Тема: Вихвалляння байками шлях до викрадення?  (Прочитано 23157 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 12.03.2008, 18:59:16 »
Просто виникає питання: навіщо купляти фрірайдний байк, за хз яку суму грошей, щоб катати по місту в режимі прогулочки і понтувати перед всіма? Коли сама людина, що сидить на велику, нічого невміє, крім як тримати рівновагу на велосипеді під час їзди.  :D
Краще би за ті гроші купив собі супер-пупер легковісний ендуровський чи КК-ний велик і понтувався, та катав у своє задоволення, тоді би ніхто не казав нічого.
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 12.03.2008, 19:09:13 »
Ось із Ерейзела теми "Прикольна точка зору на велосипеди" в розділі Екстрім:

цитата:"Ботаники. То, чем они занимаются не попадает ни в одну из вышеперечисленных категорий. Дать им определение очень сложно. В общем это люди, которые катаются на велосипеде в свое удовольствие, относительно неплохо разбираются в технике, но никакого смысла в их поездках нет. С одной стороны, им просто нравится кататься, с другой, кто-то из них считает что байк это модно, третьи пытаются самовыразиться. На их велосипедах иногда установлен багажник, но в большинстве случаев он пустой. На их велосипедах стоят быстросъемные крылья, но даже в 30-ти градусную жару они не снимаются. У большинства из них МТБ, но ездят они исключительно по шоссе и на злой резине... Многие занимаются непонятным перманентным ап-грейдом. Лик Ботаников очень разнообразен, но смысл один – в их поездках нет смысла и цели. Это совсем не означает, что быть Ботаником плохо. Еще многие из них постоянно сидят в инет-форумах и пишут всякую фигню. ".


Іще ось найголовніше, цитата:"Очень часто Ботаники считают, что их катание вдруг неожиданно достигло про-уровня и тогда они начинают покупать или чаще собирать по частям кастомы за многие тысячи долларов, а потом хвастаться на работе и друзьям что их велосипед стоит дороже автомобиля."

А тепер подумайте :)...
« Останнє редагування: 12.03.2008, 19:14:06 від Cyrax »
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #47 : 13.03.2008, 08:26:19 »
Мощно ти завернув :)
Але Еразель, то є Еразель - вільний робити, що заманеться...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #48 : 13.03.2008, 09:21:01 »
Во-во, правильно. Роблю що заманеться.
2 Сайрекс: Брав я такого "танка" не тому що збираюсь скакати багатометрові дропи, просто у мене недостатній рівень, і я часто роблю помилки. Тому я брав байка який би ВИТРИМАВ мої помилки. Та й люблю я спробувати пострибати із сходів і т.д. Адже якщо я візьму КК велосипед високого рівня то він може банально "накритися" при 2-3 моєму падінні, адже там головна увага на вагу а не міцність. Ось така фігня, малята.
З.І. Так, я ботанік  8). І якщо б ви уважно читали ту статтю то б зауважили, що автор  і сам признається що він ботанік  ;D.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #49 : 13.03.2008, 17:04:18 »
Еразелю, тобі пряма дорога на телебачення, на телепердачу "Кто самий ботан"... Гґґґґґ  :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 13.03.2008, 20:55:34 »
З.І. Так, я ботанік  8). І якщо б ви уважно читали ту статтю то б зауважили, що автор  і сам признається що він ботанік  ;D.
де, [я більше ніколи не буду матюкатися]*100, цей світ котиться?!
ще мені адин батанєг-самаучка виповз!
який з тебе ботан, ти навіть окулярів ніколи не мав, за винятком роверового захисту, а до гнилих інтелігентів - батанєгів милишся(((
давай краще до мене, я вакансії маю в партії українських хліборобів)
« Останнє редагування: 26.03.2008, 16:14:58 від bhagavan »
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища