Мандрівки > Майбутні

29 квітя 2007 року неділя

(1/12) > >>

Zombie [Coffe]:
Дводенний маршрут: Чортків - Кам’янець-Подільський - Хотин - Іване-Пусте.

До Чорткова їдемо поїздом Тернопіль-Заліщики, що о 7-42 відправляється  із залізничного вокзалу станції Тернопіль-Пасажирський. Загальний збір під великим цифровим годинником, що висить над центральним входом у будинок вокзалу, о 7-20. Купляємо квиткі, пакуємось по вагонах і більше двох годин  розповідаємо один-одному анекдоти.
Близько 10-30 вирушаємо з Чорткова через Колиндяни, Давидківці, Бурдяківці на Скалу-Подільську, до якої 45 км асфальтованої дороги.
45 км і 3 години їзди. Дрімленд певно би  за півтори проїхав, а Еразел (виходячи з його слів) за 40 хвилин. Ми ж їдемо не поспішаючи, з привалом.  Відповідно опиняємось в Скалі о 13-30. Огляд міста (особливо дивитись нічого, зрештою загляньте до Блеки на "Кестлеси", там доступно розписано), холодний та сухий перекус, що в нас буде називатися обідом і о 15 вирушаємо до Кам’янця.   Без "розслабонів" з нормальною швідкістю в 20 км/год, через 120 хв, о 17 опиняємось у твердині. Якщо встигаємо,  то йдемо на екскурсію в замок, як ні - то гуляємо містом, змальовуємо краєвиди, оглядаємо замок зовні. За теплий прихисток в славному Кам’янці відповідає проф. Дрімленд. За попередньою домовленістю ми будемо ночувати або в приватній хаті, або в дешевому готелі-борделі по 30 грн за ліжко.
Перед ночівлею обов’язково повечеряємо. Мабуть дешево і сердито, бо для дорогого ресторана треба брати метелика  смокінг, і сигари. В мене особисто немає метелика, і я нещодавно покинув палити, тому мабуть обійдуся якимось "фаст-ф(л)удом" на зразок МкДоналдса, але з пивом.
з 23 вечора 29 квтіня до 6-00 ранку 30-го квітня гарно спим потомлені  з дороги; сподіваюсь без нічних жахів, хіба що замкові привиди завітають.
7-00  30.04.07 стартуємо у напрямку Хотина, до якого від Кам’янця не багато не мало 25 км. Вітер дме рівно в спину, хоч не великий, але помічний, і за годину ми опиняємось в Хотині, тобто о 8-00. Оглядаємо укрпілення, фортецю, фотографуємоьсь на пам’ять, 0о 10 вирушаємо далі, в напрямку Мельниці-Подільсьскої. 30 км. Дві години дороги  - о 12 ми в Мельниці. Звідси до Іване-Пусте всього навсього 5 км. Тому  з 12 до 13-30 обідаємо на дністрових кручах. А в 14-20 з Іване Пустого вирушамє поїздом до Тернополя.
В тернопіль оїзд прибуває о 19-01.

Що з собою бажано мати:
50-100 гривень. зубну щітку-пасту, рушник, запасну камеру. комплект для поклейки, спальник.

Наразі вирішуються проблеми з готелями тому остаточної суми поки що немає.

Віталько:

--- Цитувати ---50-100 гривень.
--- End quote ---

Класні межі  ;D
Запас часу є на вссяк випадок?

xlibes:
Кру-у-у-у-то... Аж хочеться ляпнути: "Їду!"
Але нового ровера ше нема, та й навіщо мені псувати вам маршрут, так гарно розписаний.
Успіхів вам!

Tiger:
Успіхів у поїздці.
Нажаль не могу покатати  :-[.

Dreamland:
Відписуємося хто поїде - мені потрібно точну кількість знати - ато будемо ночувати під відкритим небом.

1. Зомбі
2. Веталь
3. Дрім
4. Бхагаван
5. Удав
6. Еразел
7. Агіко

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version