Тема: хелп, потрібно "світло"  (Прочитано 28413 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 18.11.2009, 19:18:09 »
суть питання: збираюсь до львів"ян на їхнє нічне вар"ятство - потрібно потужне переднє світло. Люди добрі, поможіть хто чим може, позичте щось таке  :) з мене велике щире дякую... ну, і по бажанню щось до "дякую" - сік\пиво\...
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 18.11.2009, 20:14:07 »
В Сонця "Перцеля" візьми  :D
 Можу дати плоский фонарік який вішається на козирьок. Але там вже одна дужка яка тримає відламалась(вночі влетів шоломом в дерево), тому фонарік ьотмається лише на одній.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 18.11.2009, 23:15:59 »
В Сонця "Перцеля" візьми  :D
 Можу дати плоский фонарік який вішається на козирьок. Але там вже одна дужка яка тримає відламалась(вночі влетів шоломом в дерево), тому фонарік ьотмається лише на одній.


шо за фонарик як ти дерева не побачив, не то шоб якісь дрібніші деталі  :D :D :D


Дописано : 18.11.2009, 23:18:52
суть питання: збираюсь до львів"ян на їхнє нічне вар"ятство - потрібно потужне переднє світло. Люди добрі, поможіть хто чим може, позичте щось таке  :) з мене велике щире дякую... ну, і по бажанню щось до "дякую" - сік\пиво\...

можеш купити на базарі або в Р.Б.  дві або більше (головне шоб було де вчіпити) фари срібні або чорні з зеленими гумовими кнопками по 30 грн. Випробувано на 2 штуках, світить дуже навіть добре. а як приробити якусь трубку під руль шоб ше 2 вчіпити то буде взагалі супер. Батарейки там в комплекті є, їх на ніч вистачить 200%. а як з часом відломиться кріплення то їх дуже зручно використовувати замість фонарика, батарейок хватить на роки.  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 19.11.2009, 04:26:05 »
Петцль рулить :) Ну і шось на руль вчепити мона - сігми гарно світять, ті шо по 5 батарейок хочуть )))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 19.11.2009, 08:02:40 »
шо за фонарик як ти дерева не побачив, не то шоб якісь дрібніші деталі  :D :D :D
Непобачив і незміг вирулити то різні речі. То по контрах спускався, і то не я. Я Креатіву давав просто шолом з тим фонаріком.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 19.11.2009, 09:26:36 »
потужне ближнє! світло можу зичнути...

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.11.2009, 09:53:03 »
Петцель також буду брати, але окрім нього ще потрібно щось потужне на руль...
купувати не хочеться - бо один раз використаю, а воно потім буде валятися мертвим грузом...
Тед, десь на днях тобі задзвоню - домовимось  :)
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.11.2009, 12:57:54 »
Петцель також буду брати, але окрім нього ще потрібно щось потужне на руль...
купувати не хочеться - бо один раз використаю, а воно потім буде валятися мертвим грузом...
Тед, десь на днях тобі задзвоню - домовимось  :)


звони... :)) маю фонарів, шо на ялинку на НР стане...


зара говорю про лівий нижній... променя не дає... висвічує все в радіусі 5-6 м... на 180'

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 30.11.2009, 16:38:47 »
слухай Тед, напиши номер свого мобільного... ато я шось пообіцявся, що подзвоню, а номера то твого і ни маю...
і якщо не влом - візьми той ліхтар на роботу, я б завтра забіг.
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 30.11.2009, 17:44:49 »
слухай Тед, напиши номер свого мобільного... ато я шось пообіцявся, що подзвоню, а номера то твого і ни маю...
і якщо не влом - візьми той ліхтар на роботу, я б завтра забіг.
а він тут... 1го стане?  0952748778 476505

