Тема: Хороша шприхальська компанія  (Прочитано 17856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 06.07.2010, 18:54:31 »
Ти щасливчик :) Тре брати в поїздки - відганяєш дощ  :D

То все жарти, самому деколи дійсно тре їздити. Але більше за самому я люблю поїздки 2-3 чоловіка, або хороша шприхальська (еразел, не те шо ти зара називаєш шприхою) компанія. Перевага в 2-3 - можна сісти на колесо, збільшується ККД, але то в випадку якшо їдеш з рівними по змозі крутіння колєгами :)

Дописано : 06.07.2010, 18:57:02
Хочу колись http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=116719823936082235083.00048aba1810cb20d8a81 таке, але то певне тре буде 2 дні

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 06.07.2010, 21:43:27 »

або хороша шприхальська (еразел, не те шо ти зара називаєш шприхою) компанія.


ну, 7самураїв, шо ти на то скажеш?


блін, та їздіть як вам хочеться, who cares. просто нєфік робити з нас зарозумілих снобів на рівному місці. коли короткометражка була чітко проанонсована, і хто хтів той приїхав.
« Останнє редагування: 06.07.2010, 22:34:09 від Zombie »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #2 : 06.07.2010, 22:31:47 »
Віталько певне має на увазі Дрімленда, Бхаґавана, Хлібця, може мене, Тайгера, Бандеру, і певне ще когось, кого я забув, - хіба не хороша Шприхальська компанія?
Тепер залишилось з'ясувати, кого Еразел зараз називає Шприхою, але це на  думку Віталка не Шприха.

P.S.
Переношу цей кусок в теревені - нема чого засирати Тудею звіт.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.07.2010, 00:38:50 »

ну, 7самураїв, шо ти на то скажеш?


скажу, шо в зв"язку з тим, що Шприха розрослась новими учансиками - а це дуже добре - і спектр інтересів розширився. тому і виник поділ на групи  "за інтересами". це абсолютно нормальне явище. кожна людина тягнеться до тієї компанії, в якій їй цікаво і комфортно. ти - яскравий приклад тому. за два роки наших короткометражок ти був максимму два рази з нами,  олдтаймерами. і сто раз з екстремалами пиво-покатушниками. вам добре - хто може шось заперечити. але так і нам добре зібратись просто шоб поїздити, балакати всілякі дурниці і півгодини лапати кадр. кожному своє. насильно збивати гурт різнопланових людей - тупо.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.07.2010, 04:12:04 »
ти - яскравий приклад тому. за два роки наших короткометражок ти був максимму два рази з нами,  олдтаймерами. і сто раз з екстремалами пиво-покатушниками.

а то всьо чарез ранні виїзди  :(

як ми п'єм в лісі молоко то ніхто нічо не каже, а як пиво то зразу  :police: :police: :police: :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 07.07.2010, 08:11:01 »
але так і нам добре зібратись просто шоб поїздити, балакати всілякі дурниці і півгодини лапати кадр. кожному своє.
Та просто ти назвав учасників одної з поїздок "гопніками", лише за те що народ(і то лише деякі) взяли собі трішки пива. Хоча я вважаю в тому нічого поганого нема. Воно нічим не критичніше ніж наше старе вино у казанку на привалі. Кожен полюбляє свій напій.
 Ось народ і образився за таке ставлення і почав у відмістку дразнити "ваші" поїздки "ботан-райдом". Без злоби, лише щоб відплатити тою ж монетою  :P
 Доречі якраз так і відбувались поїздки останні, організовані Аелітою, ну за виключенням "ловити кадр", бо ніхто фотографією не захоплювався, да й техніка була попроще  :)
насильно збивати гурт різнопланових людей - тупо.
ніхто не каже насильно тянути всіх в велику поїздку. Але інколи хочеться все таки зібрати чим більший гурт щоб разом катнути біля міста і поболтати. Як бачимо Аеліті це вдалось. Он навіть Андріціо(відомий ледар  :D ) вже сам рветься в наступні поїздки. А все чому? бо ніхто ніяких умов не ставить, всі собі їдуть потрішки і болтають хто про що хоче. Повна релаксація  :)
 А віталько чогось залип у минулому, вважає що тільки те що були раніше то справжня шприха, а зараз то лиш жалка пародія. Ну нічого, це вікове, з часом у нього це мине, всі підлітки такі, просто треба перечекати такий період у їх дорослішанні.
« Останнє редагування: 07.07.2010, 08:14:48 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 07.07.2010, 12:31:32 »
просто на фотозвіті натюрморти з пивом і сігарєтами наштовхують на різноманітні висновки.
просто  в основі Шприхи завжди був здоровий глузд і здоровий спосіб життя. і тому хотілось би бачити в першу чергу людей, котрі підтримують це. а не просто людей. в котрих є ровер. можна наркоманів позганяти на покотеньки - поїздили, ширнулись, поторчали, поїхали далі.
короче, ви собі  як хочете - але я так їздити не хочу.
п.с. Шприха вже не та.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.07.2010, 13:15:59 »
п.с. Шприха вже не та.
ну так пройшов час "ТОї шприхи", ви вже на пенсії, тому й виїжджаєте рідше.
а якби не "НЕ ТА шприха", то хто би тут писав? Було би три поста в рік - ПРОШОВА, ГОРІХОВИЙ ТУР, РОМАШКОВИЙ ТУР...
Радіти треба що є народ на форумі. І не треба насміхатися з тих хто любить пиво та прирівнювати їх до наркоманів. Бо над мюслями з горішками два рази в день, і п'ятьма ковтками води через кожні 15 хв тоже можна довго сміятися...

