Тема: Звіт "Падіння колективу" або ж "Як ми відкатали Велотур по замках ЗахУкр 07.2010  (Прочитано 14536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 06.07.2010, 15:00:48 »
Я так бачу варто організовувати якісь поїздки, де би Василь трохи розповідав про премудрості ефективного харчування.

На разі мені також подобається гречка, особливо запарена, а не варена.
Макарони і картопля - згідний, не те, хіба за умови форс-мажору (коли хтось пригощає ;-)  )

Вчуся їздити на ровері.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 06.07.2010, 15:38:09 »
Гречка (яка тут, бляха муха відсутння (та шо є на смак як гівно)) це сила. Кинути ше пару кавальчиків м'яса і можна їхати Підкамінь )))


Щодо організації. Орнганізатор, створюючи поїздку все таки відповідає за її проведення. Може на когось (за його згоди звичайно) перевалити керівництво. Але просто взяти і забратись - ну не буду казати хто так робить. В тому і проблема "нової шприхи". Але то вже інше. Не хочу тут вникати в вчорашню сварку з еразельом. Організатор поїздки відповідає за поїздку. Це і є та аксіома. І ніяк її не зміниш.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 06.07.2010, 20:29:38 »
Про читав все це і самому захотілося додати коментарі, бо в цьому ток-шоу вже забули про основне:
1.   Організатор - особа відповідальна, а не козел, з якого роблять винуватого, якщо пішло не все гаразд.
2.   Якщо організатор каже, що треба дотримуватися маршруту і графіку то це не підлягає обговоренню.
3.   Організатор, не повинен ображати і повинен максимально логічно переконувати. У крайньому випадку, питання вирішується шляхом голосування.
4.   Організатор повинен скласти маршрут по контрольних точках, де вказано у якій точці коли треба бути. Між точками можна петляти, але точки пропускати неможна.
5.   Маршрут має бути обговорений з всіма наперед, так щоб була 100% згода.
6.   Люди які хочуть приєднатися до колективу без попередньої домовленості повинні дотримуватися статуту (усіх домовленостей) і ні в якому разі не підбурювати до протестів.
7.   Їсти треба всім разом і немає значення чи кожний купляв окремо чи гуртом. Якщо немає спільного стола і дружньої бесіди, тоді немає колективу.
8.   Готувати їсти вночі можна, якщо це для всіх і не гриміти каструлями. Але для мене процес приготування такий самий важливий як споживання, тому краще все робити разом.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 06.07.2010, 22:43:29 »
Про читав все це і самому захотілося додати коментарі, бо в цьому ток-шоу вже забули про основне:
1.   Організатор - особа відповідальна, а не козел, з якого роблять винуватого, якщо пішло не все гаразд.
2.   Якщо організатор каже, що треба дотримуватися маршруту і графіку то це не підлягає обговоренню.
3.   Організатор, не повинен ображати і повинен максимально логічно переконувати. У крайньому випадку, питання вирішується шляхом голосування.
4.   Організатор повинен скласти маршрут по контрольних точках, де вказано у якій точці коли треба бути. Між точками можна петляти, але точки пропускати неможна.
5.   Маршрут має бути обговорений з всіма наперед, так щоб була 100% згода.
6.   Люди які хочуть приєднатися до колективу без попередньої домовленості повинні дотримуватися статуту (усіх домовленостей) і ні в якому разі не підбурювати до протестів.
7.   Їсти треба всім разом і немає значення чи кожний купляв окремо чи гуртом. Якщо немає спільного стола і дружньої бесіди, тоді немає колективу.
8.   Готувати їсти вночі можна, якщо це для всіх і не гриміти каструлями. Але для мене процес приготування такий самий важливий як споживання, тому краще все робити разом.


