Тема: Шприхальська класика:Горіховий тур  (Прочитано 7999 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 24.09.2009, 16:30:36 »
Слухай, де ти там побачив питання про те чи хтось їде в горіховий тур? Ти лише запропонував ввести традицію горіхового туру. А так як народ у нас пасивний то йому начхати на всякі традиці, він реагує лише на прямі оголошення майбутніх поїздок. Так що давай прямі питання - отримаєш прямі відповіді.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 24.09.2009, 17:16:44 »
Слухай, де ти там побачив питання про те чи хтось їде в горіховий тур? Ти лише запропонував ввести традицію горіхового туру. А так як народ у нас пасивний то йому начхати на всякі традиці, він реагує лише на прямі оголошення майбутніх поїздок. Так що давай прямі питання - отримаєш прямі відповіді.
совок, примітивізм і солдафонщина. прямі запитання, фонариком у очі, струн-ко! кру-гом! кроком руш! де ви були 15 версня в 11 годині вечора? напра-во! в очі дивитись, я сказав! до стіни не спиратись. дві пачки масла в одні руки. ти записався в добровольці? спасибі товаришу Сталіну за наше щасливе дитинство, блін.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 24.09.2009, 17:45:33 »
совок, примітивізм і солдафонщина. прямі запитання, фонариком у очі, струн-ко! кру-гом! кроком руш! де ви були 15 версня в 11 годині вечора? напра-во! в очі дивитись, я сказав! до стіни не спиратись. дві пачки масла в одні руки. ти записався в добровольці? спасибі товаришу Сталіну за наше щасливе дитинство, блін.

якшо недалеко, то я з вами... я поки нігатов далеко, рука таки ше поболює...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 24.09.2009, 18:19:21 »
совок, примітивізм і солдафонщина.... дитинство, блін.
І знову ти утрируєш. Ти не сказав про те що вон приблизно такого то числа давайте їдемо. Ти запитав як народ ставиться до традиції нової. А так як більшості начхати на ті всі традиції вот і мовчать. Ти запропонуй поїздку з більш менш конретними датами і відстанями. Тоді і побачимо хто і як буде реагувати.  А зараз йде просто запропоновування можливих місць куда можна поїхати. Мало хто знає такі місця, ось і мовчать. Але недумаю що б були проти поїхати якби був озвучений конкретний маршрут і дати. Так що не роби передчасних висновків  :P.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 24.09.2009, 20:02:26 »
І знову ти утрируєш. Ти не сказав про те що вон приблизно такого то числа давайте їдемо. Ти запитав як народ ставиться до традиції нової. А так як більшості начхати на ті всі традиції вот і мовчать. Ти запропонуй поїздку з більш менш конретними датами і відстанями. Тоді і побачимо хто і як буде реагувати.  А зараз йде просто запропоновування можливих місць куда можна поїхати. Мало хто знає такі місця, ось і мовчать. Але недумаю що б були проти поїхати якби був озвучений конкретний маршрут і дати. Так що не роби передчасних висновків  :P.
ше раз кажу -- ми в розділі "Майбутні". в розділі "Майбутні" (якшо в тебе склероз, то перестань мастурбувати переглянь основні теми цього розідлу - тут народ просто дає попередню згоду\незгоду з запропонованим туром. тим паче, шо тур не стандартний "зібрались на пристані і поїхали".) просто визначаються потенційні  учасники пропонованої покотеньки. і написати, так, я б поїхав, або ну нах, мені нецікаво - не так вже і важко. щоб автору теми було легше зорієнтуватись в степені зацікавленості і раціональності допрацювання покотеньки до розділу "Заплановані".


Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #20 : 24.09.2009, 20:49:17 »
Ну от, тепер, коли крапки над "і" і "ї" розставлені, організаторів визначено, відповідальних немає і винних завжди можна призначити - можна і відписати у цій темі.

Дуже класний постер - вже хочеться їхати на горіхи. Не знаю тіки куди і коли. Сутінки (навігаційні в 20:20, астрономічні 20:50) кожного дня на 2-3 хвилини насуваються. Жити стає темніше, холодніше і страшніше. Якшо їхати - то вже. Якшо пізно - то недалеко. Якшо не після роботи - то на ці вихідні. Якшо не на ці вихідні - то на наступні (3-4 ж.) я не зможу і горіхів може вже не бути.

Ситуація загрозлива і якшо не порухати сракою - плакали наші горіхи, і білочки, і єноти з опосумами.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 25.09.2009, 02:40:14 »
Постер дійсно мегарульний (про то я сказав словами мегазачод чи шось типму того першим чи другим постом). Якшо еразел не доганяє шо це пропозиція на покотеньку то його проблеми, не тре сваритись. Давайте може через акійан чкурнем? Я вам горіхів десь найду вже

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 25.09.2009, 07:33:51 »
Якшо еразел не доганяє шо це пропозиція на покотеньку то його проблеми
  *No*
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 26.09.2009, 00:40:33 »
М-м-да-а! "Да Вы блин даёте" Давайте у цю Суботу 26-ого на 17:45...18:15 коло причалу з рюкзачками та мішками, бо-ж по горіхи їдемо!!! Якщо нікого небуде, то я так, в "Сільпо" собі уже... почищених... куплю?!? Мабуть..?
« Останнє редагування: 26.09.2009, 16:40:30 від Vintage »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 26.09.2009, 02:10:37 »
Сутінки (навігаційні в 20:20, астрономічні 20:50) кожного дня на 2-3 хвилини насуваються. Жити стає темніше, холодніше і страшніше. Якшо їхати - то вже. Якшо пізно - то недалеко. Якшо не після роботи - то на ці вихідні. Якшо не на ці вихідні - то на наступні (3-4 ж.) я не зможу і горіхів може вже не бути.

Кагбе...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 26.09.2009, 19:09:33 »
Був я біля того причалу, помилувався пів години плесом Тернопільського ставу, тай порулив до "Сільпо" по горіхи. Сумна вийшла історія. Мабуть у народу завершились рюкзачки і мішечки на горіхи, або стало трошки холодно і проймає "мороз"!!! *dontknow*