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 07.07.2010, 13:58:14 »
Якщо мені, як пенсіонерці, не зраджує пам'ять, то починалося все з насмішок над людьми, які з тих чи інших причин відмовляються пити пиво і не пиво і палити. Та й про що з такими говорити? І як з такими кудись їхати?  Як на мене, то доросла людина цілком здатна усвідомлювати, що люди бувають різні, потреби у них теж бувають різні. Якщо ці потреби і їх наслідки іншим не шкодять... Думаю також, що всі самі розуміють наскільки корисними є цигарки і випивка в покотеньках  :).  Якщо є люди здатні не розслабитися і тримати дорогу, власну голову і тіло під контролем після, наприклад, двох днів виснажливої їзди і випитої пляшки пива, гарно відновитися і їхати ще третій день, то що ж.. А стосовно цигарок і їх впливу як на мене краще звернутися до медиків, що вони скажуть. Бо тут багато вже говорилося про зневоднення організму, додайте до цього звужені судини(влив цигарок), посилену роботу серця і м'язів.. Особисто у мене ніколи не було бажання ні над ким насміхатися і тим більше когось повчати. Просто виявилося, що жити цікаво: мандри з велосипедом, горами, сплави і т.д. і випивка з цигарками речі несумісні. А різноманітні насмішки лише свідчать що хтось відмовитись від шкідливих звичок не може, з іншої, що відмовився, але жалкує. От вам і вся психологія :(.

Як на мене, то навіть для людей які з допомогою велосипеда вирішили покращити своє здоров'я бажані рекомендації медиків, як то зробити краще і безпечніше.
« Останнє редагування: 07.07.2010, 14:09:57 від helga lemberg »

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 07.07.2010, 14:23:41 »
Якщо мені, як пенсіонерці, не зраджує пам'ять, то починалося все з насмішок над людьми, які з тих чи інших причин відмовляються пити пиво і не пиво і палити. Та й про що з такими говорити? І як з такими кудись їхати?  Як на мене, то доросла людина цілком здатна усвідомлювати, що люди бувають різні, потреби у них теж бувають різні. Якщо ці потреби і їх наслідки іншим не шкодять... Думаю також, що всі самі розуміють наскільки корисними є цигарки і випивка в покотеньках  :).  Якщо є люди здатні не розслабитися і тримати дорогу, власну голову і тіло під контролем після, наприклад, двох днів виснажливої їзди і випитої пляшки пива, гарно відновитися і їхати ще третій день, то що ж.. А стосовно цигарок і їх впливу як на мене краще звернутися до медиків, що вони скажуть. Бо тут багато вже говорилося про зневоднення організму, додайте до цього звужені судини(влив цигарок), посилену роботу серця і м'язів.. Особисто у мене ніколи не було бажання ні над ким насміхатися і тим більше когось повчати. Просто виявилося, що жити цікаво: мандри з велосипедом, горами, сплави і т.д. і випивка з цигарками речі несумісні. А різноманітні насмішки лише свідчать що хтось відмовитись від шкідливих звичок не може, з іншої, що відмовився, але жалкує. От вам і вся психологія :(.

Як на мене, то навіть для людей які з допомогою велосипеда вирішили покращити своє здоров'я бажані рекомендації медиків, як то зробити краще і безпечніше.
       Оля, та ми вже не такі сині як ти думаєш. та й палить мало хто.
правда останнім часом з"явилися нова тім алкашів-матрасників, які люблять поночах навалитися файно, щоб аж падати у воду під ранок... але то чужі.
а якшо ми покаталися в лісі і потім випили по пиву їдучи додому, то ми не пияки! :nono:

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #10 : 07.07.2010, 14:25:13 »
ну так пройшов час "ТОї шприхи", ви вже на пенсії, тому й виїжджаєте рідше.
а якби не "НЕ ТА шприха", то хто би тут писав? Було би три поста в рік - ПРОШОВА, ГОРІХОВИЙ ТУР, РОМАШКОВИЙ ТУР...
Радіти треба що є народ на форумі. І не треба насміхатися з тих хто любить пиво та прирівнювати їх до наркоманів. Бо над мюслями з горішками два рази в день, і п'ятьма ковтками води через кожні 15 хв тоже можна довго сміятися...

