Тема: Поможіть з вибором  (Прочитано 68104 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #90 : 03.04.2010, 10:01:13 »
. і чи варто брати з заднім амортизатиром  *dontknow*!!??

http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,2515.0.html

Offline Kyrik

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #91 : 03.04.2010, 18:37:22 »
http://winner-ua.com/bikes/avanti/dynamite.html а якщо шось таке.....  *tramplin_m*

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #92 : 03.04.2010, 20:35:57 »
Неа. Якесь воно больно базарне на вигляд.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Kyrik

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #93 : 03.04.2010, 21:30:43 »
фірмений Китайський ))) це типу Вінера, от сиджу б.у. шукаю, бо за такі гроші нового ніого толкового не буде....

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #94 : 04.04.2010, 21:09:13 »
http://winner-ua.com/bikes/avanti/dynamite.html а якщо шось таке.....  *tramplin_m*
яка ціна того ровера? - як для мене для твоїх потреб його достатньо - в процесі експлуатації - будеш потроху вже бачити що тобі потрібно більше і помалу апгрейди.
п.с. я свій перший ровер купив за 350 грн. б\у. (я взагалі не орієнтувався в велонапрямку). на другий день продав його - за тиждень читань велолітератури купив гібрида за 300$ нового - він мені служив 2 роки і я був ним дуууже довольний - тобто щоб взнати що ти хочеш - треба почати з чогось - імхо - якшо бюжет до біля 1800 то бери цього - в нього рама алюмінієва та і вилка безрізьбова.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #95 : 04.04.2010, 21:43:52 »
яка ціна того ровера? - як для мене для твоїх потреб його достатньо - в процесі експлуатації - будеш потроху вже бачити що тобі потрібно більше і помалу апгрейди.

щоб взнати що ти хочеш - треба почати з чогось - імхо - якшо бюжет до біля 1800 то бери цього - в нього рама алюмінієва та і вилка безрізьбова.

але краще прайда візьми РБ...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #96 : 04.04.2010, 21:48:37 »
але краще прайда візьми РБ...
Підтримую. Прайд який взяв Неоні мені досить сподобався. За свої гроші вообще супер.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline russs1979

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #97 : 05.04.2010, 23:02:29 »
Хлопаки, хочу велика, я в цьому профан повний, так що всілякими термінами не виражайтесь :) трохи порив по нету і щось мені в око втрапило ось таке http://velosvit.com.ua/comanche/tomahawk_d.htm скажіть щось, варто чи ні як на перший велик, але цей велик на довго, я не екстримал, трохи по парку, трохи ...... ну і альтернативи мені якісь підкажіть, будьте ласкаві  :)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #98 : 05.04.2010, 23:08:45 »
Хлопаки, хочу велика, я в цьому профан повний, так що всілякими термінами не виражайтесь :) трохи порив по нету і щось мені в око втрапило ось таке http://velosvit.com.ua/comanche/tomahawk_d.htm скажіть щось, варто чи ні як на перший велик, але цей велик на довго, я не екстримал, трохи по парку, трохи ...... ну і альтернативи мені якісь підкажіть, будьте ласкаві  :)


о, ше один підстаркуватий райдер буде.

Можеш брати той самий але на обідних тормозах, і докупити нормальні механічні дискові авід ББ5. І напиши шо готов макс викласти за ровер.
« Останнє редагування: 05.04.2010, 23:12:36 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #99 : 05.04.2010, 23:21:08 »
Враховуючи що Томагавк цей коштував десь 300 уе в минулі роки то можна припустити що ти плануєш потратити біля 2500 грн. В принципі всі велосипеди цього цінового діапазону є таким собі "необхідним мінімумом", тобто зірок з неба ловити небудуть, але будуть радувати свого власника і справно служити. Але порада від мене - купляй без дискових тормозів версію. Так як вони дорожчі, а сильної переваги не дадуть(конкретно дешевші моделі типу ПРомаксів). Тобто за ту саму ціну версія без дискарів буде мати кращу навіску бо ціна дискарів розподілиться між іншими компонентами.
 Радив би звернути увагу на такі бреди як Меріда, ЛідерФокс і можливо Бергамонт. У них досить демократичні ціни на велосипеди. Звісно ГаріФішери і Треки дивляться покраще але така сама комплектація буде коштувати більше.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #100 : 05.04.2010, 23:40:43 »
о, ше один підстаркуватий райдер буде.


