Тема: Ровер Anri1214  (Прочитано 30504 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #75 : 06.03.2011, 11:35:30 »
я тут глянув по прайсах ынтернет-магазиныв - стандартна шосерна касета має найбільшу зірку 21 зуб.
в Україні найвиший шосейний перевал імхо не має навіть 950 м над рівнем моря :)
коли мені було вдвічи менше років ніж тепер я мав серійний "Старт-шоссе" і без проблем виїзжав від озера на підйом в сторону Бережан на співвідношенні 53х15 :) передні зірки були 40-53, задні 13-14-15-16-17 :)
ну правда тоді комуняки по страшній силі гнобили нещасний народ - типа працювати заставляли - і дороги були значно кращими.
жіноча команда ТФЕІ по велоспорту - на той час краща студенська команда в Україні - тренувалася в Ялті - хто там був, бачили їхні круті тягуни - і іздили 40х22 - інших зірок не було.

якщо ставити питання виїхати то можна виїхати а точніше виламати і на співвідношенні 53Х11, головне щоб дурі хватило, а для справжнього шоссейника гори треба пролітати якнайшвидше і тим більше атакувати.
Коли ти їдеш етап мінімум 100 кілометрів, а профессіонали завжди під 200, твоя задача берегти сили на фініш і акумулювати їх на протязі етапу, шкода що ви не дивитесь шоссейних гонок і тим більше ЗЕЛЕНІШОГО ПОНЯТТЯ не маєте в них, скажу по правді я не говорю і не спорю про МТБ-шні, кантрійні, БМХ і інші велосипеди так як не розуміюсь в тому ані грама, але от в чому в чому а в шоссейних гонках знаюсь краще за будь-кого з вас і слідкую за ними весь рік від початку календаря UCI, хоча сумніваюсь що ТОБІ це про щось говорить.
І от кожен гонщик вибирає собі велосипед і тим більше трансмісію під себе, якщо це гонщик важкий то як правило він ставить собі зірки поменше і ламає передачі, але як правило такий гонщик способний лише на спрінт по рівнині, якщо ж це горняк, супер горняк, то він завжди їздить на легкій передачі беручи її каденсом і танцюючи на педалях, що ж до горок в Україні, тоо я бачу що ти справді не в курсі на рахунок наших підйомів, глянь на карту Криму і зразу побачиш які там підйоми, далеко не беру, глянь на Ай-Петрі...
Що ж до підйому в сторону бережан то це не горка а маленький пагорб яких в нас на кожному кроці купа
А і да от тобі шоссерна касета більша ніж на 21 (кассета Shimano Ultegra (98), CS-6500 12-27 9-зв.)
це для прикладу... а ще є таке поняття як розбірні зірочки, яких складаєш собі як хочеш
« Останнє редагування: 06.03.2011, 11:39:22 від Anri1214 »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #76 : 06.03.2011, 12:06:47 »
а ти хіба їздив по Криму?
а по Карпатах?

я їздив :)
в Карпатах мабуть всі шосейні перевали проїхав.
але я не гонщик - велогонки не дивлюсь - до велоспорту і взагалі до спорту відношення не маю і ніколи не мав :(
взагалі-то срач почався з середньої лапки заднього перемикача - мусиш визнати шо перемикач в тебе нерулєзний :)
якщо знаєш пана Гладкого - глянь який в нього ровер - можу надати його координати в приват :)


розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #77 : 06.03.2011, 12:40:48 »
а ти хіба їздив по Криму?
а по Карпатах?

я їздив :)
в Карпатах мабуть всі шосейні перевали проїхав.
але я не гонщик - велогонки не дивлюсь - до велоспорту і взагалі до спорту відношення не маю і ніколи не мав :(
взагалі-то срач почався з середньої лапки заднього перемикача - мусиш визнати шо перемикач в тебе нерулєзний :)
якщо знаєш пана Гладкого - глянь який в нього ровер - можу надати його координати в приват :)



по Криму їздив...
І взгалаі кожного року починаючи від квітня і до кінця серпня накатую 2000 км.
що ж до заднього перемикача на мій вік хватить, з часом якщо захочеться поміняти то не переживай поміняю... да й повір дивлячись на мій велосипед задній перемикач там як капля в морі...
що ж до пана Гладкого то повір його віллер не набагато кращий

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #78 : 06.03.2011, 14:39:23 »
Взагалі, професійні (серійні) задні касети мають досить широкий діапазон. Для прикладу:
Shimano Dura Ace (10) - від 11-21T до 11-28Т.
Shimano Ultegra (10) - від 11-23T до 11-28Т.
Compagnolo Super Record (11) - 11-23T, 11-25T, 12-25T, 12-27T, 12-29T.
Compagnolo Record (11) - 11-23T, 11-25T, 12-25T, 12-27T.
Тому вибір є під конкретні умови і конкретного спортсмена. Хоча для лідерів команд набір зірок є унікальним.
А коротка/середня лапка, наскільки я розуміє впливає на те, яка система підтримується (на 2 чи на 3 зірочки).
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #79 : 06.03.2011, 16:11:54 »
А коротка/середня лапка, наскільки я розуміє впливає на те, яка система підтримується (на 2 чи на 3 зірочки).

