ТехМайданчик > Обслуговування та ремонт велосипеда

потрібен хороший токар

(1/9) > >>

teodor4ik:
може хто знає де найти хорошого токаря?

я задався тупою ідеею сунути 1.5 вилку в 1,125 стакан... шток влазить без проблем, але з рульовою біда... є 1.125, 1.5, 1.5->1.125 ...  а вот до 1.125->1.5 ше ніхто не догадався, шо зрештою і не дивно... :laugh:

на схемі 1-зовн.підшипник, 2,3-внутрішні(в мене 3), 4- 1.5 шток в 3 стакані з вибитим підшипником і рідною 1.5 рульовою, 5-то шо нада зробити.  тобто виточити зовн. втулку під 1,5 для 1,125 стакана з внутр. втулкою...

тому проблема в точенні такого перехідника і пошуку хорошого токара для цього... креслення зроблю...


[вкладення вилучене Адміністратором]

Erazel I-st:
Ти будеш ржати але ти його знаєш. То Позітів якому ти Шівера дістаєш. Він собі всяку таку хрінь точить  :)

teodor4ik:
блін... поняв... через обід проміряю то всьо...

кстате... та 2-га вилка точно така сама як шерман... але пружинна... тоже 130/170 ходу

bhagavan:
В мене тута коло роботи сусідній двір - є якийсь токар - там постійно автомобілісти стоять в черзі - шось точить для ремонту автівок. Але більше нічо не знаю (вул. Микулинецька, наступний поворот після повороту на Подільску, коло Похоронного бюро)

teodor4ik:

--- Цитата: bhagavan від 25.11.2009, 12:26:48 ---В мене тута коло роботи сусідній двір - є якийсь токар - там постійно автомобілісти стоять в черзі - шось точить для ремонту автівок. Але більше нічо не знаю (вул. Микулинецька, наступний поворот після повороту на Подільску, коло Похоронного бюро)

--- End quote ---
того я знаю... але хз наскільки він хороший...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version