Тема: ЕТНОФЕСТИВАЛЬ "Підкамінь-2010"  (Прочитано 4299 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« : 26.07.2010, 08:29:09 »
Розпочалось все доволі банально з планування поїздки до, Золочова - електричкою, далі - власними силами. У електропоїзді спокійно та без ексцесів доїхали до запланованого пункту висадки.  Так вроді-би хотілось того ж таки вечора попасти у Підкамінь і заночувати там, але не хотілось дуже гнати, тож обійшлись нормальним темпом їзди + культмасові споглядання-фотографування культурних цінностей. По дорозі трапилось скуповуватись у селі Сасів он Олексій задоволено закидає рюкзак за спину (просто там - хмільний напиток) А далі дорога - дорога і ще раз - дорога... Водопій (або Vintage - "висушує" криницю) і знову - дорога що цікаво, що Стєчкін навіть на крутих підйомах "обганяв" бусіки от типу того А оце буквально хвилинний перепочинок, протягом якого Стєчкін "знищив" усі стратегічні запаси ковбаси !?!  Підгірці - ошатний красивий старовинний замок - ще одна культурно-ісорична пам'ятка України!У селі Переліски застали весілля на одному з подвір'їв, якраз була забава з перевдяганням пар, ми зупинились на кілька хвилин, щоб трішки поринути у давні весільні традиції і підняти собі настрій... Десь у оцих пречудових місцях,  подалі від цивілізації, ми і розбили палатку на нічліг. Нічліг був - страшним, а зранку ми побачили - "вампірів" ... Попрокидались поїли, прибрали та зібрались знову в дорогу  одразу були цікаві лісові дороги зі складним покриттям, один тьоска мій не горював на свому роверику з "зубатими" протекторами, ну і мій "тєжкий шоссер" мене не підводив!  За селом Літовище- поворот на 90 градусів наліво, і ось обриси Підкаменя  Уже там у Підкамені зустріли - земляків зробили традиційне фото  і попрямували до монастиря (Стєчкін - зізнався що там він ще не був) А далі побачивши на фесті цілі юрби красивих, в українських національних вбраннях звабливих пишногрудих українських дівчат, я - зрадив свому фотоапарату... хіба Олексій докине кілька фото.
 На рахунок напівматрасної покотеньки, я - помилявся на показниках велокомп'ютера час - 2:58 год, дистанція - 60 км. І всьо було просто СУПЕР як на другий рік матиму час приїду обов'язково і на більшу кількість днів!
« Останнє редагування: 26.07.2010, 08:48:40 від Vintage »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 26.07.2010, 19:08:58 »
хочу похвалитися - я виявився самим хитрожопим + наочним взірцем аморальності і пияцтва - модери, благаю, не тріть......

по дорозі залицявся абсолютно до всіх дівчат - хіба нормальний чоловік встоїть перед нашими дівчатами + купив пива мынеральної води на предмет поправки морального духу та здоровья, якого не мав ніколи.
зато вночи мене комари не їли, найбільш поїли Вінтажа, як ще незайманого.
[spoiler]

[/spoiler]
щоправда, під ранок деяки комари літали криво - мабуть і мене намагалися підїсти.

і мене дуже цікавить таке питання - перед тим як заснути, приблизно о 00:10 25.07.2010 я почав дуже гикати - мабуть я Еразелю приснився, він з переляку прокинувся, обізвав мене флудером - просто він не годен вимовити гіршого слова !!! - і побіг до церкви по святу воду.....
« Останнє редагування: 27.07.2010, 21:16:42 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 26.07.2010, 19:24:19 »
непогана поїздка.
З.І. файна дівка.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 26.07.2010, 20:14:26 »
непогана поїздка.
З.І. файна дівка.
  Свята правда і дівчат красивих - незміряно, різноманітні конкурси, забави та розваги, можливість зустріти друзів чи земляків, купа позитиву і пречудового настрою!
  P.S.:Якщо хтось із вельмишановних модераторів та сильних форуму цього редагував мій перший пост щоб відкривались всі (тобто ще 2) фотографії, то ВЕЛИЧЕЗНЕ українське ДЯКУЮ!
« Останнє редагування: 26.07.2010, 20:46:36 від Vintage »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 27.07.2010, 15:24:35 »
в зв"язку з тим що мій велокомп глючний  - прохання до обох Віталиків - хто має більш-меш достовірні дані по днях: загальна відстань, ходовий час, середня швидкість і тп  - написати в цій темі.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 27.07.2010, 20:48:51 »
а на фоні то надувний циліндр-стенд для скелелазіння від львівського турклубу "Манівці-Аргонавт" ??

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 27.07.2010, 21:18:39 »
а на фоні то надувний циліндр-стенд для скелелазіння від львівського турклубу "Манівці-Аргонавт" ??

так, це надувний скалодром, від якого клубу - не знаю.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 28.07.2010, 05:46:28 »
На мому від Підкаменя до під'їзду - час - 2:58 год, дистанція - 60 км, враховуючи те, що заїхавши в Чистилів, додому вже "матрасили" по повній, насолоджуючись відбутим та ділючись враженнями; швидкість від Підкаменя до Чистилова була - супер, Віталій молодець, що на таких "зубатих" протекторах постійно тримав "шальоний" темп, бо я би мабуть згубив своє здоровля (на "зубастіках"). По пам'ті, від Золочова до місця ночівлі "накрутили" 40 км, більше м ніц не годен вказати оскільки мій велокомп після "реставрації" на вокзалі не працював належним чином (зараз чекає ремонту+повної модернізації)!

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 28.07.2010, 22:36:25 »
а на фоні то надувний циліндр-стенд для скелелазіння від львівського турклубу "Манівці-Аргонавт" ??
саме так

по кілометражу - від Золочева до хати 120 км
з них
41 Золочів-ночівля в полі
14 ночівля - підкамінь
60 Підкамінь-Тернопіль
5 км - намотав по Тернополю

і про сам ПВД:
цікаво, спортивно, пригодницько
марними були закиди окремих експертів, що формат поїдки не вірний (або на фестиваль, або покататись). Можна чудово поєднати поглинання кілометрів траси з відпочинком на фестивалі