Тема: Тернопіль-Замок Вишнівецького-Тернопіль  (Прочитано 3944 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« : 10.07.2010, 20:34:41 »
Звіт - не дуже художній, але локанічний :)
Сьогодні катав цей маршрут. Певно всі там бували, тому просто покази на компі:
Туди:
загальний час 1 год. 41 хв
середня швидкість 23км/год
відстань від КПП до повороту на замок - 40,8 км

Був сильний зустрічний вітер, тому тяжко давалося. АЛЕ!!! Мені допоміг пелотон, десь після Ліски обганяє пілотон - всі спортсмени на шосерах (італійські в основному), дехто мав карбонові рами. Їх супроводжувала технічка (бус). Ну я не розгубився і сів на колесо. Спочатку думав просто погратися бо їхали вони не слабо (28 в гору, і 35 по прямій). Коли з гори котили то я навіть боявся звести очі з колеса. Короче пішло як по маслу, вже вітру не помічаю, велосипед ніби на мотузці до них привязаний. Так ми проїхали 15 км, але нажаль кайф обломали. Їхній тренер дав команду зупинитися, а я далі погнав.

Назад:
загальний час 1 год. 31 хв.
середня швидкість 26 км/год
відстань та сама +/- 200 метрів.

Вітер був боковий, але попутній, тому пішло краще. Звичайно біля замку я відпочивав, вкручувати на гібриді не так вже і легко.
Доречи, коли перейшов на контакти, то забув про біль у коліні.

І ще, краєвид там дуже гарний, особливо коли з сторони ставка дивитися на замок.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 10.07.2010, 23:28:44 »
Мені допоміг пелотон, десь після Ліски обганяє пілотон - всі спортсмени на шосерах (італійські в основному), дехто мав карбонові рами. Їх супроводжувала технічка (бус).
ех..( де б мені їх перестріти... *dontknow*
Via est Vita

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #2 : 11.07.2010, 10:29:36 »
А взагалі цікава етична сторона "сідання на колесо". Як команда і тренер реагують на те, шо хтось чужий підсідає до них на колесо? Не нервуються?
Бо добре якшо підсяде хтось адекватний, який вміє вчасно злізти, а якшо просто собі якийсь ... тойво :)

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.07.2010, 11:01:11 »
А взагалі цікава етична сторона "сідання на колесо". Як команда і тренер реагують на те, шо хтось чужий підсідає до них на колесо? Не нервуються?
Бо добре якшо підсяде хтось адекватний, який вміє вчасно злізти, а якшо просто собі якийсь ... тойво :)

Ага їде собі збірна, тренується, а тут шприхалі на різношерстих машинах "сидять на колесі". От уявити собі якої думки про себе був би шосерист, якби Андріцціо і Еразел на своїх ДХ "сиділи в них на колесі"... і головне тримали швидкість 25-35, як було зазначено вище. Не знаю як Андріцціо, але натхнення Еразелю на такий подвиг мабуть вистачило би. ;-)
Вчуся їздити на ровері.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #4 : 11.07.2010, 11:21:29 »
Я гадаю без попереднього узгодження робити такого не слід. Звичайно можна розраховувати що спортсмени поводитимуть себе адекватно і не створять тобі завал (провайдер на відміну від провадженого майже нічим не ризикує).
А от зміни вже робити не зможуть - тобто сідати "чужому" на колесо не стануть.
Що вони зроблять, коли ти їм набриднеш - залишається лише здогадуватись, чи завезуть тебе у яму якусь, чи загальмують різко щоб тебе зрізати.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11.07.2010, 15:38:28 »
Я гадаю без попереднього узгодження робити такого не слід. Звичайно можна розраховувати що спортсмени поводитимуть себе адекватно і не створять тобі завал (провайдер на відміну від провадженого майже нічим не ризикує).
А от зміни вже робити не зможуть - тобто сідати "чужому" на колесо не стануть.
Що вони зроблять, коли ти їм набриднеш - залишається лише здогадуватись, чи завезуть тебе у яму якусь, чи загальмують різко щоб тебе зрізати.
Їде пілотон, тренування. Всі думають тільки про те щоб не збитися з ритму і тримати швидкість, боротьби немає бо це не змагання. Дорога для всіх однаково доступна. Сідай на колесо, і тримайся на відстані 2 метра, щоб не створити аварійної ситуації і все буде ОК. А що до реакції тренера, чи людей в бусі, то на мене жодного разу косо не подивилися. Тільки здивувалися, коли побачили що я не відстав від них.
Порушення етики, це коли всю дорогу на колесі, а в кінці робиш ривок і перемагаєш.