Тема: наші веломрії  (Прочитано 12761 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 08.11.2010, 21:34:16 »
спіріт тобі ніхто нічо некаже але міг би трошки ввічливіше ставитись  :lipsrsealed:
Поїхали!!!!

Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 08.11.2010, 21:52:31 »
я це запамятаю, твоє щастя якшо я тебе НІКОЛИ не побачу

ты чо такой дерзкий?(с) :D :D :D


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #32 : 09.11.2010, 07:52:13 »
Спіріт, хватить вічно на молодьож наїзджати  >:D . Ти сам теж з малого починав, і теж на ашані катався. А якщо тебе коробить те що вони КК катають то згадай з чого Андріціо починав(собсно він і зараз в відносно далекі поїздки їздить).
« Останнє редагування: 09.11.2010, 09:31:24 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 09.11.2010, 17:27:14 »
фсьо пад кантролєм
Ти сам теж з малого починав, і теж на ашані катався. А якщо тебе коробить те що вони КК катають то згадай з чого Андріціо починав(собсно він і зараз в відносно далекі поїздки їздить).
я не розумію до чого ти це написав, я уявлення не маю який в того ваділи байк і як він катає, а на рахунок Андрійця ти правий, віг ганьбить нас цими своїми кк вилазками :D
GO HARD OR GO HOME!

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 09.11.2010, 17:36:31 »
Круто катаю не на ашан байку з вилкою рст

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #35 : 09.11.2010, 19:42:24 »
фсьо пад кантролємя не розумію до чого ти це написав, я уявлення не маю який в того ваділи байк і як він катає
Ну то чому ображаєшся на те що хочуть БХ чи НС Біч. Що бачать перед очима те й хочуть, покатають на тих то захочуть щось інше, нормальний стан речей. Щоб поняти що тобі дійсно треба потрібно не одну залізну коняку поміняти. А на рахунок В10 і всяких Мондрайкерів то мені ще жодна людина незмогла пояснити чим вони круче стандартного бігхіта  :), єдина перевага яку можна навести це вага, і то не у кожного  :). Так що не така вже й погана мрія в людей.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 09.11.2010, 19:46:51 »
фсьо пад кантролємя не розумію до чого ти це написав, я уявлення не маю який в того ваділи байк і як він катає, а на рахунок Андрійця ти правий, віг ганьбить нас цими своїми кк вилазками :D

тіпа ви всі тут ніколи не ККєте  :D :laugh: :laugh:

зато ккшніки як мною пишаються  8)

і добре шоб всі в 30 років ше катали і пофіг на якому ровері.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 09.11.2010, 20:05:29 »
...і добре шоб всі в 30 років ше катали і пофіг на якому ровері.
100% підтримую Andrizzio, щодо вподобань, то мені мій Giant подобається, і іншого я би мабуть не хотів. На мій КК можна поставити відповідні вилку, обода + покришки і дьорт стрибати, та й взагалі розширити стилі їзди, але нафіг мені то, кожному своє. Може якби я мав такого ровера з 22-ох років хоча-би, то зараз би точно дьорти "рубав", але якось трохи не те, та й до шосе звик як винос до руля (зумовлене моїм першим ровером - то була дідова "Україна") Зрештою - кожному своє і про смаки - не сперечаються!  :)

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 09.11.2010, 20:32:21 »
Ну то чому ображаєшся на те що хочуть БХ чи НС Біч. Що бачать перед очима те й хочуть, покатають на тих то захочуть щось інше, нормальний стан речей. Щоб поняти що тобі дійсно треба потрібно не одну залізну коняку поміняти. А на рахунок В10 і всяких Мондрайкерів то мені ще жодна людина незмогла пояснити чим вони круче стандартного бігхіта  :), єдина перевага яку можна навести це вага, і то не у кожного  :). Так що не така вже й погана мрія в людей.
ображаюсь?))) та хай собі мріють хоть про аїстів, діло не в цьому, просто я не думаю шо хтось мріє мати однокімнатну хрущовку, а мріють про особняки і т.д. тобто мрія це максимальне наближення до ідеалу, а те що вони не бачать очевидних речей це їх особисті проблеми, власне хотів помагти, та як собі хочуть, а на рахунок сучки, то дуже класна рама, сам ж катав на ній рік чи два, просто не зовсім для дьорту, основна різниця яку ти так не можеш знайти між підвісами це паафос, і ця різниця колосальна, а пафос, як відомо, це найважливіша річ не тільки в дх але в мтб в цілому

