Тема: Анодування  (Прочитано 28587 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 22.02.2010, 17:05:41 »
Якщо хімію ти не пропускав то обєм газу що виділиться порахувати можна. Тобто виготовити дозу якраз на 4 атмосфери свого колеса.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 22.02.2010, 17:07:52 »
Ну ти кадр, якого нахрін карбіду, жити надоїло  :D? Сода і люба кисла рідина(сік цитринів, оцет і т.д.)

Дописано : [time]Пнд 22 Лют 2010 16:44:06[/time]
Доречі знаєш як в домашніх умовах зробити ідеальну герметичну хімічно інертну замазку(типу щоб вода не попадала куда нетреба в важливі вузли)?
-  Пінопласт і беннзин А76  :)
 Получається нереально тягуча, пластична мягка маса яка при тому всьому абсолютно не є клейкою і цупкою. Тобто потім зняти її з якоїсь поверхні секундне діло.

Доречі знаєш як підсилити горіння звчайної воскової свічки за допомогою одного медичного препарату? Або як добувати "бананін"?
 От, а ти кажеш що хімія в звичайному житті непотрібна. Вчи її, вона ще тобі нераз пригодиться.


а ще можна купити паклю,набагато дешевше,горіння свічки :D люди придумали лампочку


звісно це все цікаво,

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 22.02.2010, 17:51:35 »
да,я колеса на авто сервісі качаю,я собі уявляю,пробив Еразел колесо десь в дикома полі карабіт згубив :D :D :D а насоса то нема

карбід загублю я... разелю легше... соду і оцет можна купити в любому сільпо... в походах як правило є обі складові в графі "кухня"

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 22.02.2010, 18:15:24 »
бомбочки добре робити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 22.02.2010, 23:06:32 »
бомбочки добре робити
вертаючись до сабжа... НІКОЛИ не куріть в процессі... при анодуванні відбувається розщеплення води на кисень(реагує з алюмінієм) і водень (оті бульки)... може смачно шайбонути... якшо оба електроди будуть графітові, то газ буде виділятись на обох електродах... а вот тоді точчно не доведи боже курити, таяк суміш водню з киснем 2/1 то є "Гремучий газ", розносить все в радіусі...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #35 : 23.02.2010, 07:44:39 »
Блін відкрив америку  :D, якраз тут і вступатиме в дію можливість стани номінантом на премію Дарвіна. І небуде більше питань "навіщо вчити хімію"  :D.
 Але якщо мені память не зраджує то кисень і водень будуть виділятися не залежно від того чи є алюміній. Просто від + і - електродів. Я так добував кисень колись. ПРосто кидав два проводка від БЖ від якогось денді у банку з водою наніч, і над кожним електродом ставив пробірку.
 Доречі Тед. оатке питання. А що якщо попробувати вкрити деталь золотом. Я б взяв у тебе пару листів золота. Воно ж не окислюється і т.д. І гарно піддається шліфовці.  Можна було б попробувати зробити гальванічну ванну і до одного електрода приєднати потрібну деталь, а до другого приєднати листок золота. Гадаю за ніч вкрило би нормальним шаром. Може якось спробуємо, а?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 23.02.2010, 09:44:28 »
Блін відкрив америку  :D, якраз тут і вступатиме в дію можливість стани номінантом на премію Дарвіна. І небуде більше питань "навіщо вчити хімію"  :D.
 Але якщо мені память не зраджує то кисень і водень будуть виділятися не залежно від того чи є алюміній. Просто від + і - електродів.
 Доречі Тед. оатке питання. А що якщо попробувати вкрити деталь золотом. Я б взяв у тебе пару листів золота. Воно ж не окислюється і т.д. І гарно піддається шліфовці.  Можна було б попробувати зробити гальванічну ванну і до одного електрода приєднати потрібну деталь, а до другого приєднати листок золота. Гадаю за ніч вкрило би нормальним шаром. Може якось спробуємо, а?
я відкрив америку тим хто хімії не вчив... шоб без премії обішлись...

алюміній окислюється, отже кисень нікуда не дівається...

золотом нерозумно взагалі... таяк більша частина лишиться в розчині... електрод має бути суцільно золотий... шоб переносити золото, а не його, золото в ломі дешевше ніж сусальне... люмінь через оксидну плівку фіг гальванікою пройдеш... є цікавіша тема, деякі солі дають колір золота, і якраз при анодуванні іх можна загнати в пори для получення "золотого" ефекту, читай ссилку про хімію для анодування.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #37 : 23.02.2010, 17:19:55 »
ПРосто кидав два проводка від БЖ від якогось денді у банку з водою наніч, і над кожним електродом ставив пробірку.

І шо, багато зібрав кисню? він ж важчий за повітря.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 23.02.2010, 17:33:42 »
І шо, багато зібрав кисню? він ж важчий за повітря.
а я про пробірки недочитав... просто не догадався шо так можна... я користав для того гумові рукавиці... і збирав водень.

Дописано : 23.02.2010, 17:38:53
доречі, читав про цікавий автоген на цьому принципі... 2 сполучені посудини, 2 електрода, і 2 шланги для газів, зводяться біля сопла і підпалюються...  температура жахлива, результат горіння вода, тобто ніякого нагару і т.д. використовується для різки та термополіровки пластиків.
« Останнє редагування: 23.02.2010, 17:38:53 від teodor4ik »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #39 : 23.02.2010, 18:19:10 »
І шо, багато зібрав кисню? він ж важчий за повітря.
Ну і що. Кисень якщо врахувати що пробірки були з водою то на те що кисень важчий ща повітря було якось начхати  :)
« Останнє редагування: 23.02.2010, 18:25:11 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #40 : 23.02.2010, 18:41:00 »
НУ я просто спитав, бо з посту було неясно.
І цей - не малюй пеінтом ).

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 23.02.2010, 18:47:05 »
ну ви тут мудачите :o

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #42 : 23.02.2010, 18:52:03 »
І цей - не малюй пеінтом ).
Ну якість малюнків неахтіа, але собсно схеми малюємо а не художні картини. Та й невже настільки хріново?  *dontknow*
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ZlyiGamer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • матрасник
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 23.02.2010, 19:05:24 »
Ну якість малюнків неахтіа, але собсно схеми малюємо а не художні картини. Та й невже настільки хріново?  *dontknow*

З пробірками не цікаво, треба прото брати банку, туда два дроти в середину через кришку з маленьким отвором, воду посолити (або всипати соди) для пришвидшення ефекту, дроти на БЖ, перевернути догори дном, і почекати, поки бульки витиснуть воду. А різко викручкєте і підставляєте сірник. В банки з кефіру розриває горлишко:)
ВОНА працює! ВОНА - це RST Gila TnL.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #44 : 23.02.2010, 19:09:49 »
І осколками, осколками по харі  :laugh:
 ТИ того, не пиши такого, нас діти читають, і деякі з них хімію фігово знають. А ставати номінантами на премію дарвіна їм ше рано.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.