а отут з деякими пунктами мушу не погодитись...
1. так, організатор особа відповідальна, і саме він несе відповідальність за групу, а не криє в один момент всіх матом і їде собі додому. як уже писав Дрім - спершу познайомся з групою, а потім вже їдь з ними в покотеньку (навіть дводенку). причину негараздів, насамперед, потрібно шукати в собі, а не валити все на ішних учасників мандрівки.
2. таке може бути тоді, коли учасники мандрівки добре знайомі або коли про це було чітко оговорено до самої мандрівки чи керівник групи є беззаперечним авторитетом для всіх учасників. в іншому випадку подібні ситуації будуть виникати постійно.
7,8. бувають різні випадки і інколи простіше зробити окреме харчування по групах, але це явно не стосується даної поїздки.

traveller.com.ua/Downloads/small_groups.doc  - стаття саме про психологію малих туристських груп, доволі велика, але разом з тим і цікава.
п.с. сподіваюсь, що всі ми зробимо висновки щодо цієї ситуації і не будемо наступати на ті ж граблі  :)
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #34 : 06.07.2010, 23:11:42 »
Керівник у коротких поїздках, при невеликих аматорських групах, що складаються із свідомих, повнолітніх учасників - посада номінальна. І аж ніякої відповідальності ні за маршрут ні за учасників ні за харчування нести не повинен. Як правило керівником  стає той хто більше приклався до організації поїздки, відповідно краще вивчив маршрут, має більше досвіду; психологічно врівноважена особа, що здатна прийняти об'єктивне рішення в будь якій ситуації і прийняти відповідальність на себе за це рішення. До цього часу я вважав, і вважатиму надалі, що ніяких особливих правил для простих одно-, дво-, триденних поїздок видумувати не потрібно. Цілком достатньо загальних норм етики і  здорового глузду. Зі скатаною групою може їхати і  новачок, не випробуваний в попередній поїздці. Звичайно, співбесіда мусить бути, адже буває трапляються ну зовсім неадекватні особистості. Мені, наприклад, подобається їздити з новими, незнайомими людьми.
Зважаючи на вищевикладене, можна стверджувати, що поїздка пройшла нормально. А всі претензії до Стєчкіна пред'являються не як до керівника, а як до звичайного учасника покотеньки.
 

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #35 : 07.07.2010, 07:56:06 »
Чесно? Вважаю що Стечкіна можна брати в поїздки. Але одразу вставляти йому кляп в рот. І я це говорю серйозно. Бо інколи складається враження що спілкуюсь з дитиною, або дещо неадекватною людиною(історія з харчами тому ще один доказ, я взагалі думав що він прикалується, але коли побачив шо то всерйоз то ДУЖЕ СИЛЬНО здивувався, щоб не сказати більше, нецензурніше  :) ).
 В цій же поїздці крім стечкіна випливла проблема в тому що чіткого маршруту обговорено не було. І кожен думав що він самий розумний і хотів їхати своїм маршрутом. А цього аж ніяк робити неможна. Адже краї незнайомі. І треба їхати лише тим маршрутом який чітко знаєш. Або хоч би орієнтуєшся куди він виведе В ТЕОРІЇ. Тому при короткометражках дозволено "міняти шлях", а от в серйозних поїздках має бути накидано хоч контрольніт пункти(вон колись в поїздці до Медоборів навибирали довільний шлях, і як результат вертались маршруткою  :) ). Тед ось згадував за "кукурудзяну" поїздку. Ну звісно він трішки приукрасив, не займався я там керівництвом. Просто другу частину поїздки ми їхали знайомими мені місцями(і незнайомими іншим), бо колись я там блудив. І я знав ПРИБЛИЗНО де ми є і за який час попадемо в тернопіль. Народ сам вибирав куда їхати, я просто казав куди ми МАЄМО попасти і за скільки часу в результаті маємо бути в тернополі.  Тобто ми СВІДОМО блудили, але завжди знали що в разі чого "повертаємо он туди і за Х годин будемо в Тернополі".  В цій же поїздці народ чогось теж рішив так поблудити, але проблема в тому що ніхто чітко незнав куди то має вивести.  А за таке в далеких поїздках я б ноги відривав. ТОму підсумовуючи вищесказане - обов'язково мають бути контрольні точки, а маршрут наперед обговорений усіма. І тоді таких конфліктів небуде.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline qwerty22