та гоночний шосер я бачив тільки з 2 зірками спереді, а 3 зірки то кросер або турінг або ще шось.
просто питання в тому, шо довша лапка по-любе краще працює, але більше важить і утворює додатковий опір повітрю, тому вона не фен-шуй на даному ровері - зазвичай її ставлять на шосерах нижчої цінової категорії типа шосейних команчей по 2 тис грн, які стоять зара в РБ.


Дописано : 06.03.2011, 16:27:41
по Криму їздив...
І взгалаі кожного року починаючи від квітня і до кінця серпня накатую 2000 км.
що ж до заднього перемикача на мій вік хватить, з часом якщо захочеться поміняти то не переживай поміняю... да й повір дивлячись на мій велосипед задній перемикач там як капля в морі...
що ж до пана Гладкого то повір його віллер не набагато кращий

ну я за рік точно більше 3000 накатую - мабуть маю більше вільного часу за рахунок того, що не дивлюся спортивні програми :)

добре шо Гладкий того не читав - ти б йому віку реально вкоротив ))))


« Останнє редагування: 06.03.2011, 16:27:41 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #80 : 06.03.2011, 16:53:12 »
Народ, харош сратись. Короткої лапки буде хвати і на великуваті зірки(мені середньої майже хватає на 44-11 і 24-34. Майже бо на 24-11 то цепка не натянута), тому її шосери і ставлять безбоязнено. Але якщо нема то нема. Думаю, зважаючи на стан наших доріг і вічні вітри в нашій місцевості то опір повітря середньолапкової перекидки не буде головним стримуючим фактором в Андрія.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #81 : 02.11.2011, 15:06:03 »
І буває ж таке, мій велосипед так сказати "Погладшав" і став важчий приблизно на кг. :D
Хто б міг подумати що таке буває...))) *dontknow*
А все через своє заднє колесо... :P

P.S. Вже доречі катався на ньому, просто не міг встояти перед спокусою...
Враження досить неординарні. Одне скажу точно: в динаміці суттєво втратив, тобто розгону і ривка як такого вже нема...
А от Інерція... Це круто... Але відмічу те, що там де я раніше в кращій своїй викатаній формі на участку в піку ледве тримав швидкість 48 км.год, то тепер без 2 місяців будь-якої їзди на велосипеді з посередніми зусиллями 53 км.год

Отож кого зацікавив, то фото буде пізніше...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #82 : 02.11.2011, 17:12:26 »
то таки поставив маховик? ::)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #83 : 02.11.2011, 18:45:38 »
Ага, НАМАХАВ усіх.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #84 : 02.11.2011, 19:44:42 »
Ну от і вона моя "КАРРЕРА"...
З нетерпінням чекаю наступного сезону щоб її обкатувати... Доречі не тільки вулицями Тернополя і тернопільської області, але й на змаганнях у інших містах плануєм побувати... Отож чекаєм, тренуємся і набираємося нових ідей та емоцій...
« Останнє редагування: 24.01.2012, 00:28:55 від Anri1214 »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #85 : 02.11.2011, 20:31:16 »
зомбоколесо :D

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #86 : 02.11.2011, 21:39:13 »
 :o :o :o :o :o :o
як?? де??? коли ти встиг?))) ше таке є?))
Via est Vita

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #87 : 02.11.2011, 21:45:57 »
зомбоколесо :D
шо є то є... :D

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #88 : 02.11.2011, 21:47:20 »
:o :o :o :o :o :o
як?? де??? коли ти встиг?))) ше таке є?))
як казав Космос: Така тільке в мене і в Майкла Джексона...  :D
тобто поки що такого більше нема, а як там далі буде хз...)))

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #89 : 02.11.2011, 22:15:47 »
як казав Космос: Така тільке в мене і в Майкла Джексона...  :D
тобто поки що такого більше нема, а як там далі буде хз...)))

походу вже тільки в тебе таке колесо  :) Джексону воно вже не пригодиться... :D

в такому разі мені тре обзаводитись карбонами шоб за тобою встигати  :)
Via est Vita