Тема: Анодування  (Прочитано 28585 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #120 : 12.03.2010, 16:13:56 »
кржі знаходяться по нище спини

Offline Ratamahatta

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 221
  • Карма: +1/-0
  • Велосипед и жену не доверяй ни кому!
    • Перегляд профілю
« Reply #121 : 12.03.2010, 16:19:11 »
тобі ж казали, анілінові барвники... теоретично мають продаватись в магазинах з тканинами, використовуються для такої штуки як  "батік".... але срань в тому шо я вже кіка магазинів обійшов, там нема... можливо варто пошукати в тканинних рядах на базарі...
 
я вже в топіку викладав лінк на педеефку з хімією для анодування, в т.ч. солі металів, для окраски люміня начорно, під золото-бронзу і біле...

Колись продавали на ринку фарбу для відновлення кольору джинсового одягу (порошок)- може то і є аніліновий барвниу а ?! *dontknow*
Лучше гипс и кроватка,чем гранит и оградка!!!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #122 : 24.09.2010, 20:22:45 »
На рахунок анодування не металевих поверхонь, попробуйте "погуглити" в сфері "виготовлення саморобних воблерів" "покраска воблерів" "покривання приманок мідно-закисними плівками" і т.д. Я колись тим ділом цікавився і досить часто натрапляв на статті де були вказані різні методи анодування неметалевих поверхонь. Посилання я вже давно повидаляв, але десь зустрічав прибл. такий варіант: для того, шоб поверхня проводила струм якись чел. покривав її пилом з графіту, а той графіт він "видобував" із старих зношених контактів тролейбусів(я колись спец їхав на вул. Тролейбусну, там біля ДЕПО тих контактів можна було повно назбирати) так я нічого з ними і не спробував робити. Ну наприклад тут шось може цікаве буде http://fishing.org.ua/boroda-k/600-nnn/636-txt.htm, http://fishing.org.ua/master/metal.htm статті не читав, але прикинув, шо ніби шось по темі є.