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Nano|
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 07.07.2010, 09:38:21 »
Мені все сподобалось крім того що не було зручно бо стечкін  розбив харчуванням колектив , я нерозумів як і де я маю поводитись  :)
Вухами послухайте – я маю пропозицію!

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 07.07.2010, 09:51:05 »
а отут з деякими пунктами мушу не погодитись...
2. таке може бути тоді, коли учасники мандрівки добре знайомі або коли про це було чітко оговорено до самої мандрівки чи керівник групи є беззаперечним авторитетом для всіх учасників. в іншому випадку подібні ситуації будуть виникати постійно.
Маршрут пропонував організатор, на зборах погодилися усі, тому як потім можна не погоджуватися? Треба було висловлювати свої пропозиції до початку поїздки. А якщо підібрався колектив анархістів, тоді треба одразу сказати - правил немає, їдемо потягом в пункт А і добираємося до Тернополя хто як хоче.
Стосовно організатора, якщо більшість колективу бажає його переобрати, тоді це треба зробити одразу. Але, організатор має бути для того щоб координувати дії всіх учасників поїздки.
Стосовно харчування, то сніданки, обіди і особливо вечері мають бути за графіком погодженим всіма наперед.
Організатор не може качати права, що кому їсти і де кому сідати. Він просто повинен нагадати - "Гей хлопці і дівчати, час перепочити і повечеряти!!!"

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #38 : 07.07.2010, 20:27:00 »
Я думаю, тему можна закривати. Всі зробили відповідні висновки. Не будемо далі сперечатися про те в кого здоровий глузд здоровіший або глуздіший.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 07.07.2010, 21:48:25 »
Останні потс. От візьмем до уваги стару справжню і єдину шприху. Там планували поїздки хто хотів, але як такого керівництва і не було. Була якась демоктарія, якю не треба було командувати. Зробив Славко маршрут - поїхали, всі були як одне. Зробив Сашка чи Дрім, те ж саме. Була якась згуртованість колективу. Їздив Корак, робив собі сам їсти - він має свою дієту яка допомагає йому краще крутити. Але так спеціально брати і розбивати групу - таке не робиться. Такшо не потрібно захищати того, хто це хробив. а потім плюнув і поїхав. Це шось рівноцінне тому як накласти посеред дороги і забратись. Хоча робіть самі собі висновки

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #40 : 07.07.2010, 22:19:20 »
Керівництво було завжди. Просто воно не було надмірним, яке  не викликало рефлекторного заперечення і непотрібних суперечок. І керівник був завжди той, хто в тому чи іншому випадку був компетентнішим. А не той,  хто вирішив ним бути.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 07.07.2010, 23:26:16 »
я почекав, доки всі вискажуться і таки допишу дещо від себе.


Дописано : 07.07.2010, 23:26:47
Пора до лав шприхи вербувати якогось психоаналітика на такі випадки.

Дописано : 07.07.2010, 23:27:06
З усієї мішанини, я так зрозумів, що розбились на  групи через те, що кожна хотіла їхати своїм маршрутом і  через певні місця, а Стєчкену це - не сподобалось і він  тримав злість на всіх впродовж подорожі. Вершті-решт вкінці невитримав  і обматюкав там десь собі під носа усіх і все що на світі є :)

вот бачте і психоаналітик сам по собі взявся - його ніхо не кликав і він не їздив, але мусить всіх осчасливити своїм мудрим баченням того, чого не бачив.




Дописано : 07.07.2010, 23:50:45
а де ви того Степана знайшли? хтось його знав до цього? він мене ше минулого року агітував в ДОООООВГОметражки.

