Тема: нічна велопрогулянка 2  (Прочитано 10962 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 23.05.2010, 23:08:52 »
Зате дівкам тепер можеш втирати що ти заступився за дівчину і в бою відстояв її честь  :D

Дописано : 23.05.2010, 23:09:42
Гюльчатай, відкрий лічіко. Слух, виложи фотку, цікаво на що там твоя морда сьогодні перетворилась  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 23.05.2010, 23:14:47 »


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 23.05.2010, 23:18:56 »
Зате дівкам тепер можеш втирати що ти заступився за дівчину і в бою відстояв її честь  :D

Дописано : 23.05.2010, 23:09:42
Гюльчатай, відкрий лічіко. Слух, виложи фотку, цікаво на що там твоя морда сьогодні перетворилась  :)

морда тепер трохи гірша, подивлюся як буде завтра...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 24.05.2010, 00:09:07 »
кароч, я напишу шось типа звіту)

на 18 з хвилинами я прикотив на театральний майдан на старт "100 за 24" - брав участь мій хороший друг.
супроводжував супермарафонців до Озерної, а в 21 годині різко покотив назад на 22:00 на нічну покотеньку.
не знаю скільки наїздив з 18 до 22, а загальний кілометраж в мене на ранок сьогодні був 73 км.
на покотеньку назбиралось 14 осіб - знаю точно, бо я гроші на сардельки збирав :)
були всі хто був минулого разу, тільки двоє були без велів, отже вони не іздили.
після дуже гучних криків, коли ніхто нікого не слухав, дійшли угоди скинутися по 10 грн на сардельки, а пиво/сік/воду/водку кожен собі купував особисто відповідно до власних потреб.
після закупівлі продуктів поїхали через Новий світ на ставки, причому дорогу знав тільки один.
особливо всім сподобалося їхати через калабані по лісі вздовж залізниці, я на жаль скомкав процес - після першого падіння просто йшов пішки, доки багнюка не скінчилася.
коли виїхали на об"їзну, Еразель підтягнув ще кількох людей с канала і загальна кількість учасників мені понині не відома.
як би не було, дотяглися до ставків біля виїзду на львівську трасу, там є місце з столом і дахом над ним, посмажили сардельки, спожили напої і по третій ночі народ поїхав по домах.
Але не всі ;)
а далі було ще цікавіше :)
я зробив кави, ми її попили і я вирішив поплавити на кострі пластикові пляшки, аби не забруднювати ними середовище.
звичайно, що розуму мені як завжди забракувало і я обпалював на вогні ЗАКОРКОВАНУ порожню пляшку.
відповідно до об"єктивних законів природи пляшка вибухнула, мене вибухової хвилею розпластало по землі.
після того я вже сміття не став палити, а вирішив погодувати риб хлібом, що залишився.
в процесі донесення хліба до води я послизнувся і впав в калабаню.
по показаннях очевидців, зі сторони це нагадувало як жук перевернутий на спину намагається виповзти з багнюки...
воду з кросовок повиливав, одяг спільними зусиллями повіджимали і рушили додому.
коли вже почало підійматися сонечко, я запостив фоти і поїхав на Театральний майдан на старт/фініш "100 за 24".
проїзжаючи біля цілодобового магазину "Обрій" на зупинці нижче ТНЕУ я почув, як мене хтось гукає.
останні фото про то, що було далі.
під "Обрієм" стояли останні шість бійців (один на ім"я Таня) і поправлялися пивом.
потім ми поїхали на дамбу зустрічати схід сонця, потім на острів на став і нарешті приїхали до Драмтеатру.
там ми пили каву і спілкувалися з Віталіком Вінтажем, який всю ніч супроводжував перших трьох лідерів супермарафону на велосипеді.
на моїй памяті фінішували перші марафонці, десь о пів-девятої ранку я поїхав додому спати, а біля театру лишилася остання четвірка учасників нічної покотеньки, які твердо вирішили відтягтися по повній програмі :)



розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #19 : 24.05.2010, 09:11:45 »
Ну ви блін даєте. Ви що до ранку банячили? ЛОЛ.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 24.05.2010, 11:15:09 »
як ви ше додому доїхали

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 25.05.2010, 23:18:00 »
кому тре всі фоти: http://www.rapidshare.ru/1495766
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #22 : 25.05.2010, 23:28:06 »
Я от сплю і в снах бачу, якби то пояснити Стєчкіну, шо мало кому потрібні всі 10 мегапікселів з його фотоапарата, а я так взагалі рідіко більше двох його фоток ніколи не маю терпіння додивитись - бо поки загрузиться одна - то вже тре йти на вечірню казку і спати.

Питання в лоб: чого не заведеш собі галерейку якусь з людського розміру фотками для перегляду, а не для інвентаризації битих пікселів матриці свого фотика? Може пікаси не любиш - то є безліч інших. А архіви качати по 300 мегабайт - це шось абсолютне нове у нашому форматі ).

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 25.05.2010, 23:30:50 »
Я от сплю і в снах бачу, якби то пояснити Стєчкіну, шо мало кому потрібні всі 10 мегапікселів з його фотоапарата, а я так взагалі рідіко більше двох його фоток ніколи не маю терпіння додивитись - бо поки загрузиться одна - то вже тре йти на вечірню казку і спати.

Питання в лоб: чого не заведеш собі галерейку якусь з людського розміру фотками для перегляду, а не для інвентаризації битих пікселів матриці свого фотика? Може пікаси не любиш - то є безліч інших. А архіви качати по 300 мегабайт - це шось абсолютне нове у нашому форматі ).

ага, або на іміджшак викласти  *dontknow*
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 26.05.2010, 00:29:29 »
Я от сплю і в снах бачу, якби то пояснити Стєчкіну, шо мало кому потрібні всі 10 мегапікселів з його фотоапарата, а я так взагалі рідіко більше двох його фоток ніколи не маю терпіння додивитись - бо поки загрузиться одна - то вже тре йти на вечірню казку і спати.

Питання в лоб: чого не заведеш собі галерейку якусь з людського розміру фотками для перегляду, а не для інвентаризації битих пікселів матриці свого фотика? Може пікаси не любиш - то є безліч інших. А архіви качати по 300 мегабайт - це шось абсолютне нове у нашому форматі ).

я нормально сприймаю конструктивну критику, можна мені і скорше це було написати :)
шо стосуються 300 Мб - в мене вивантаження більше 20 хв не займає, при тому шо качаю с домашнього компа.
може хто всі фотки захоче ?
фотограф з мене ніякий, камера ЕРГО 5 мегапікселів - дешевшої просто не знайшов :)
я фокаю просто для того, шоб хоч щось лишилося на згадку, причому не тільки мені.
обіцяю в подальшому викладати на пікасу
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #25 : 26.05.2010, 08:20:28 »
Та просто ресайзи перед викладенням. Я от наприклад ресайзю до 1024*768 якщо фотка просто як звіт про якусь подію і великої якості не треба, або до 1600*1200 якщо вже треба трішки більшу фоту(хтось захоче себе вирізати на задньому плані). А так то небачу смислу в повнорозмірних фото, ітак фотіки милять і шумлять  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 19.06.2010, 18:52:08 »
...
хто не буде сам себе накаже і до кінця свого нікчемного життя буде дивитися Гєну Букіна, грати в компьютерні ігри, писати всякі дурниці на форумах, відрощувати сало на сраці і гнити заживо (((((

Дописано : 19.06.2010, 18:53:43
Упс... реальне "чорне закляття".

закляттями не володію, але насправді саме так і є :(

і мені дуже шкода...

шо поробиш - людина сама робить своє життя і вперто шукає винуватого на стороні за всі свої негаразди :(

« Останнє редагування: 19.06.2010, 18:57:16 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити