EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Допоможіть найти раму двохподвіс

(1/3) > >>

Erazel I-st:
Собсно хочу найти раму двохподвіс для легкого ФР, або ж можна і весь байк, так як планую ітак апгрейдит иіснуючі запчастини. БАЖАНО для легкого ФР, але і монстрів типу БіГ ХІта теж розгляну. Ціна на байк до 1400 уе. Оплата за послуги від 100 грн до 50уе(в залежності від того наскільки хороші будуть умови продажу). Але не так "вон на тому сайті пролдають, подивися", а реально найти, взнати умови, причину продажу і т.д. Тобто щоб мені залишилось тільки дати гроші і забрати раму. Просто я зараз немаю часу щоб шукати, та й вже незнаю де шукати. А тут думаю може в когось є знайомі в інших містах які б помогли найти.

werty:
мля ж еразель  ти вже заманав тими рамами
бери ось це і непар собі мізки :)
"Da Bomb 2007 Cherry Bomb" (http://smotri.te.ua/images/2007-10/items.1191366807.b.jpg)
"Da Bomb 2007 Da Pukka"

Віталько:
Та песець, завтра встрілить шось і купить собі шосера. Еразель або купи дабомбу або чекай виставки :) Доречі та чері бомба класно виглядає

werty:
та виставці хер купиш :( там весь товар 2008 року :) і ціна як завжди КОСМІЧНА!!!!
але можливо....

Віталько:
Давай нам з верті по 50 гривень за то шо митут відписались і купи вишневу бомбу :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version