справа в тому, що стьопа - нерозвинена розумово людина, такий собі люмпен-пролетарій.
всі, хто його знають, не хочуть з ним нікуди їздити і він посилено шукає, до якої би компаніїї причепитися, щоб було кому демонструвати свій долбоєбізм.
єдина людина, що стьопу підтримує, це юра, бо він такий саме люмпен і недоумок, різниця тільки в тому, що стьопа ще десь працює, а юра два роки сидів на шиї в своєї дружини, доки та його не вигнала.
тепер юра сидить на шиї в своєї мами.
то вот юра і привів стьопу і вони вдвох почали керувати і з мене знущатися.
мене про юру попереджували, але я не повірив, а коли мордою в гівно ткнувся - було пізно.
на цьому сайті стьопу не знають, а про юру спитайте в Саші з компьютерного всесвіту - вони весною разом їздили в Закарпаття, я впевнений що Саша мої слова про юру підтвердить.
я взагалі-то сподівався, що юра буде мені допомогати і мене підтримувати, а вийшло з точністю до навпаки.



Дописано : 08.07.2010, 00:17:43
Неприємна ситуація склалася. Ще в поїзді одна особа нам повідомила, що Tiger і CoRacK будуть окремо від нас і харчі взяли з собою. Я цілу поїдку дивувалася чому вони так вирішили, все таки разом їдемо. Тепер все зрозуміла. Таке враження, що колектив умисне розбили на частини. Незручно перед хлопцями.  :(

мене всі звинувачують в тому, що я навмисно розбив колектив на 2 групи, бо дуже хотів керувати.
відповідаю:
  якщо я організовуав поїздку, то брав на себе відповідальність.
  установчі збори були проведені в четверг, були між собою вирішені всі питання.
  збори проводилися в четверг, щоб в учасників був день на підготовку.
  хто на збори не прийшов (qwerty22 не стосується, він з Підгайців) - їхав як сам собі хотів і не було чого до нас пхатися за  халявною ковбасою і бажанням покерувати - памятаєшь тарасику як ми рішали біля озера куда їхати - ти там голосніше всіх кричав - а правильної дороги не знав - і напару з стьопою ви мене просто перекричали - а коли довелося вертатися, ти тихесенько мені сказав: "ти бил прав, аркаша". тільки мені від твоїх слів легше не стало. Як і всім решті, які дякуючи тобі і стьопі пару зайвих км намотали. мабуть стьопа тобі халявної ковбаси пообіцяв...
  мені шо треба було бігати за тарасиком і питати його "Чєго ізволітє?".
  тобто корека і тарасика попрошу не звинувачувати мене в поганій організації - я їх ніяким чином не організовував і перед ними не брав на себе ніяких обов"язків.
 
« Останнє редагування: 08.07.2010, 00:17:43 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #42 : 08.07.2010, 00:19:47 »
Ну ти ж організатор поїздки, тобі й відповідати за наслідки. І те що дехто незміг прийти вчасно на установчі збори не робить їх ізгоями чи учасниками другого сорту. У мене взагалі враження що у тебе знову черговий заскок  :) . Бо ця ідея з харчами нарізно ну дуже якась абсурдна і тупа. А в твоєму виконанні ще й звучить якось по дитячому.
« Останнє редагування: 08.07.2010, 00:23:50 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 08.07.2010, 00:56:28 »
P. S. Стечкін свідомо чи несвідомо, застосував древню римську тактику: "Розділяй і владарюй" :), - але в результаті, така тактика не принесла очікуваного результату і якщо з першою частиною він упорався блискуче, то з другою - не склалося :laugh: :D :).

бачиш в чому проблема, сонечко - я не знав до останньої миті: поїдеш ти чи ні.
якщо ти не відповідаєш навіть сам за себе - чого ти з мене вимагаєш?
звинувачення в тому, що я хотів "володарювати" не приймаю - з керівника можна питати тоді, коли його слухають.

