Тема: Поможіть з вибором  (Прочитано 68147 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #120 : 07.04.2010, 15:38:08 »
Свого часу купував собі вилку РокШок, минулорічна (на той час) була дешевша щось на 300 чи 400 грн, ніж нового року. Потім виявилось, що вилки, випущені в новому році, були дефектними. Так що рік на рік не попадає :).

В рамах різниці не буде ніякої, хіба що наклейки інші. Можуть також змінити гріпси, чи ще якусь дрібницю. В основному, ніяких змін в роках не буде.
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline russs1979

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #121 : 07.04.2010, 18:15:50 »
Короче, фігня така сталась, прийшов я в РБ кажу давайте мені ТРЕК, чуваки нічого, зняли з полки, він стояв на другій полці, а там на рулі зверху ціна 3450 а не 2900 як на вилці, от халепа, кажуть "ой, тут ціна інша, він не 2900, я розстроєвся, одним словом нічого не купив, "шо такоє не везёт, и как с єтим бороться" :'( Томагавк синьо-білий, а я хочу щось темносіре-чорне, Меріда ще була обвіс здається такий самий, але є болотники, але не має локауту, одним словом буду ще щось шукати, викинути 3т грн і бути чимісь невдоволеним....

Offline ZlyiGamer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • матрасник
    • Перегляд профілю
« Reply #122 : 07.04.2010, 18:40:15 »
але не має локауту

Я ще ЖОДНОГО РАЗУ не використовував локауту по одній простій причині: в нас нема таких доріг, де б можна було їхати більше хвилини і не зловити яму, такшо бери меріду.
ВОНА працює! ВОНА - це RST Gila TnL.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #123 : 07.04.2010, 21:06:58 »
Я ще ЖОДНОГО РАЗУ не використовував локауту по одній простій причині: в нас нема таких доріг, де б можна було їхати більше хвилини і не зловити яму, такшо бери меріду.
Підтримую. Забий на локаут і бери меріду.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #124 : 07.04.2010, 21:19:33 »
єдине призначення локауту - це активне педалювання вгору стоячи на ногах. а так то він не потрібен.

Offline Ratamahatta

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 221
  • Карма: +1/-0
  • Велосипед и жену не доверяй ни кому!
    • Перегляд профілю
« Reply #125 : 07.04.2010, 21:24:45 »
єдине призначення локауту - це активне педалювання вгору стоячи на ногах. а так то він не потрібен.

Дрім прав , взяв собі вилку з блоком на рулі і використовую тільки коли на ноги стаю їдучи під горку, ну іколи спускаюсь від (СБУ  :lipsrsealed:) до політеха!
Лучше гипс и кроватка,чем гранит и оградка!!!

Offline russs1979

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #126 : 07.04.2010, 21:45:22 »
Ну як вам сказати, ну мені так Трек сподобався, що іншого не хочу, ну капець прикольно дивиться, класно мати те, що тобі подобається, але думаю, пару днів пройде і я зайду ще раз в РБ, подивлюсь ще раз на Меріду, а може якісь бонуси дадуть на роботі то придбаю собі таки того трека 8)

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #127 : 07.04.2010, 22:40:16 »
Ну як вам сказати, ну мені так Трек сподобався, що іншого не хочу, ну капець прикольно дивиться, класно мати те, що тобі подобається, але думаю, пару днів пройде і я зайду ще раз в РБ, подивлюсь ще раз на Меріду, а може якісь бонуси дадуть на роботі то придбаю собі таки того трека 8)
онлі ТРЕК )))
п.с. спробуй попасти в Ровер-байку на власницю магазину- така невисока тьотя з світлим волосям - з неї можна вибити реальну знижку, бо решту рпосто продавці. роскажи їй, що ти орієнтувався на одну ціну, бо бачив на вилці - може проканає, бо це їх бок. скажи, що вагаєшся, ходиш вже пару днів між ними і Спорт-плюсом))

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #128 : 08.04.2010, 22:54:07 »
онлі ТРЕК )))
п.с. спробуй попасти в Ровер-байку на власницю магазину- така невисока тьотя з світлим волосям - з неї можна вибити реальну знижку, бо решту рпосто продавці. роскажи їй, що ти орієнтувався на одну ціну, бо бачив на вилці - може проканає, бо це їх бок. скажи, що вагаєшся, ходиш вже пару днів між ними і Спорт-плюсом))
:D :D реальний довод за трека...

я за ідею про то шо під апгрейди варто трека брати, бо там більша частина ціни вложена не в обвіс, а в раму, а якшо не апати(тобто не заходити більше в цей форум і не говорити більше з цими людями, бо всерівно скоро почнеш шось таке собі думати), то краще меріду.

Кстате знайшов баг в спорт+, якшо перед тим як брати ровера ти його жирно вцарапаєш(втіхаря), то скинуть 200 грн  :D

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #129 : 08.04.2010, 23:00:47 »
:D :D реальний довод за трека...

я за ідею про то шо під апгрейди варто трека брати, бо там більша частина ціни вложена не в обвіс, а в раму, а якшо не апати(тобто не заходити більше в цей форум і не говорити більше з цими людями, бо всерівно скоро почнеш шось таке собі думати), то краще меріду.

Кстате знайшов баг в спорт+, якшо перед тим як брати ровера ти його жирно вцарапаєш(втіхаря), то скинуть 200 грн  :D
за ідею +1))) але тепер це й можуть прочитати власники спорт+(((

Offline russs1979

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #130 : 12.04.2010, 19:35:58 »
А що скажите на рахунок Giant Boulder мене більше цікавить рама, як у Трек3900 так і у Giant Boulder, якість , навіс в цій ціновій категорії я так зрозумів приблизно одинаковий, так що хотів би вибрати відносно рами, яка буде надійніша, і в який байк буде простіше в дальнішому удосконалити?

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #131 : 12.04.2010, 20:07:22 »
А що скажите на рахунок Giant Boulder мене більше цікавить рама, як у Трек3900 так і у Giant Boulder, якість , навіс в цій ціновій категорії я так зрозумів приблизно одинаковий, так що хотів би вибрати відносно рами, яка буде надійніша, і в який байк буде простіше в дальнішому удосконалити?

хз, їх в Тернопіль тільки привезли. А так то така сама історія як з треком 3900  :) - недорогий вєл від велогіганта. дивися шоб погрубша рама була, пера, дропаути. Надійність і якість зварки. Кріплення для задніх дискових гальм.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #132 : 12.04.2010, 20:21:33 »
хз, їх в Тернопіль тільки привезли. А так то така сама історія як з треком 3900  :) - недорогий вєл від велогіганта. дивися шоб погрубша рама була, пера, дропаути. Надійність і якість зварки. Кріплення для задніх дискових гальм.
дивився сьогодня в РБ на 3900... ужос... 4300 то ровер... а 3900 піс оф шіт! там дискарі тіко через перехідник тупорилий.

Offline russs1979

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #133 : 12.04.2010, 20:50:56 »
 :o піс оф шіт, і це велогігант, капець, "все пропало шеф, все пропало"!!!!!!!! :'(

Дописано : 12.04.2010, 20:54:14
А якщо серйщзно, ви мене пацики вбиваєте, ще трохи і я піду куплю україну 8)
« Останнє редагування: 12.04.2010, 20:54:14 від russs1979 »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #134 : 12.04.2010, 21:17:11 »
Тед має на увазі краще взяти  TREK 4300 ніж TREK 3900