Тема: Контадор і Армстронг та Астана взагалі на цьогорічному Турдефранс  (Прочитано 8126 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #15 : 31.07.2009, 21:07:44 »
Я вже якийсь час думав, що було б добре мати на Шприсі якісь статті про великі гонки і про Тур зокрема. Але в тому не сильно розбирався і збирав лише матеріал. А тепер бачу, що є кому це зробити. Люди пишіть щось, всім незнаючим і темним буде цікаво прочитати.
« Останнє редагування: 31.07.2009, 21:20:38 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 18.08.2009, 15:52:59 »
Я вже якийсь час думав, що було б добре мати на Шприсі якісь статті про великі гонки і про Тур зокрема. Але в тому не сильно розбирався і збирав лише матеріал. А тепер бачу, що є кому це зробити. Люди пишіть щось, всім незнаючим і темним буде цікаво прочитати.
Весь час проходять велобагатоденки з велоспорту... Але як я говорив найбільшою подією кжного сезону є три велобагатоденки: Тур Де Франс, Джіро д'Італія і Вуельта... Велосезон закінчується і Джіро і Тур теж закінчились, але от скоро стартує Вуельта... То ж будемо створювати статті де будемо висвітлювати її (як пропонує xlibes) і чи буде це цікаво взагалі кому небудь???

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 19.08.2009, 00:58:34 »
хотя я в тому ніц ся не розумію..але з радістю буду читати і дізнаватись шось нове  :)
Via est Vita