Все правильно. Хто на МТБ хоча раз 130 км  в спеку проїхав - то ні про яке пиво в дорозі мови бути не може. Це як ніби само собою ясно. Це ніби як і казати нікому нетреба - здоровий глузд підкаже. Звичайно, мене з вами на покотеньках не буває і судити про атмосферу яка панує в вашому мікроколективі можу тільки по (фото)звітах.
Багато разів чув, і від вас (тоді в парку з Роліном, коли я з малою гуляв) і від інших новачків вислови на кшталт: один раз поїхали з Стєкіним і Ко, і більше не поїдемо. Бо вони бухають по чорному. Різні формати покотеньок приваблюють різних людей. Формати відпочинку в кожного свої. І я ше жодног оразу не памятаю (було дві чи три сумісних покотеньки), шоб коли ви з Андріціо поїхали з нами, чи Теодорчік.... шоб ми сварилися чи вказувлаи один одному шо робити. Просто вирішуємо - катаємо в такому то форматі - без бухла і папіросів. Все. Прийнляи рішення - зробили. Далі кожен сам за себе.

Бо погодься, коли СС лежить в траві і дихає ромашками, бо його накрила весна/літо/осінь своїми барвами, кольорами і запахами і збоку курить Теодорчик - то ми його толернатно відішлемо курити трохи осторонь. Бо не феншуй.


З такої точки зору ваші фотозвіти часом корисні, для звіту про формат покотеньки. Вас дратує те, шо ми обумовлюємо свій формат? А як же інакше, доводиться ). Наприклад коли запрошують в покотеньку і кажуть після покотеньки самдимо ковбасу і пємо пиво і куримо папіроси - то я краще утримаюсь, шо не псувати нікому праздник своїми морялами з цього приводу.

П.С. Писав швидко, пост не перечитував. Тому, не копати за неузгоджені відмінки.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 07.07.2010, 14:43:48 »
Радіти треба що є народ на форумі. І не треба насміхатися з тих хто любить пиво та прирівнювати їх до наркоманів. Бо над мюслями з горішками два рази в день, і п'ятьма ковтками води через кожні 15 хв тоже можна довго сміятися...
ну так хто проти? ми собі зібрались, поїхали - хто вискочив з претензіями, шо ми катаєм собі своєю компанією, не пам"ятаєш?
п.с. я за якість, а не кількість
« Останнє редагування: 07.07.2010, 14:50:34 від Сім самураїв »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 07.07.2010, 14:50:57 »
Звичайно, мене з вами на покотеньках не буває і судити про атмосферу яка панує в вашому мікроколективі можу тільки по (фото)звітах.
Багато разів чув, і від вас (тоді в парку з Роліном, коли я з малою гуляв) і від інших новачків вислови на кшталт: один раз поїхали з Стєкіним і Ко, і більше не поїдемо. Бо вони бухають по чорному. Різні формати покотеньок приваблюють різних людей. Формати відпочинку в кожного свої.

Шкода шо не буває, бо Еразель всю фотоувагу зосереджує на пиві і людях, тому і такі однобокі фотозвіти.

А зі всіх поїздок мені НЕ сподобалася тільки ота одна найтуриганоалкорайд. І не через Стєчкіна, просто він там був і так, до слова, назвали Стєчкін і ко, а через аж дуже різну компанію організаторів нічних покотеньок. До речі, попали ми туде просто випадково, Еразел затягнув  :D

Вас дратує те, шо ми обумовлюємо свій формат?

Курить, здається, тільки Теодорчік.
 
Нас дратує то, шо СС після кожного такого звіту, згадує про алкорайд (ви ж п'єте хімічні "живчики", чого ми не можем випити 1 живе чи "живе" пиво).

І ше я надовго запамятав Енді - шо він і близько не хоче бути біля алкоголіка, а не то шо катати з ним.

на відміну від декого, ми "алкорайдери" накатуєм значно більше км, і ше не ясно хто тут більші шприхалі.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 07.07.2010, 14:51:40 »
просто на фотозвіті натюрморти з пивом і сігарєтами наштовхують на різноманітні висновки.
Ну закурили один-двоє, то що, зразу треба було їх вбити? У нас свобідна країна, і поки що дозволено все що незаборонено. А курити в негромадських місцях поки що не заборонено.
 Да й взагалі мені чогось окремі персонажі  нагадують петербуржців. Вічне чванливе сопіння які вони нев__атися культурні та елітні  >:D , хоча й хвалитися нема чим. ПРОСТІШЕ ТРЕБА БУТИ. І не вішати ярликів на іших. ДІСТАЛИ. Теж мені вершки суспільства.
« Останнє редагування: 07.07.2010, 14:54:59 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 07.07.2010, 14:56:27 »
ну так хто проти? ми собі зібрались, поїхали - хто вискочив з претензіями, шо ми катаєм собі своєю компанією, не пам"ятаєш?
п.с. я за якість, а не кількість


я підняв то питання бо за 3 короткометражки, жоден ветеран не підняв свою дупу (Еразел не рахується, він універсальний і катає завжди і всюда) і то мені виявилося дуже підозрілим. А якшо за покликом когось з вас то збираєтеся зразу.
« Останнє редагування: 07.07.2010, 15:00:47 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "