Тема: Наплычник  (Прочитано 8918 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« : 12.08.2007, 11:48:23 »
Задався серйозним питанням про наплічник.
Якщо кудись їздити і скидати все в рюкзак і на спину для мене зручніше.
От тільки хтось памятаю казав що про певну вагу рюкзака, що мона утримуючи на спині на велосипеді возити.
Але чим більше читаю про далекі походи то переконуюсь що люди возять на спині стільки кг кіко треба.

1. Яку вагу безпечно возити на спині?
2. Яку вагу Ви возите і які відчуття це викликає?
3. Бхагаван: Цікавить твій рюкзак? чи його хватає і для чого саме. (синенький, що його частина відстібається :))

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 12.08.2007, 21:12:57 »
в рюкзак беру максимум 3 кг - на кортоткометражні відстані - до 40-50 км.
якщо багатоденка то в рюкзаку лишень півтора літри води та документи з грошима. тай взагалі в багатоденки - я б рюкзака не брав - від довгої їзди з мінімальним навіть навантаженням - болять мязи нижче спини з лівої сторони.
одного разу віз біля 25 кг на відстань 30 км - це була для мене наука - прийшлося вставати кожних 3-4 км - хребет розпрямляти.
порада - в заплічник бери мінімум кг - все решту в велосумку, якщо така є - якщо нема - то купи і вози в ньому...

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.08.2007, 11:33:12 »
Відносно спини. Відчуття знаю сам мав таке. тіки от ненаю кікл кг було.
Це болять довгі мязи.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #3 : 14.08.2007, 13:03:35 »
мій наплічник має вмістимість порядка 6-7 літрів, ше в СемиСамураїв такий самий здається.

Вистачає : Термос півлітровий-літровий, канапки, куртка-вітрівка, шкарпетки :) . часом ше фуболка-светр на довгий рукав влазить, якщо тоненька.

В додатковому відділені : Помпа до ровера, запасна камера, поклейка і набір торцевих ключі. Також ліхтарик і викрутка опціонально.

П.С. Шоколадки різні там - то 100% влазять :).

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 14.08.2007, 14:41:52 »
Я немаю багажника і штанів для нього і через це використовую наплічник, возив на короткі і на великі дистанції вантажі 20-25 кг і кажу що це реально, коли мав простий рюкзак Рібук то було незручно те що він мав якусь таку конструкцію що вантаж в низу зсувався і від малої поперечної фіксації совавсь туди сюди і жарко було в спину, тепер маю 32 літровий дойтер там фіксація є на низу і на грудях і все це набагато мякше. На рахунок ваги чим менша вага тим краще і комфортніше.

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 28.09.2009, 12:39:41 »
в рюкзак беру максимум 3 кг - на кортоткометражні відстані - до 40-50 км.
якщо багатоденка то в рюкзаку лишень півтора літри води та документи з грошима. тай взагалі в багатоденки - я б рюкзака не брав - від довгої їзди з мінімальним навіть навантаженням - болять мязи нижче спини з лівої сторони.
одного разу віз біля 25 кг на відстань 30 км - це була для мене наука - прийшлося вставати кожних 3-4 км - хребет розпрямляти.
порада - в заплічник бери мінімум кг - все решту в велосумку, якщо така є - якщо нема - то купи і вози в ньому...

Як справжній велофетишист задався питанням вибору велосумки. Не без рекомендацій, байкшопу.дп - приглядаюся до  Terra Incognita Travelbike 70. Хто що скаже?
Якого літражу би вистачило? Хто на скільки літрів велосумки має?
Возив на собі  30кг на дачу - не приємна то штука, не те, що важко, а просто не приємно.
Чекаю Ваших порад і думок.
Вчуся їздити на ровері.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 28.09.2009, 12:48:20 »
Як справжній велофетишист задався питанням вибору велосумки. Не без рекомендацій, байкшопу.дп - приглядаюся до  Terra Incognita Travelbike 70. Хто що скаже?
Якого літражу би вистачило? Хто на скільки літрів велосумки має?
Возив на собі  30кг на дачу - не приємна то штука, не те, що важко, а просто не приємно.
Чекаю Ваших порад і думок.
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1615.msg14971.html#msg14971
можеш зайти і глянути вживу...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 28.09.2009, 13:31:36 »
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1615.msg14971.html#msg14971
можеш зайти і глянути вживу...

З фото видно, що вона якась не дуже гламурна  :)
Якщо серйозно: який в неї літраж? є дощовик? які замки?
Вчуся їздити на ровері.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 28.09.2009, 15:14:25 »
Як справжній велофетишист задався питанням вибору велосумки. Не без рекомендацій, байкшопу.дп - приглядаюся до  Terra Incognita Travelbike 70. Хто що скаже?
Якого літражу би вистачило? Хто на скільки літрів велосумки має?
В травні шукав велосумку, в Спорт+ побачив то що ти хочеш Terra Incognita Travelbike 70 здається за 400 грн., але він мені здався завеликий. Через тиждень привезли такий же на 50 л., їздив з ним тільки 2 раза з ночовками, один день під дощем, все гуд. Влазить 2 місна палатка і все решта.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #9 : 28.09.2009, 15:20:41 »
Аналогічно, як і Avanar, прийшова в Спорт+, взяв в руки 70літрову Терру і завтсидався купити - таке ніби купуєш штани на 200 кг хлопа  )).

Купив якусь іншу - не то Команндор не то шось інше (модель 1:1 як командорівський супербайк, але на ній не пише Коммандор) (орієнтовно - від 40 до 50 літрів). Теж задоволений. (але я це все вже в аську Андрієві казав.)

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 28.09.2009, 16:17:23 »
Я теж думав Командор взяти бо він був в наявності, але в Терри тканина мягча, тонша і воду тримає краще (по пішоходним рюкзакам знаю).

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 28.09.2009, 17:12:25 »
З фото видно, що вона якась не дуже гламурна  :)
Якщо серйозно: який в неї літраж? є дощовик? які замки?

дощовика нема, пишуть шо вотеррезістант, літраж дитячий дета 25 на глаз, замків як таких нема до багажника кріпиться ліпучками, защіпається шлейками(як на лямках рюкзака висоту регулювати)
170 для своїх.

Offline thsurpita

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 58
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 28.09.2009, 17:16:42 »
RE: для тих хто возив 20-30 кг на спині у рюкзаку, ви що люди цеглу туди складаєте?  :D, це ж що потрібно туди накласти????  :o . можливо ви не важили свій рюкзак,і не розбираєтесь в цьому взагалі  :D,  а тут такі історіїї розповідаєте що аж голова обертом іде.
У мене пішохідка терра 100 літровка, для нормальних хлопців, які по горах лазять (не один день) 25 кг це досить пристойна вага, і терра розбита практично повністю (в розумних рамках, правда я туди цегли не кидаю))) )!  я представляю такий рюкачок на велик взяти  :D, їхати може то і можна але куди ж !!!!  :D - це щодо ваги просто.
а тепер щодо її на велику. цього літа по криму катався, велосумки не маю, тому була таж терра (рюкзак на спину), правда 40+5 літровка. 8 днів маршруту, від 50 до 90 км в день з оглядовими екскурсіями + море )). все необхідне мав з собою, і їжу і одяг і рем набір і вода при чому ночівля під вікритим небом. так от вага рюкзачка 10-14 кг (максимум14 - це якщо вода і їжа на день). їхалось взагалі непогано, з посмішкою на обличчі, хоча інколи було і важкувато:), і на спину була нагрузка, хоча не така вже і велика, щоб її в мене ламало. буде свою велосумка спробую і поділюсь враженнями про неї, хоча мені рюкзак здається набагато простіше (мене мій reebok + 5кг ваги в ньому виручає повністю у катаннях по місту та за ним)! )
.... і на ай-петрі піднімався, мед пиво пив по вусам текло та в рот не попало :) :D

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 28.09.2009, 20:30:18 »
Шановні шприхалі відпишіться, хто має велосумки, зокрема Zombie. Я щось думаю "дуже швидко", можна було під час Горіхового туру розпитати.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #14 : 28.09.2009, 22:34:55 »
Такий баул, як в Ромка, мені подобається.
Важливо, щоб сумка легко кріпилася і знімалася  з багажника, щоб шви були гарно оброблені і не торочилися. Для поїздок і в нескладні походи, в теплу проу року, цілком мало б вистачити 40-50л об’єму.