Тема: РокШоксоводам  (Прочитано 69647 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #90 : 29.08.2015, 20:14:06 »
Знов халепа із тим TurnKey.

при блокуванні манеткою вилка блокується але коли роблю розблоковку то демпфер сам не вертається в своє положення приходиться на короні пальцям крутити вручну щоб розблокувати.

Пару раз бачив масло на ногах коли перевартав велик, може як варіант недостатня кількість масла в нозі а ?
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #91 : 30.08.2015, 09:18:30 »
Провір пружину. Може зіскочила чи щось таке. Бо масло до того не має відношення.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #92 : 27.04.2016, 12:52:59 »
Шановне паньство!
Питання маю не по рокшоксах, но то не важно.
Загнувся в мене (в прямому розумінні - перекрутився якось і розтянувся) сальник в одній нозі (поролонове колечко). Знаю, що бувалі їх не купують, а вирізають.
Розкажіть з чого і як? Вирізати полосочку і скрутити кільцем?
Як його поставити на місце? Знімати пильника?
І головне - з чого можна таку полоску вирізати - там вроді якийсь специфічний поролон - де купити "донора"?
Ну або може хто знає, де по адекватній ціні купити самі сальники (вилка Маніту Скареб Еліт), бо пильники вроді нормальні, а ремкомплект трохи не дешевий.
Ну і питання ще такого плану - чим грозить їзда без сальника (пару сот км проїхати можна, чи можна загробити ногу?)?
Буду дуже вдячний за розяснення.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #93 : 29.04.2016, 14:52:16 »
Ольку, не тупи. То не пильник/сальник. То звичайний поролон з маслом, щоб перші рази вилка працювала не на суху. В багатьох вилках його нема, або знімають при ТО. Наприклад в Торі у мене було, в Тотемі не було. Ну то в Рокшоксах так. Як у манітушок то не скажу. Може він там для чогось є. але більшість притримується думки що їх задача просто змазувати ноги при перших поїздках, поки змазка з штанів не розійшлась по ногах.
 Коротко кажучи - забий. Ну або набий на його місце густої змазки.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #94 : 29.04.2016, 16:54:15 »
Смисл тоді включати його в ремкомлекти, якщо його задача відпрацювати на перших порах? Його задача не зняти з ноги масло?
Те що не на всіх вилках є - факт, десь навіть попадалась тема, де хлопаки "апгрейдили" свої (доставляли кільця).
З термінологією тут хз - ремкомплект, який включає в себе манжетку з кільцевою пружинкою і поролонку, називають як пильником, так і сальником, так і просто манжетом.
По ідеї пильник захищає амортизатор від зовнішнього бруду, сальник - від витоку масла, то я відповідно десь так їх і поділив "по функіоналу" :)

Ну то таке - суть просто чи не буде без поролонки оставатись на нозі масло, до якого в свою чергу буде налипати бруд, що вб'є з рештою той же пильник а за ним покриття ноги?

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #95 : 29.04.2016, 22:49:03 »
Еразель, то шо в тебе в тотемі нема змазочних кілець, то не означає, шо їх там не має бути. Нагугли сервіс кіт для тотема і не пиши дурниць.

Свіч, шукай маслостійкий паролон технічний. Сіринький такий.
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #96 : 08.07.2016, 22:50:02 »
Еразель, то шо в тебе в тотемі нема змазочних кілець, то не означає, шо їх там не має бути. Нагугли сервіс кіт для тотема і не пиши дурниць.

Свіч, шукай маслостійкий паролон технічний. Сіринький такий.

Цілком згідний з Оргом)) Еразель, не плети дурниць))