Тема: догляд за ланцюгом...  (Прочитано 48362 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.


Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #90 : 25.11.2009, 15:18:20 »
я тоже на авто мийці мию часом за 5 грн да каршер в них стоїть 10 атмосфер,дуже класний результат

Offline motya

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #91 : 03.02.2010, 21:31:41 »
Маю машинне синтетичне масло варто ним мастити ланцюг?

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #92 : 19.03.2011, 20:36:40 »
розчохліть мене нерозчохльнного, шукав на пошуці і так читав і не знайшов -
як краще зєднувати велосипедний ланц:
1) вижимкою і звичайними ланками, чи 
2) спеціальним зєднанням (дві такі однакові симетричні піндульки)
Я все думав, що метод номер 1 - то найкращий, але Андрій в Спорт-Плюсі (здогаюуюсь, що він Падонок) прояснив мені темному, що тільки варіант 2, і тепер маю страшенну гризоту

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #93 : 19.03.2011, 20:52:51 »
Перевага №2 в тому що його можна розчіпати руками без спецінструменту. Помити там і т.д. Але якщо ланц не знімаєш часто то один хрін як зчіпати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #94 : 19.03.2011, 21:05:44 »
Варіант Номер 2 однозначно! Скажу таке, колись у мене були такі самі "гризоти" тобто якось в дорозі у мене поламався ланц, і я тимчасово з'єднав його рідним штіфтом (знав що ненадовго) і при першій нагоді - придбав на ринку саме те про що Тобі Андрюха розжовував. Довго чекати не довелось, той хто пам'ятає минулорічну короткометражку в Почапинці, згадає, як у мене на підйомі розірвалась ланка. От тоді я поставив роз'ємну, тепер є один великий плюс - можу міняти у тому місці довжину ланца, окрім того можу в любий момент його легко зняти помити та вчепити на місце!

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #95 : 19.03.2011, 21:10:19 »
а мені ту ланку руками неполучається розчепити.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #96 : 19.03.2011, 21:13:58 »
Мені також, але самими елементарними пласкогубцями - запросто!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #97 : 19.03.2011, 21:41:36 »
можу міняти у тому місці довжину ланца
це ще яким хріном? Віталік, ти ж обіцяв більше не курити  :police:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #98 : 19.03.2011, 22:01:19 »
це ще яким хріном? Віталік, ти ж обіцяв більше не курити  :police:

а то такий спєціальний хрін проізрастаєт тільки в справжніх українських хліборобів і потребує відповідного догляду - тре час від часу підживляти його пивом, а ще краще гарєлкаю (воТкой).

і нічого тобі Вінтаж не обіцяв, хіба шо мамі обіцяв бути чемним і свою обіцянку виконує :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #99 : 20.03.2011, 08:55:42 »
це ще яким хріном? Віталік, ...
Той хрін зветься так - розчеплюєш ланц в місці роз'ємної ланки, знімаєш одну її частину і добавляєш або знімаєш ланки ланцюга (в залежності від того, чи збільшити чи зменшити його довжину треба). Бо я був би ідіотом маючи роз'ємну ланку, рубати ланцюг в якомусь іншому місці щоб добавити чи забррати ланки для зміни його довжини. Бо коли його де-попало рубанув то або тимчасово скріпляти рідним штіфтом (неміцне з'єднання рано чи пізно - вилізе боком) або ж знову таки вчіпляти там де розрубав ще одну роз'ємну ланку, після того як змінив собі його довжину! От в такому плані  :D

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #100 : 26.03.2011, 00:19:16 »
дякую за поради - поставив ланц з замком. ніби їздить норма. он засреться - зніму, помию, і дальше попедалюю.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #101 : 30.03.2011, 20:24:50 »
Здоровенькі були шприхалі  :) В мене виник, ось такий варіант, чистки та змащування ланцюга. Хотілось би почутити поради професіоналів. Для початку нанести на цепь VD - 40, потім залишити на 15-20 хв, щоб пройшло в усі щілини, далі зубною щіткою почистити, і протерти сухою чистою ганчіркою. Після того всього змастити трансформаторним мастилом. воно наскільки мені відомо, саме чістіше за всі мастила, а також ріденьке. Залишити на ніч і зранку перед поїздкою, протерти залишки мастила ганчіркою. Як вам такий варіант?  *dontknow*

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #102 : 30.03.2011, 20:27:19 »
Здоровенькі були шприхалі  :) В мене виник, ось такий варіант, чистки та змащування ланцюга. Хотілось би почутити поради професіоналів. Для початку нанести на цепь VD - 40, потім залишити на 15-20 хв, щоб пройшло в усі щілини, далі зубною щіткою почистити, і протерти сухою чистою ганчіркою. Після того всього змастити трансформаторним мастилом. воно наскільки мені відомо, саме чістіше за всі мастила, а також ріденьке. Залишити на ніч і зранку перед поїздкою, протерти залишки мастила ганчіркою. Як вам такий варіант?  *dontknow*
*No* надто складно...

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #103 : 30.03.2011, 20:33:08 »
*No* надто складно...
Мойка для цепи Barbieri Chain Cleaner тоді можливо такий дивайс, собі придбати ? 

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #104 : 30.03.2011, 20:36:45 »
Власне я свій ланц майже ніколи не мию. Коли проїздити багацько кільометріів, він фактично самоочищається, головне не забувати кожні 100-150 км (або як зачне скреготіти) змащувати його. Але то для любителів шоссе, що робити Дх-шнікам, чи екстремалам - поняття не маю, вони постійно в лісах та по грунті в основному "пиляють" забруднення ланца - більше, нерідко на їх шляху просто болотисто-гавниста місцевість, що аж шкода того ровера, тай сам не дуже чистим з такого виходиш (також був у подібних ситуаціях)  *dontknow*