Мандрівки > Майбутні

22 квітня 2007 року

(1/4) > >>

Zombie [Coffe]:
У неділю відбудеться автобусно-піша дослідницька експедиція на гору Бона, що у Кременці.
Відчалюємо о 8-00 автобусом Тернопіль-Креемнець. Причалюємо до Тернополя близько 20-ої год.
Під час експедиції проводитимуться наступны дослідження монголо-татарський наліт на гору "Бона", копання криниці під час облоги на горі Бона, стрибки з мурів у прірву, та інакші цікаві пригоди.
Зі мном їдуть діти і дружина.
Всім для моїх дітей взяти ласощі - яблука, цукерки, печиво, інше :)
Для себе взяти канапок та інших наїдків. В програмі передбачено обід у лісі власним коштом.
Зустрічаємось о 7-45 біля входу в приміщення тернопільського автовокзалу зі сторони посадочних платформ.

bhagavan:
Я думаю дві банки згущеного молока буде більш ніж достатньо для сатисфакції обидвох зомбенят :)

Зара сюда прийдуть велосипедисти і почнуть плюватися "автобусно-піша, шо за понти, хто зрадив велоідею"... то скористаюсь можливістю послати їх наперед до дупи,  яка в них до сідла приросла - вони скоро забудуть як вони взяли палку в руки і почали прямо ходити :)

Erazel I-st:
Ну я хотів нагадати шо це в основному велофорум, а не форум посиденьок. Але так як у нас свобода слова то утримався. Але вже раз ти почав посилати нас до дупи, то от наперед її тобі і натовчемо :D.

Dedal:
Дуже хочеться поїхати в Кременець, але на неділю вже маю плани.
Та я ще подумаю, може щось поміняється.

xlibes:
Я певно поїду, якщо роздобуду солодощів до неділі. Бо в неділю ітак нічого не роблю. Але цілий день там що робити. І наскільки багато хавчику тре брати?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version