чуєш, ти, старий дідусю, щось не спостерігаються сідничний м'яз за твій тридцятник :(
шо, в натурі думаєш, я тебе задурно вітав?

russs1979 - нікого не слухай, тут на форумі самі теоретики, самий затятий практик то Еразел - він свій вел МАЦАЄ.
а ти купи собі самий дешевий вел на базарі, головне без амортів.
повір на слово - буде котив не гірше від треків з меридами, бо головне не вел, а ти сам.
сезон відкатаєш і сам будеш знав, що тобі треба.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #101 : 05.04.2010, 23:51:01 »
чуєш, ти, старий дідусю, щось не спостерігаються сідничний м'яз за твій тридцятник :(
шо, в натурі думаєш, я тебе задурно вітав?


 :D :D :D . я тебе ше в очі не бачив (но на тій фотці де ти на турніку і граєш мего мишцами перед зеркалом), а вже сідничний м'яз.

один мій знайомий купив собі ардіс на діскарях (чого я йому не радив). То шатуни погнув за тиждень, тормоза не тормозили, а переклюк переключав, але поганенько, то він жалівся потім шо не послухав мене.

китайське ШЕ нормально йде для дітей, а як трошки більше навантаження то ресурс його різко падає, і добре шо якшо станеться поломка незначна і не з гори.

« Останнє редагування: 06.04.2010, 00:03:01 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #102 : 06.04.2010, 00:06:26 »
:D :D :D . я тебе ше в очі не бачив (но на тій фотці де ти на турніку і граєш мего мишцами перед зеркалом), а вже сідничний м'яз.

один мій знайомий купив собі ардіс на діскарях (чого я йому не радив). То шатуни погнув за тиждень, тормоза не тормозили, а переклюк переключав, але поганенько, то він жалівся потім шо не послухав мене.



я просто люблю забухати на дурняк, так що не ведися на мої дурні дописи.
а в натурі я маленький, худенький, в очках і кашляю :(
про базарні вели приблизно так - то гівно звичайно, але якщо його довести ВЛАСНИМИ руками, їздить пристойно і не ломиться.
є позитивні моменти:
1. навчиться ремонтувати
2. грошей менше потратить
3. ми ж таки українці, а не америкоси, що без калькулятора 6 на 7 не помножать
4. Мао Цзедун сказав - чим гірше, тим краще. імхо він не дурний був.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #103 : 06.04.2010, 00:16:27 »
я просто люблю забухати на дурняк, так що не ведися на мої дурні дописи.
а в натурі я маленький, худенький, в очках і кашляю :(
про базарні вели приблизно так - то гівно звичайно, але якщо його довести ВЛАСНИМИ руками, їздить пристойно і не ломиться.
є позитивні моменти:
1. навчиться ремонтувати
2. грошей менше потратить
3. ми ж таки українці, а не америкоси, що без калькулятора 6 на 7 не помножать
4. Мао Цзедун сказав - чим гірше, тим краще. імхо він не дурний був.

ну як руці з дупи то ровер не поможе.
спочатку хай йде гляне на базарні ровери, а потім на нормальні. я тоже думав шо більше 800-1000 грн не дам на ровер, але як побачив різницю тільки в вигляді деталей, то на кетай вже і не дивився.


а ти як Брюс Лі - но білий і кашляєш ;)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline russs1979

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #104 : 06.04.2010, 16:47:46 »
о, ше один підстаркуватий райдер буде.

Можеш брати той самий але на обідних тормозах, і докупити нормальні механічні дискові авід ББ5. І напиши шо готов макс викласти за ровер.

За підстаркуватого дякую, на велик готовий викласти десь до 3000грн, сьогодні був у ровер байку, на шептицького, одним словом приглянулись з наявних ось такенькі http://winner-ua.com/bikes/winner/matrix.html  та  http://velosiped.com/Velosiped_Trek_09_3900_zelenyj__haki_.html, що скажете, ціна одинакова 2900, правда вінер з такою самою перекидкою ще й з дисковими тормозами, чому так? Правда не звернув увагу трек 2009 чи 2010 року!

Дописано : [time]06.Кві.2010, 16:53:29[/time]
Дружині більше сподобався трек, а вінер не прикольний, біло синій, ну самі розумієте, машина має бути червоненька і маленька, а роверик біло-синій не гарний, а ось он той сіро-чорний гарний!!! :)

Дописано : [time]06.Кві.2010, 17:08:42[/time]
Ага, ще на вінері, на вилці, була якась хрень, типу блокує хід амортизатора якщо потрібно, каже продавець що річ потрібна, тільки я щось не зрозімів, всі кажуть бери трек, а продавець - бери вінер, там тіпа обвіс трішки кращий, а за ці грошики хіба буде обвіс, (ну типу дискові тормоза і той блокіратор на вилці) з якісних, порадьте, 2900 це гроші, хочеться взяти і не жаліти!
« Останнє редагування: 06.04.2010, 17:33:21 від russs1979 »