тіпа ви всі тут ніколи не ККєте  :D :laugh: :laugh:

зато ккшніки як мною пишаються  8)


ти до мене на ви?)) і так я зовсім кк не катаю))
і тобі не встидно казати шо тобою ккшники пишаються? :D
а в 30 років ше зарано записувати себе до старперів, пацан
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #39 : 09.11.2010, 20:42:48 »
Та я на рахунок того нічого не кажу, твої зауваження технічно були досить правильні, просто, кажу, треба спокійніше ставитися до "помилок" менш освідчених форумчан.
 І доречі, ІМХО, весь пафос всяких "інтенсів" і т.д. у розкрученості і дизайні. А якщо брати голі ТТХ то вони нічим сильно не вирвались в перед відносно БХ, А-лайнів старих і т.д. Маркетинг рішає, та й усе. І з такої точки зору людина яка мріє про БХ є досить розумною. Вона дивиться на працю інженерів, а не маркетологів, і не збирається доплачувати за роботу відділу реклами  :).
 Згідний, через ту всю гнутість і т.д. ті рами дивляться крутіше, але навряд чи від цього вони стануть набагато краще в прямому використанні.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 09.11.2010, 20:59:32 »
ну описався я знаю що ця рама не зовсім для дьорту )))))
Поїхали!!!!

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 10.11.2010, 19:18:04 »
І доречі, ІМХО, весь пафос всяких "інтенсів" і т.д. у розкрученості і дизайні. А якщо брати голі ТТХ то вони нічим сильно не вирвались в перед відносно БХ, А-лайнів старих і т.д. Маркетинг рішає, та й усе. І з такої точки зору людина яка мріє про БХ є досить розумною. Вона дивиться на працю інженерів, а не маркетологів, і не збирається доплачувати за роботу відділу реклами  :).
 Згідний, через ту всю гнутість і т.д. ті рами дивляться крутіше, але навряд чи від цього вони стануть набагато краще в прямому використанні.
ага ага... ти тільки забув додати як добре було жити в радянському союзі...
GO HARD OR GO HOME!

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 10.11.2010, 23:32:22 »
Та я на рахунок того нічого не кажу, твої зауваження технічно були досить правильні, просто, кажу, треба спокійніше ставитися до "помилок" менш освідчених форумчан.
 І доречі, ІМХО, весь пафос всяких "інтенсів" і т.д. у розкрученості і дизайні. А якщо брати голі ТТХ то вони нічим сильно не вирвались в перед відносно БХ, А-лайнів старих і т.д. Маркетинг рішає, та й усе. І з такої точки зору людина яка мріє про БХ є досить розумною. Вона дивиться на працю інженерів, а не маркетологів, і не збирається доплачувати за роботу відділу реклами  :).
 Згідний, через ту всю гнутість і т.д. ті рами дивляться крутіше, але навряд чи від цього вони стануть набагато краще в прямому використанні.
Уся сіль, у слові "індивідуальність". Кожна людина прагне бути індивідуальною і мати речі хоч якось частково унікальні, оригінальні та ексклюзивні. Адже маючи їх, ти підчеркуєш свої риси характеру в якійсь певній мірі. Велисопед, як і авто, трактор, чи шмотки - це одна із складових твоєї індивідуальності.Тому пафос рішає! 8)
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #43 : 11.11.2010, 11:19:21 »
Та вся індивідуальність пафосу в його ціні. Небагато собі можуть дозволити таке собі купити, от і "індивідуальність". І саме в кавичках. Справжня індивідуальність це коли ти сам підібрав запчастини, сам наніс покраску, сам виготовив якісь мілкі деталі. Так що всерівно НЕЗАЧОТ. Дивиться круто, але круто лише тому шо орди лемінгів на форумах вважають це крутим, бо там стоїть якийсь надпис. Ні, є дійсно іноваційні і хороші девайси, але таких одиниці, а більшість вважаються крутими лише із-за наліпок на них. 
« Останнє редагування: 11.11.2010, 11:26:48 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.