А все тому-що якраз тих, хто Стечкіна би підтримав, він якраз і "ізолював" він себе та від інших :(.

"ізолювати" вас мені не вдалося.
як мене тарасик підтримав я вже написав.
твоя підтримка полягала мабуть в тому, що ти засрався з контролерами за 3,5 грн.
там по поїзді ходив озброєний наряд міліції і якби нас через тебе висадили або забрали в мєнтовку - знов би я був винуватий!
а скінчилося все тим, що з нас взяли не по 3,5 , а по 4 грн, так що ти свій ровер провіз за наш рахунок.
більше від тебе ніякої користі не було.
а якщо тобі і тарасику так вже хотілося поїсти спільної ковбаси, треба було скинутися по 30 грн в спільну касу, але ви мабуть хотіли їсти з всіма разом, а гроші не здавати.

А якби не було поділу, то не прийшлося би брести 7 км пішки ні йому, ні решті. Проїхали б всі як я з Тайгером по нормальній дорозі. Все-таки троє проти двох би виграли.

а чому ж тоді ви поперли вперед, а нас не почекали ?
вот почекали би, тоді би всі і поїхали по нормальній трасі.
а то ви вдвох втекли, а я віз всі продукти, що були куплені, включаючи найбільш культовий продукт - ковбасу, що Аеліта з філантропічних міркувань купила за власні гроші.
так що мусив пертися з усіма через поле.
там був дуже цікавий перехід - Аеліта, що йшла перед мною, в кінці вже не мала сил по тих корчах велосипед тягти, а всі мужики вперед повтікали і ніхто навіть не думав їй допомогти.




Дописано : 08.07.2010, 01:02:37
Ну ти ж організатор поїздки, тобі й відповідати за наслідки. І те що дехто незміг прийти вчасно на установчі збори не робить їх ізгоями чи учасниками другого сорту. У мене взагалі враження що у тебе знову черговий заскок  :) . Бо ця ідея з харчами нарізно ну дуже якась абсурдна і тупа. А в твоєму виконанні ще й звучить якось по дитячому.

спеціально для тебе, як розумово неповноцінного:

або учасник виконує то, що каже організатор, або учасник йде на хєр і сам собі за себе відповідає




Дописано : 08.07.2010, 01:05:52
Ну не знаю як Тарас, а Василь (Корак) відрізняється трохи норовом у питаннях кулінарії: такий собі калорійно-зважений науковий підхід до підбору раціону :). Якби ви його долучили до "своєї ковбаси", він би все одно тримався осторонь і їв свою гречку чи мюслі ). Шо нє (питання до Корака)? Але те, шо готувати їжу разом було би дружніше, приємніше і феншуйніше - то факт. І тоді ніхто б на вас не тиснув авторитетом - ніякі Степани і іже з ними.

Дописано : 08.07.2010, 01:06:19
Я теж потроху стаю подібним до Василя :).
Коли почав їсти як він то і вкручувати можу разом з ним :), а вкручує він дай Боже.

тай взагалі справа не в кухні, а в самому відношенні один до одного.

Дописано : 08.07.2010, 01:09:37
бач як воно цікаво виходить - васька з тарасиком хотіли бути там де ім вигідно самі по собі, а де їм невигідно - приєднатися до нас - тут і покерувати приємно, і халявної ковбаси пожерти і мене гівном полити...




Дописано : 08.07.2010, 01:17:39
Щодо організації. Орнганізатор, створюючи поїздку все таки відповідає за її проведення. Може на когось (за його згоди звичайно) перевалити керівництво. Але просто взяти і забратись - ну не буду казати хто так робить. В тому і проблема "нової шприхи". Але то вже інше. Не хочу тут вникати в вчорашню сварку з еразельом. Організатор поїздки відповідає за поїздку. Це і є та аксіома. І ніяк її не зміниш.

