Тема: Велосипедний одяг і захисти  (Прочитано 71683 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.


Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 04.05.2008, 10:35:55 »
хороша інфа  :)
а то тут більше пишуть: на велосипеді краще їздити в велошортах  :D або дощовик використовується для захисту від дощу  :(
дякую, Тарас  :)
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 04.05.2008, 10:41:19 »

- педалировать по возможности на "легких" передачах,


може тут я цитую те, що і так всі знають але може хтось і не знає.
Не залежно від того на контактах чи ні бажано вибирати полегші передачі і розвивати високий каданс (кількість оборотів педалей за хвилину). На це є дві причини:

1. - щоб не нашкодити собі - при "важких" передачах йде підвищена нагрузка на коліна, тазо-бедрові суглоби і часто це закінчується походами по лікарях та продажем велосипеда, а кататися то хочеться.

2. - щоб була користь - не секрет що високий каданс позитивно впливає на серцево-судинну систему.

Ну а щодо контактів, то є ще такий плюс - при педалюванні на топталках в основному беруть участь нижні (задні) м"язи бедра, а в контактах і нижні і верхні.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #62 : 04.05.2008, 10:42:00 »
Еразель, люди які їздять на відстань крутять носком і тут вид місцевості ні при чому. Може якшо ти згори їдеш (котишся тобто) то стояти на середині стопи зручніше. А от про пятку то класно, покажеш якось :)
Обовязково покажу. Цей стиль приміняється при СИЛОВОМУ педалюванні. Іменно силовому, не коли зірки 1-1, а коли 3-3, 3-5. Або коли треба розпрямити ноги. Але в більшості при короткому кокпіті, або низькій посадці. У тебе посадка висока, тому крутити пятками тобі не вийде, нога не достане.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #63 : 04.05.2008, 10:46:22 »

- педалировать по возможности на "легких" передачах,


може тут я цитую те, що і так всі знають але може хтось і не знає.
Не залежно від того на контактах чи ні бажано вибирати полегші передачі і розвивати високий каданс (кількість оборотів педалей за хвилину). На це є дві причини:
Це ти скажи одному хлопаці на Вінері Алігаторі  ;D. Наслухався таких порад у катає на 1-3, 1-4. Аж ноги в бідолаги відвалюються, зупиняється що 200 метрів перепочити. Коли пишите таке то уточнюйте що передачі мають бути не понижче, а конкретно такі коли каденс стає більше 60. Адже нас читают ьі новачки. Як говориться в поговорці "Застав дурня богу молитися він лоб і розібьє". Так що друзі обережніше з порадами які можна невірно розтлумачити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 04.05.2008, 10:50:17 »
erazel, надіюсь ти розумієш, що так робити не годиться, ЦЕ ПУБЛІЧНА ОБРАЗА ЛЮДИНИ,  не залежно від твоєї особистої думки треба слідкувати за своїми висловлюваннями.

Я надіюсь це цивілізований форум і модератори приниження не потерплять

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 04.05.2008, 10:53:53 »
erazel, ти на рахунок силового педалювання теж би конкретніше виразився, а то всі приймуть за істину і за сезон колінка повбивають. Є вже такі.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #66 : 04.05.2008, 11:06:03 »
Покажи мені людину У ЗДОРОВОМУ ГЛУЗДІ котра буде надриватися, коли можна переключитися на нищу передачу  ;D.
 Просто є категорія велосипедів де передніх передач нема(у мене в тому числі). І на понижену передачу не скинеш. І навіть 3-1 не завжди спасає, тому при їзді під горку або по сильно вязкому грунті треба прикладати зусилля. Ось тоді "пятка" і спасає, бо при їзді "носком" стопа банально гнеться віз зусилля. Звісно на довгі відстані ніхто так не їде, максимум 3-4 хвилини по складному відрізку.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 04.05.2008, 11:06:34 »
Цитувати
Коли пишите таке то уточнюйте що передачі мають бути не понижче, а конкретно такі коли каденс стає більше 60.

звичайно, оптимальний каданс 60-80 (90), але його не треба валити з язиком на плечах а поступово розвивати. Головний орієнтир, для того, щоб грамотно розприділяти нагрузку на ноги це розкручування на певній передачі майже до "заболтування" (це коли порушується плавне кругове педалювання) і після цього переключатися на важчу передачу. (думаю ніхто з нас не має датчика кадансу).

erazel, ще одна пропозиція, якщо хтось не повністю висловився, то краще доповнити, а не лажати. Це значно підвищить рівень культури не тільки на форумі.

« Останнє редагування: 06.05.2008, 18:48:43 від bhagavan »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 04.05.2008, 11:08:01 »
erazel, надіюсь ти розумієш, що так робити не годиться, ЦЕ ПУБЛІЧНА ОБРАЗА ЛЮДИНИ,  не залежно від твоєї особистої думки треба слідкувати за своїми висловлюваннями.

Я надіюсь це цивілізований форум і модератори приниження не потерплять


Рілекс, тейк іт ізі, то не перший раз таке на форумі, ніц смертельного в тому нема :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #69 : 04.05.2008, 11:08:24 »
erazel, надіюсь ти розумієш, що так робити не годиться, ЦЕ ПУБЛІЧНА ОБРАЗА ЛЮДИНИ,  не залежно від твоєї особистої думки треба слідкувати за своїми висловлюваннями.

Я надіюсь це цивілізований форум і модератори приниження не потерплять

Потерплять. Посиди з моє тоді поймеш ЧОМУ. Він тут вже всіх достав своїми БЕЗПІДСТАВНИМИ наїздами і образами. Інколи пристрілити його охота. Обсирає всіх і вся. А я не стіна, у мене нерви не залізні.
 З.І. Але так уж і бути, заради тебе (щоб не псувати тобі задоволення від перечитування форума) витер свій пост  ;)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #70 : 04.05.2008, 11:08:43 »
Виклади якусь статтю по фрірайдному педалюванню бо я реально не вдупляю :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #71 : 04.05.2008, 11:09:51 »
Виклади якусь статтю по фрірайдному педалюванню бо я реально не вдупляю :)
Нема. Нема такого стилю. То особисто я САМ ДЛЯ СЕБЕ експериментую і знаходжу самі оптимальні прийоми.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #72 : 04.05.2008, 11:12:09 »
Виклади якусь статтю по фрірайдному педалюванню бо я реально не вдупляю :)
Нема. Нема такого стилю. То особисто я САМ ДЛЯ СЕБЕ експериментую і знаходжу самі оптимальні прийоми.

Звір :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #73 : 04.05.2008, 11:14:55 »
а то тут більше пишуть: на велосипеді краще їздити в велошортах  :D або дощовик використовується для захисту від дощу  :(
Ти не повіриш ,але ми дощовик і від вітру використовуємо  :D.
 А на рахунок велошортів то ти не правий. Особисто я пишу що на велосипеді краще їздити в броньованих джінсах(так як я катаю).  Так що  :-X
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #74 : 04.05.2008, 11:15:29 »
є пропозиція до модераторів створити розділ "ЗДОРОВ"Я"
То не до можераторів, то до головного адміна - Ромка(Бхагавана)
Але кажись він щас в карпатах катає, буде аж завтра.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.