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #10 : 30.11.2009, 17:56:07 »
Їжджю постійно вночі  з роботи і часом посадками - ось дозволю собі пару порад.
Пецель на лобі це дуже добре, але налобний ліхтар пагано висвітлює рельєф дороги. Ліхтарик діодний на рулі з широким кутом освітлення типу 180 градусів - взагалі майже нічого не висвітлює, проте сліпить - власне через те що широкий кут і зверху нічим не заглушений.
Якщо пецель з розсіювачем - то все  навколо видно дуже добре але тільки до 10 метрів.
Думаю, для кращого ефекту потрібно максимально віддалити джерело світла від очей - тобто якийсь потужний ліхтарик зачипити щонайближче до землі, якщо є така можливість навіть на вилку, щоб добре висвітлювався рельєф. А налобним дивитися навколо.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 30.11.2009, 20:04:25 »
Їжджю постійно вночі  з роботи і часом посадками - ось дозволю собі пару порад.
Пецель на лобі це дуже добре, але налобний ліхтар пагано висвітлює рельєф дороги. Ліхтарик діодний на рулі з широким кутом освітлення типу 180 градусів - взагалі майже нічого не висвітлює, проте сліпить - власне через те що широкий кут і зверху нічим не заглушений.
Якщо пецель з розсіювачем - то все  навколо видно дуже добре але тільки до 10 метрів.
Думаю, для кращого ефекту потрібно максимально віддалити джерело світла від очей - тобто якийсь потужний ліхтарик зачипити щонайближче до землі, якщо є така можливість навіть на вилку, щоб добре висвітлювався рельєф. А налобним дивитися навколо.

Зомбі, сенкс за пораду. Я зараз збираю все що можу, а потім вже буду розбиратись, що брати, а що можна залишити. тим більше, що їду просто для того, щоб прокататись і відчути, що то таке - так що, якщо одразу не вгадаю з "правильним" світлом, то в процесі можна буде замінити  :)
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 30.11.2009, 23:08:09 »
суть питання: збираюсь до львів"ян на їхнє нічне вар"ятство - потрібно потужне переднє світло. Люди добрі, поможіть хто чим може, позичте щось таке  :) з мене велике щире дякую... ну, і по бажанню щось до "дякую" - сік\пиво\...

можу позичити дві фари на руль - купив потужніши, але ці ніби теж непогані.
+ якщо знайду ліхтар на лоб.
+ задню блималку.
всі без батарей і базарне.
завтра маю катати на велі по справах, можу привезти де скажешь - 067-2080636.
без пива.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 05.06.2011, 15:34:00 »
От думаю взяти ще один світлодіодний ліхтар, але потужний, для бездоріжжя. Де купували, скільки дали, які характеристики, ціна і т. д. Буду вдячний.
Моя фара світить класно, але пучок світла дуже направлений і не допомагає на крутих віражах, дані виробника по часу свічення 5 годин на максимумі - або для звичайних пальчикових батарейок або не відповідають дійсності, бо акумулятори 2600мА, певно через нижчий вольтаж, цієї тривалості не забезпечують.
Зацікавила ця модель http://velos.com.ua/product/fonar-ultrafire-kh-t60-xm-lt60-1200-lyumen-5-rezhimov-224/ Літієві акумулятори на 3.7 вольта коштують копійки - по 50 гривень за штуку, в той час як змінний комплект з 4 пальчикових акумуляторів до мого - 150 грн.

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #14 : 05.06.2011, 16:00:55 »
От думаю взяти ще один світлодіодний ліхтар, але потужний, для бездоріжжя. Де купували, скільки дали, які характеристики, ціна і т. д. Буду вдячний.
Моя фара світить класно, але пучок світла дуже направлений і не допомагає на крутих віражах, дані виробника по часу свічення 5 годин на максимумі - або для звичайних пальчикових батарейок або не відповідають дійсності, бо акумулятори 2600мА, певно через нижчий вольтаж, цієї тривалості не забезпечують.
Зацікавила ця модель http://velos.com.ua/product/fonar-ultrafire-kh-t60-xm-lt60-1200-lyumen-5-rezhimov-224/ Літієві акумулятори на 3.7 вольта коштують копійки - по 50 гривень за штуку, в той час як змінний комплект з 4 пальчикових акумуляторів до мого - 150 грн.
Пропоную  зібратись кільком чоловікам і замовити із китаю .
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3798.0.html
« Останнє редагування: 05.06.2011, 16:11:59 від worm »