Україна прям таки гине без таких мозгів, як в тебе.
ти вже давай приїзжай скорше, організовуй якусь поїздку, я обовязково візьму участь, буду тебе під час поїздки на хєр посилати, а потім питати, чому ковбасою задурно не годуєш )))))





Дописано : 08.07.2010, 01:34:36
1. так, організатор особа відповідальна, і саме він несе відповідальність за групу, а не криє в один момент всіх матом і їде собі додому.

я не всіх матом покрив, а тільки одного стьопу.
я його не кликав в цей тур, а стьопа сам до нас приліпився як гівно до підошви.
про що дуже шкодую - треба було це набагато скорше зробити.
а ще краще - коли воно тільки починало смердіти - настукати по репі.
соціальні психологи кажуть: "спілкуйся з людиною у відповідності з її розумом"
імхо стьопа має тваринний тип психики - такий слів не розуміє, його як худобу треба просто бити.
ніхто ж корові не пояснює: будь-ласка, йди туди або сюди. кнутом по хребті - і маєш бажаний результат.

а додому я поїхав тому що слухали не мене, а стьопу з юрою.
не хочете мене слухати - не треба, тоді самі за себе відповідайте.




Дописано : 08.07.2010, 01:53:33
Чесно? Вважаю що Стечкіна можна брати в поїздки. Але одразу вставляти йому кляп в рот. І я це говорю серйозно. Бо інколи складається враження що спілкуюсь з дитиною, або дещо неадекватною людиною(історія з харчами тому ще один доказ, я взагалі думав що він прикалується, але коли побачив шо то всерйоз то ДУЖЕ СИЛЬНО здивувався, щоб не сказати більше, нецензурніше  :) ).

а чого це ти так вважаєш?
мабуть ти великий досвід маєш?
а ну огласи весь список своїх поїздок за цей рік, зокрема тих, що сам організовував?
скорш за все, ніде далі Дичківа не іздив цього року?
але в Дичків я поїздку організовував, а ти групу затримував, бо не перевірив ровер і в тебе сідло відлетіло.
про харчі - я був цього року з тобою на двох покотеньках і коли всі сдавали по 10 грн, ти раз сдав 5, другий раз 7 грн.
я таки моменти про всяк випадок памятаю - вони дуже добре характкризують таких єбланів, як ти...



Дописано : 08.07.2010, 02:08:41
наприкінці я мушу визнати, що в будь-якому випадку винен в поганій організації тура.
однозначно, тут більше всього моєї провини.
прошу вибачення в Аеліти, FM-a i QWERTY22.

всі решта нехай строєм/поодинці/як собі самі вважають за потрібне йдуть на хуй, а ще краще в похід разом з стьопою.
тігру раджу подумати чи не поміняти нік на барана - але ковбаси я йому все рівно не дам)))))
кореку раджу працювати над собою на предмед подолання патологічної скупості - вродженої риси характеру тернопільських лікарів :(
з юрою і стьопою буду спілкуватися в реалі - користування інтернетом набагато перевищує їх інтелектуальний потенціал...
« Останнє редагування: 08.07.2010, 02:12:51 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #44 : 08.07.2010, 07:40:21 »
Ну що ж, усі висловились. Тему закриваю. Відписувати у відповідь на останній допис Стєчкіна не бачу потреб, не через те що він претендує на об'єктивну істину (швидше навпаки), а через те, що  немає потреби продовжувати коло беззмістовної дискусії.

Застерігаю всіх від будь-яких висновків щодо організації подібних поїздок. Конкретно ця не є типовим прикладом взаємовідносин, що утворюються в колективі, а поодиноким випадком (взагалі вперше мені трапляється),  тому її не можна ставити в приклад.

P.S. З Степаном я їздив два чи три рази в 2006 чи 2007 роках. Ніякої неадекватності не помічав.