Тема: хто юзав Ansmann XB-1 Bike Lite  (Прочитано 7172 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« : 18.04.2007, 19:36:35 »
найшов таку корисну річ як фонарик для байка Ansmann XB-1 Bike Lite http://comptorg.te.ua/?page=goods&action=show&uid=1775&parr_uid=366 хто що може сказати корисне на рахунок цего ліхтаря?

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 18.04.2007, 20:49:11 »
Не знаю, не юзав... але практика показуэ шо від таких пуцьвіріньків мало користі.
Для темряви їх теба як мінімум два. Але може цей Люксеон СуперЛайт якийсь крутий - тоді не знаю... тре пробувати. Як габарит буде більше ніж достатньо, а от для освітлення - в діодих ліхтариків вузький пучок білого світла - крім світлої плями на асфальті нічого не видно. А якщо асфальт мокий - то і того не побачиш :(

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 18.04.2007, 22:17:51 »
Я є юзати http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module=catalog&cPath=3_164&pID=10260 але  я його не э тестувати бо ше не їздити в темноті

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #3 : 18.04.2007, 22:42:33 »
З ліхтариком - не видно майже нічого, але без ліхтаря взагалі їхати неможливо.
Світлодіодні усі дуже погано показують у сутінках. Тому бажано мати на лампі розжарювання. Для нормального освітлення.  Чим більша відстань між очима і джерелом освітлення - тим краще видно рельєф дороги, і тим краще ефективність ліхтаря. тому бажано шукати такий, що можна вчепити над самим колесом.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 19.04.2007, 09:58:37 »
освітлення не відповідає вимогам стандарту BS 6102-3, і повинно використовуватись лише як допоміжне для покращення світла велосипеду).
 Щось не радує це. та й ціна задорога. Краще за 50 грн візьми налобного на 8 діодів. Звір. Та й так як кріпиться тобі на макітру то освітлює ту ділянку куда ти дивишся.
Такі бачив в магазині електроніки що під Ветальом. Най він колись заскочить туда і детальніше подивиться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 19.04.2007, 13:41:46 »
освітлення не відповідає вимогам стандарту BS 6102-3, і повинно використовуватись лише як допоміжне для покращення світла велосипеду).
 Щось не радує це. та й ціна задорога. Краще за 50 грн візьми налобного на 8 діодів. Звір. Та й так як кріпиться тобі на макітру то освітлює ту ділянку куда ти дивишся.
Такі бачив в магазині електроніки що під Ветальом. Най він колись заскочить туда і детальніше подивиться.

Магазин "Електро" називає сі. Тама не тіко електроніка ;)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 19.04.2007, 16:31:40 »
був тільки шо там. Налобник з лампою розжарювання - 27 грн, з діодами 35, того монстра на 8 діодів небуло :( . Але все ж зрозуміло, що краще взяти якогось нормального за 40-50 чим того Ансмана. Задорогий блін.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.