  авторитетно стверджую - від перенапруження.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 03.08.2010, 18:25:15 »
авторитетно стверджую - від перенапруження.
Нє, блін, він лежання на дівані.Та ясен хрін що від навантаження. Питання в тому що було основним фактором. Від перенавантаження мязи просто болять, а от до корчів мало призвести ще щось, гадаю все ж досить неправильна посадка, що призвело до неприроднього наванатаження на мязи.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 03.08.2010, 20:17:36 »
напевно всі вже знають на якій висоті сідла я ганяю. От що я скажу: 1 - треба привикати якщо хочете їздити весь час на низькому сідлі.
2 - підніматись весь час коли чуєте нагрузку.
п.с.: якщо зразу всістись на низьке сідло і прочухавши десь зо 20 км, якщо присісти і 5 хв посидіти так то потім треба щоб хтось вас піднімав :D

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 03.08.2010, 22:25:53 »
Нє, блін, він лежання на дівані.Та ясен хрін що від навантаження. Питання в тому що було основним фактором. Від перенавантаження мязи просто болять, а от до корчів мало призвести ще щось, гадаю все ж досить неправильна посадка, що призвело до неприроднього наванатаження на мязи.
і від лежання в тому числі, до речі. судоми можуть хапати і від зміни температури

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 03.08.2010, 22:35:46 »
і від лежання в тому числі, до речі. судоми можуть хапати і від зміни температури
правда, правда. Мене вночі під час сну як ухопить в ногу корч то  *heat*ледве відіб*ю(валю зі всієї дурі по місцю де корч зловив), а все тільки через те що влітку не можу спати під одіялом(ковдрою *heat*), а коли різка зміна температури то страшно аж стає як вхопить і не відпускає :'(

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 03.08.2010, 22:38:57 »
В мене таке може бути, якщо мало сплю, або якісь нервові навантаження.

Дописано : 03.08.2010, 22:39:59
правда, правда. Мене вночі під час сну як ухопить в ногу корч то  *heat*ледве відіб*ю(валю зі всієї дурі по місцю де корч зловив), а все тільки через те що влітку не можу спати під одіялом(ковдрою *heat*), а коли різка зміна температури то страшно аж стає як вхопить і не відпускає :'(

Не треба бити - треба просто той м'яз розтягнути і все буде гаразд.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 03.08.2010, 22:53:59 »
а як його розтягнути якшо він як цемент і так болить шо очі вилазять :oотак

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 03.08.2010, 22:55:17 »
правда, правда. Мене вночі під час сну як ухопить в ногу корч то  *heat*ледве відіб*ю(валю зі всієї дурі по місцю де корч зловив), а все тільки через те що влітку не можу спати під одіялом(ковдрою *heat*), а коли різка зміна температури то страшно аж стає як вхопить і не відпускає :'(

а ти горілки з перцем 100 гр на ніч - допомагає!
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 03.08.2010, 23:03:11 »
тоді так труби горіти будуть точно як в нього -> *heat*
 :D