Тема: Тернопіль-Підкамінь (06.06.2010) Звіт  (Прочитано 5592 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 07.06.2010, 00:13:10 »
бачив вас по дорозі  :)
а я сьогодні тільки зміг під вечір ровером вибратися, то доїхав до Горішнього Івачева
життя - це рух
рух - це життя

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 07.06.2010, 00:13:09 »
Приїхали, ура ). БО якшо приїхали, значить їздили і повернулися всі живі здорові наскільки я володію інформацією. А так як їхав замикаючим і по дорозі розвалених роверів і поламаної огорожі не бачив - значить так воно було. Зараз трохи пізно - враженнями і фотками ділимося тут, хто пізніше хто раніше, хто сьогодні а хто завтра.

Мої фото: http://picasaweb.google.com.ua/silentgull/20100606_#

Буде здоров'я і натхнення - то ше завтра напишу кілька слів. А сьогодні - Добраніч :)

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07.06.2010, 00:19:27 »
Що думаєте народ з Підкаменя не повернувся.


 Не тут то було, просто знесилені, звіт мабуть як і фото будуть завтра.


 
Всі мої фото у повному розмірі можна "збрити" отут http://www.4shared.com/file/8L963Ny5/Pidkamin.html  (клікнути по синьому прямокутнику у центральній частині зліва вікна!!!)
« Останнє редагування: 08.06.2010, 21:52:05 від Vintage »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.06.2010, 00:32:33 »
плачу :(

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.06.2010, 09:14:42 »
Фотки ви оперативно поскидали :), ше шось напишіть трохи, шо там відбувається де, а то доведеться окремо їхати :)

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.06.2010, 14:35:40 »
... а то доведеться окремо їхати :)
От це - ВІРНО!!!
 Та, що м буду писати мав би очі на затилку, може би шось писав, дорогу туда тільки можу описати. Як-то кажуть "стартонули нормально" (трохи в дикому темпі) в загалі - кров швидко розігнали. У Мшанці була перша зупинка 8хв перекусон, поповнення води в організмі, регулювання сідла і інші приємні речі. Знову рушили, цього разу плавно, всьо як і мало бути. Друга зупинка, руїни чи остатки руїн в Залісці. Посиділи, поїли, пофотографувались від душі, і знову в путь. Доїхали нормально, но лиш по дорозі я трохи відірвався і рішив зайнятись даунхільним спуском... вернувся назад до колони - весь у грязюці (добре що ніхто не здогадався "клацнути" мене фотоапаратом  :D ). У той момент десь у дорозі в Павук-а перепрошую в Capone - розпочались проблеми з камерою, там все чаклував Bhagavan, вкінці кінців виичислили проблеми в ніпелі і поступили радикально - замінили камеру!  8) Далі вроді-би більш-менш колоною добрались до Підкаменя, трошки почекали на Павук-а трошки відстав (щось трапилось неприємне з його коліном). До монастиря добрались нормально групою, там перепочили, перекусили фото - само собою робили, поспілкувались (в основному Bhagavan та Bandera ) з духовною особою з того монастиря і рушили до самого каменя. Трохи тама побули (по фотографіях видно), і у дорогу назад. Отут вже я вам більше нічого не розповім хіба як про асфальт-Battle зі Штир-ьом, але то вже зовсім друга історія. Детальніше гадаю, опишуть інші учасники цієї поїздки.
« Останнє редагування: 07.06.2010, 20:09:46 від Vintage »

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 07.06.2010, 19:14:58 »
Молодці!
Фотки супер. Компанія бачу також.
Тільки сподівають, це не останній раз в Підкамінь і я ще з Вами поїду.
На жаль я тої неділі не міг з Вами їхати по досить вагомих обставинах.
Вчуся їздити на ровері.

Offline pavuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.06.2010, 19:30:03 »
От це - ВІРНО!!!
 десь у дорозі в Павук-а розпочались проблеми з камерою, там все чаклував Bhagavan, вкінці кінців виичислили проблеми в ніпелі і поступили радикально - замінили камеру!  8) Далі вроді-би більш-менш колоною добрались до Підкаменя, трошки почекали на Павук-а трошки відстав (щось трапилось неприємне з його коліном)
З камерами в мене все ok було ;) то неприємність була в Capone. От з коліном то дійсно неприємність, краще б камеру пробити було  :D  В тернопіль доїхав на своїх, швидкість була невелика особливо на підйомах. Величезне дякую Bhagavan, що склав мені товариство по дорозі в Тернопіль, а також всім учасникам  :) Вийшла дуже гарна мандрівка! Ровер тепер трохи буде відпочивати поки коліно буде знову без болю згинатись :(

А ще ми на той камінь вилазили і бачили всі "красоти" довкола :)
Біля гармати як в Білу їхати зустріли/наздогнали двох наших :) і доїхавши вже в чотирьох до місця старту розпрощалися :) от так от ;)
« Останнє редагування: 07.06.2010, 19:33:18 від pavuk »
Ти вибрав сам собі жорстоку долю, ти вибрав сам безповоротній шлях, неси ж свій хрест і не кусай до болю побляклих уст, коли відчуєш жах.....
(О. Ольжич)

Offline Сеня Есенин

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • И дальше всё в том же духе
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 08.06.2010, 01:15:51 »
Шо там писати...то тре було їхати.... 8)
Хто не їхав той може тільки заздрити! 8)

2day дякую за запрошення
всім решта за компанію! :)
за фотки дякую....скоро і я викину...
« Останнє редагування: 08.06.2010, 01:21:54 від Сеня Есенин »

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 08.06.2010, 11:21:09 »
о, тільки на третій день після покотеньки починаю розуміти шо було кльово)
бо вчора були сумніви))

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #10 : 08.06.2010, 13:29:37 »
Сьодні тіки другий день після покотеньки ) Мабуть таки було кльово. Але тобі тре було їхати з нами з Павуком - ми нікуда не спішили, зупинялися на перекус на травичці в тіньку коло пасовиська, їхали непоспіхом, тринділи-балакали, споглядали краєвиди і взагалі розважались як могли аж так, шо потім догнали побратимів по непоспішному дзену - Тудея і цього, як його ))) Єсєніна, які я так зрозумів поспішали ше менше ніж ми і "чекали" нас в білій ).

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 08.06.2010, 13:51:56 »
ага, приємна покотенька, навіть я згадувати починаю, хоч і не їздила, от що значить сила слова.

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #12 : 08.06.2010, 22:30:28 »
Поїздка вийшла на славу!
Приїхава додому, все тіло приємно напружене було. Потім так само приємно розслабилось.
Усвідомлення проїханих кілометрів гріло душу. З тим і заснув.
Наскільки я зрозумів "зазор" між першими і останніми в групі був кілометрів 10 :)
Буває і таке, люди підібрались різні.
По дорозі зустрів одного знайомого, якого років 7 не бачив, а тут на тобі, також на велосипеді катається!
Приємно.
Цього разу я таки отримав задоволення від поїздки.
Хочу найближчими тижнями десь в південну сторону проїхатись. В Бучач, наприклад.
В кого є якісь пропозиції в цьому напрямку?