Тема: 12 червня 2006 року : Микулинці-Теребовля  (Прочитано 10239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« : 10.09.2009, 22:32:06 »
За тих кілька тижнів, якось так сталося, що мій співробітник Олег теж купив собі велосипеда.
Вже було більше людей. Шукалися точки дотику для спільних мандрів. І знайшлися.

12 червня 2006 року Олег запросив нас у Микулинці, а потім у Теребовлю.


У Микулинцях. Коло костелу (зверніть увагу на ефект гало - вгорі і майже в центрі)

Тоді вже був нормальний кілометраж. Всього коло 80 км. Але ж я і замучився тоді.
Хоча вже не раз до того їздив соло у Залізці і назад (~70 км).
Хлопці трималися наче добре. Олег нас в Микулинцях покинув. І ми з Ромком далі самі.

Саме під час і після цієї поїздки нам щось відклалося у головах. Ми захотіли взнати і побачити більше своїх історичних пам"яток, замків, палаців, костелів. І від того часу пішло-поїхало.

А тепер дивимося світлини із тої поїздки:

Клац



« Останнє редагування: 05.05.2014, 16:25:50 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 10.09.2009, 23:22:51 »
Славко. ти не правий. Шолом у Дріма зявився лиш згодом, вже на моїй памяті. Тому фотка неможу бути з тої подорожі. Або ж це не ваше перша подорож із Дрімом. Бо з Дрімом я познайомився тоді коли ви вже катали довший час. Кажись це було десь у серпні. Тоді ще Тайгер мене із Зомбі познайомив, а той у свою чергу із вами.
« Останнє редагування: 11.09.2009, 05:41:44 від Віталько »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.09.2009, 05:43:58 »
Нене славку. зовсім не так. Початком "Шприхи" були Бережани і не гребе :). Всьо шо було раніше то ше не шприха а тіки розвиток майбетніх шприхалів

Дописано : 11.09.2009, 05:44:45
Фотки в мене є на вінті (а може і нема). Але я немаю до нього доступу так як ше не купив адаптера

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.09.2009, 09:10:36 »
Славко. ти не правий. Шолом у Дріма зявився лиш згодом, вже на моїй памяті. Тому фотка неможу бути з тої подорожі. Або ж це не ваше перша подорож із Дрімом. Бо з Дрімом я познайомився тоді коли ви вже катали довший час. Кажись це було десь у серпні. Тоді ще Тайгер мене із Зомбі познайомив, а той у свою чергу із вами.
ггг. поїздка в Теребовлю то була наша перша з Славком і Ромком поїздка... і моя перша поїздка в шоломі... і моє перше падіння через руль... і перша і наразі остання ситуація коли шолом спас від травм :)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #4 : 11.09.2009, 11:02:28 »
Тоді вже був нормальний кілометраж. Всього коло 80 км. Але ж я і замучився тоді.

Ми тоді переоцінили свої сили - найяскравіший момент - це коли ми за 20 км від Тернополя "відпочивали", лежачи просто на асфальті на дорожній "кишені", яка слугувала автобусною зупинкою. Я здається тоді навіть заснув на кілька хвилин. Спека була неймовірна (як хочеться сказати тепер, бо дивлячись ретроспективно важко пояснити таке виснаження від якихось 60 км поїздки, шоб ноги не тримали і млість розливалась змученим тілом :) )


Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #5 : 12.09.2009, 02:47:55 »
Нене славку. зовсім не так. Початком "Шприхи" були Бережани і не гребе :). Всьо шо було раніше то ше не шприха а тіки розвиток майбетніх шприхалів

Дописано : 11.09.2009, 05:44:45
Фотки в мене є на вінті (а може і нема). Але я немаю до нього доступу так як ше не купив адаптера

Так-так, Віталько, Славко, як завжди, на себе тягне всю ковдру. Шприха сталася пізніше  - з Бережан - це більше підходить. І взагалі, мені здається, що сама ідея шприхи виникла вже після декількох опусів С.В.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 12.09.2009, 09:58:45 »
Сама ідея шприхи виникла взагалі на пиятиці в парку Шевченка  :D . Потом коли ми ще в кафешці якійсь "дошліфовувались" то дообговорили деталі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 12.09.2009, 12:08:12 »
яка різниця коли виникла шприха, і хто її заснував, якшо такі спогади призведуть до суперечок? шприха є, і це класно. тому дякую  засновникам, хто б вони були. хай навіть і без імен. шприха є? є. ми катаємось? катаємось. кому цього мало?

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #8 : 12.09.2009, 18:17:25 »
Знов ги-ги. Бо саме смішно, що я нічого не казав про першість. Ні про свою особисту, ні про того тріо чи, навіть, дуо.
Я називаю речі своїми іменами. Тріо в мене не поіменоване шприхалями. А там, де про саму першу вилазку, я теж не називав нас із Ромком шприхалями. Я лише сказав "майбутні шприхалі".

То якщо згадати про будь-кого із вас в тім часі, то у відношенні до теперішнього часу, ви всі тоді теж з однаковим усіпіхом були "майбутніми шприхалями".

Ну і власне сама ідея десь витала в повітрі. Весь 2006 рік витала. Особливо восени, коли нас суттєво побільшало. А потім поселялася в головах і викристалізовувалася. Чиї то були голови, вже ніхто достеменно не скаже.

Ну і ті наші здибанки на початку 2007 року і відповідні дії після них - то вже офіційний початок. То була спроба зробити шось колективними силами і єдиним мозковим штурмом (ті спроби мало що давали конкретного, але формальність була). І так вже від лютого 2007 року повелося - що сталася Шприха.
« Останнє редагування: 12.09.2009, 18:23:25 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 12.09.2009, 18:22:05 »
2 еразель - еразелю не каламуть води :)
2 віталько -  *johndoe*

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #10 : 29.01.2010, 01:09:18 »
Славко. ти не правий.

Славко рідко може бути неправий. Бо внього багато записано і зафільмовано.
Відповідно компромат є на всіх.
:)
В наступному житті певно буду качкою...