Тема: н.річні ковбаски  (Прочитано 18439 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 21.12.2009, 20:34:10 »
"Готуй сани - літом, а ровер - завжди" глядіть не пропустіть Ice lake rase 2010!  :D

доречі шипи ж на голому льоді ніяк не поможуть?

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 21.12.2009, 20:39:14 »
Шипи мали б помогти, але я - "повиганятися" хочу, то як маля - впасти кілька разів, відчути драйв ну може пробуксовку і без жодного проїждженого сантиметра, але хочу МТБ-шним ровуром вийти на лід, як колись - дикарі на мамонтів !  8)

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 21.12.2009, 21:39:54 »
І фіга с два він буде нормально працювати :)  Моя зараза до морозу вроді не чутлива, але дисплей починає тормозити :)

ну, не знаю... значить твій жопс любить повипендрьовуватся... в  мене ще ні разу не було такого, щоб він глюкавив  *dontknow*
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 21.12.2009, 22:19:34 »
а якшо поєднати приємне з корисним?

розвідати лісочок за петриками і там же вжарити ковбасу?

тіко не уявляю як малювати карту маршруту... в когось є жпс який в -15 би працював?
Йоп-р-с-т невже, щоб "...розвідати лісочок за петриками..." потрібен GPRS, а чи Ви шановні з дуба впали чи не на тернопіллі виросли???

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 21.12.2009, 22:27:30 »
Йоп-р-с-т невже, щоб "...розвідати лісочок за петриками..." потрібен GPRS, а чи Ви шановні з дуба впали чи не на тернопіллі виросли???

ти мапу як буш малював... "15 шагов на север от кривой березы..." ?

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 21.12.2009, 22:49:19 »
Пі-пі-пі-пі-і, ні можна просто людям на форум кинути message типу стрічаємось, на роверах з рюкзачками "набитими" готовими до піджарки н.р. ковбасками, на площі об такій-то і такій-то год. а Петриківський ліс нама шановний Erazel покаже або хто там ще більше катав і знає "ковбасно-піджарні " місця. "буть попроще и люди к тебе потянутся" тобто не тра так все ускладнювати! А загалом Твоя тема от і жпєсай си на здоровля :D

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #66 : 21.12.2009, 23:37:51 »
Пі-пі-пі-пі-і, ні можна просто людям на форум кинути message типу стрічаємось, на роверах з рюкзачками "набитими" готовими до піджарки н.р. ковбасками, на площі об такій-то і такій-то год. а Петриківський ліс нама шановний Erazel покаже або хто там ще більше катав і знає "ковбасно-піджарні " місця. "буть попроще и люди к тебе потянутся" тобто не тра так все ускладнювати! А загалом Твоя тема от і жпєсай си на здоровля :D

а ти добре прочитай про що мова, а потім пиши войнуімір. З ЖПС план маршруту тернопільської КК траси буде.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 22.12.2009, 23:19:37 »
А, ясно  :) тема "н.річні ковбаски" розшифровується як
... пиши войнуімір. З ЖПС план маршруту тернопільської КК траси буде.
що ж тут неясного  :D

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 27.12.2009, 20:43:00 »
Так, халепа з том погодом, щоб її не тільки качка копала!!! Оскільки "Шприхальський шашлик" не відбувся, треба закцентувати свою увагу на ""Н.Р. ковбасках"! Покотенька по замерзлому озеру - відміняється, оскільки останнє так і не спромоглося замерзнути (завдяки тій, що її не тільки качка копатиме :D ) На Нд то буде 3-є число поки-що передають морозець! Якщо Теду до сих пір не шкода, щоб ми пару годин погостювали у його коротше:
лишилось ше рішити коли і куда... 2,3- сб. неділя... салати і канапки мали б лишитись, тому рекомендую як засіб від бадуна свіже повітря ... ... в випадку ппц болота можна порішати точку в чернилові(12-13 км. від збаразького), там є дрова, асфальт і криша...
Я гадаю якщо все добре складеться то на роверах поволі (або скоріш жиби не мерзнути) числа 3-ого можна буде по сніжку проїхатись!!!