Тема: сюда буду постити переклади статейок на тех. теми... хто хоче помогайте набивати  (Прочитано 26762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 04.06.2010, 08:14:23 »
cтатті на заїжджені теми мало кому цікаві, їх орієнтація на повних чайників, пиши краще ревю еквіпу і заліза, тут більшість на таких дровах катає... може з часом будуть нормальні байки збирати
GO HARD OR GO HOME!

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 04.06.2010, 09:29:16 »
cтатті на заїжджені теми мало кому цікаві, їх орієнтація на повних чайників, пиши краще ревю еквіпу і заліза, тут більшість на таких дровах катає... може з часом будуть нормальні байки збирати
думав над тим, но тут є западло... якшо я в тому не сєку, то і ревю буде до сраки... формат форума не располагає до порівняльних таблиць і графіки.

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 04.06.2010, 10:03:01 »
cтатті на заїжджені теми мало кому цікаві, їх орієнтація на повних чайників, пиши краще ревю еквіпу і заліза, тут більшість на таких дровах катає... може з часом будуть нормальні байки збирати

Форум читають не тільки супеп-пупер-мега велобайкери, а й починаючі. Тому думаю ініціатива Теда є похвальною. Для чого лазити по купі ресурсів, якщо на нашому форумі можна все разом знайти.

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 04.06.2010, 11:48:41 »
Форум читають не тільки супеп-пупер-мега велобайкери, а й починаючі. Тому думаю ініціатива Теда є похвальною. Для чого лазити по купі ресурсів, якщо на нашому форумі можна все разом знайти.
суть ідеї не в цьому... просто не всі знають расейську і тим більше англіцьку... а багато чого на Українській мові просто не існує... статті на рівні початківця перекладаю тому що сам таким по суті є і перекладаю те що цікаво мені в першу чергу.. як я вже і казав, я НЕ прошу вас перекладати статті, я прошу їх просто найти і тикнути пальцем... дальше вже за допомогою тих хто в курсі уточнимо подробиці, для того і є форум...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 04.06.2010, 11:57:51 »
суть ідеї не в цьому... просто не всі знають расейську і тим більше англіцьку... а багато чого на Українській мові просто не існує... статті на рівні початківця перекладаю тому що сам таким по суті є і перекладаю те що цікаво мені в першу чергу.. як я вже і казав, я НЕ прошу вас перекладати статті, я прошу їх просто найти і тикнути пальцем... дальше вже за допомогою тих хто в курсі уточнимо подробиці, для того і є форум...

100%.
Як буде натхнення і я щось перекласти можу, але крім натхнення ще би трохи часу.
Вчуся їздити на ровері.

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 07.06.2010, 11:05:16 »
суть ідеї не в цьому... просто не всі знають расейську і тим більше англіцьку... а багато чого на Українській мові просто не існує... статті на рівні початківця перекладаю тому що сам таким по суті є і перекладаю те що цікаво мені в першу чергу.. як я вже і казав, я НЕ прошу вас перекладати статті, я прошу їх просто найти і тикнути пальцем... дальше вже за допомогою тих хто в курсі уточнимо подробиці, для того і є форум...

По мірі можливості і часу буду щось перекладати. Російську знаю ОЧЕНЬ ХОРОШО, англійську - not good.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 07.06.2010, 11:26:19 »
По мірі можливості і часу буду щось перекладати. Російську знаю ОЧЕНЬ ХОРОШО, англійську - not good.
Та російську всі знають добре. Ще б так українську знали :(
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 07.06.2010, 11:30:18 »
Та російську всі знають добре. Ще б так українську знали :(
ти просто вже старий і застав часи коли її треба було знати... молодьож не та пішла...

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 07.06.2010, 16:28:01 »
ти просто вже старий і застав часи коли її треба було знати... молодьож не та пішла...

Це як хто вчив, по фільмах і мультиках - то одне, а по інститутських книжках то інше...

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 23.11.2011, 21:05:52 »
так граждане... підкидайте теми для пошуків...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #25 : 24.11.2011, 12:45:00 »
Та зайди на Пінкбайк почитай що нового є з обзорів і статей. Вот Спіріта пни, він часто на пінку сидить. має орієнтуватися що нового було в сттаттях.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Останнє редагування: 24.11.2011, 13:01:38 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 24.11.2011, 22:35:43 »
взагалом є цікаві речі... але блін деякі поради буржуїв доставляють, а деякі стануть причинами холварів...

але суть не в тому де брати, а шо саме...