Тема: Апгрейд Giant Rincon 2010  (Прочитано 4699 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline flow

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« : 26.05.2010, 21:38:39 »
Всім привіт, придюбав  такий вот велосипед, а тепер постало питання його апгрейту, можливо і не в близькій перспективі але всеж таки.
Хотілося б поміняти:
1.Вилку
2.Тормоза
3.Колеса (резину, обода,, втулки).
Ровер потрібен для мінімального даунхіла та кросс-кантрі.
Шо порадите?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 26.05.2010, 21:56:53 »
Лінк на комплектуху дай пліз

Дописано : 26.05.2010, 21:59:49
Всім привіт, придюбав  такий вот велосипед, а тепер постало питання його апгрейту, можливо і не в близькій перспективі але всеж таки.
Хотілося б поміняти:
1.Вилку
2.Тормоза
3.Колеса (резину, обода,, втулки).
Ровер потрібен для мінімального даунхіла та кросс-кантрі.
Шо порадите?
1. Вилку радив би ставити щось з розряду РокШокс Тора, Рекон, Ревелейшн, Пайк(хороші робочі і відносно недорогі вилки), якщо вага ролі не грає то мона пошукати Марзочі ДропОфф, але вона біля для ектримальних дисциплін
2. Став дискову механіку на зразок Авід ББ5, ББ7
3. Резину раджу Максіс Хайролер 2.1 дуже легка і класна резина. Втулки шукай Новатеки, відносно дешеві і досить хороші втулки. Вони же Джойтеч(якщо память не зраджує). Завод той самий, просто наклейка інша  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline flow

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 26.05.2010, 22:12:14 »
Дякую за вдповідь ))) а тепер якщо можна поконкретніше )) Які саме моделі? Просто в одного ж і того виробника може бути і шось кльове і шось фуфлове ))
В мене тормоза дискові стоять, чи вартує їх змінювати? (в мене текто чи шось тіп того)
Чи вартує міняти перекидки? (Алівіо ззаду і асера чи альтус в переді)
Якщо можна напиши конкретно))) нприкад Обод такий то + шпиці такі то+ втулка така то + резина така то (ну за резину я з поста поняв)
І на яку конкретно вилку дивитись і шукати?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 26.05.2010, 22:18:39 »
Ну так я ж все і розписав. Вилки RockShox: Tora, Recon, Pike, Revelation, Reba
Гума: Maxxis HighRoller, Schwallbe Smart Sam(ця дорогувата)
Втулки: Novatec, Formula, Shimano Deore-Deore Xt(але не торопись міняти, поки існуючі не похерились то можна катати, доречі яка шас в тебе втулка спереді і ззаду)
Обода: ну тут вибір ну дуже великий. тут для кожного стилю є по десятку кандидатів, тому спочатку треба з стилем оприділитися, а тоді вже шукати.
Спиці тут теж діло таке, купа моделей є. Для простої їзди хватить любих незовсім китайських  :)
Тормоза поки що юзай наявні. А потім вже рішиш чи хватає тобі їх чи ні.


Але якшо ти новачок зелений(без обід) то краще катай на тому що є. Просто покатаєш трохи і поймеш до чого тебе більше тяне, і тоді вже можна буде підбирати конкретні компоненти під конкретний стиль катання.
« Останнє редагування: 26.05.2010, 22:27:10 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 27.05.2010, 09:02:23 »

Але якшо ти новачок зелений(без обід) то краще катай на тому що є. Просто покатаєш трохи і поймеш до чого тебе більше тяне, і тоді вже можна буде підбирати конкретні компоненти під конкретний стиль катання.

+100500

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #5 : 27.05.2010, 10:05:15 »
Поміняй вилку і гуму на ті шо каже Еразел (1-ий) - а решта будеш міняти, коли вгробиш.

Гума і вилка це те шо дає комфорт катання ). А втулки, гальма, каретка і обода - це те, шо не витримує або зле працює, якшо будеш кататися в невластивому для них режимі.

Ну це я так, без претензій на оригінальність. Лише думка спостерігача.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 28.05.2010, 20:20:26 »
Вітаю ще одного "Гігантомана" реально отак поширяв Гуглом і ...Уровень мягкой вилки    прогулочный... - ну і більшість компонентів під той опис (в мене тоже той ...пі... Santour  прогулочна "шняжка") http://sport.1k.by/sportingequipment-bicycles/giant/Giant_Rincon_2010-372231.html
 Реально bhagavan відповів коротко і зрозуміло. В мене тоже грошенята ніяк до 2 - ох штук не дозбираються щоб вилку на якусь надійнішу та міцнішу поміняти!!! А ґума у мене Maxxis Wormdrive 1.8 (асфальт - моя стихія).

Offline flow

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 28.05.2010, 22:44:57 »
Ганяв по кутківцях в лісі і поняв шо то моє ))) і сразу поняв шо резину мою в ж.... ))) так несе шо можна череп зламати, мабуть поміняб скорим часоом.. також поняв шо обода тож тре міняти бо вже мінімальну 8ку вибив як пригав там з трамплінів )) буду шось думати со врємінєм ))