Тема: Підкамінь-2009 22-24 липня...  (Прочитано 3920 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 15.07.2009, 14:29:52 »
Програма етнофестивалю "Підкамінь-2009"

П'ятниця, 24 липня 2009 р.
Мала сцена
13.00 – 13.30   Відкриття етнофестивалю, вітальні промови священиків, молитва.
13.30 – 15.00   «Етнофестиваль «Підкамінь-2009» вітає гостей» (митці Бродівщини відкривають Фестиваль).
15.00 - 18.00 Дитяча фольклорна програма.

Велика сцена
18.00 - 24.00 Виступи гуртів:

«Ойра» (Харків);
«Очеретяний кіт» (Вінниця);
«Коралі»,
«Тінь Сонця»,
«Кому вниз»
00.00 - 02.00 Український DJ-парад.

Алея презентацій
00.00 - 01.30   Презентації, виставки, майстер-класи різних видів декоративного та ужиткового мистецтва майстрів Бродівщини, прилеглих територій, м.м. Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Рівного тощо.
Майстер-класи із виготовлення вузликової ляльки, гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, ковальства тощо.

Спортивний майданчик
16.00 – 20.00   Спортивно-розважальна програма.

Храми Підкаменя
19.00 - 20.00 Вечірня в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).

Субота, 25 липня 2009 р.
Мала сцена
13.00 - 18.00 Фольклорні програми місцевих громад Бродівщини

Велика сцена
18.00 - 24.00 Виступи гуртів

«Етно XL» (Рівне),
«Полікарп»,
«Русичі»,
«Unia» (Республіка Білорусь),
«Mad Heads XL»,
«ТІК».
24.00 – 02.00   Український DJ-парад.

Спортивний майданчик
11.00 – 20.00 - кубок Підкаменя з міні-футболу;

спортивно-розважальна програма;
відкритий шаховий турнір;
змагання з паркового волейболу;
сеанс одночасної гри із кандидатом у майстри спорту Б. Мисаком.
Алея презентацій
13.00 - 21.00 Представлення сільських громад Бродівщини. Презентації, виставки, майстер-класи різних видів декоративного та ужиткового мистецтва майстрів Бродівщини, прилеглих територій, м.м. Львова, Тернополя, Рівного тощо.
Майстер-класи із виготовлення вузликової ляльки, гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, ковальства тощо.

Храми Підкаменя (попередньо)
09.00 - 10.00 Молебень до Пресвятої Богородиці біля Каплиці Юди-Тадея (Українська Греко-Католицька Церква).
10.00 - 11.30 Літургія в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).
10.00 - 11.30 Літургія в Церкві Св. Мучениці Параскеви (Українська Автокефальна Православна Церква).
17.00 - 18.00 Молебень за здоров'я в Церкві Св. Мучениці Параскеви (Українська Автокефальна Православна Церква).
19.00 - 20.00 Вечірня в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Грека-Католицька Церква).

Неділя, 26 липня 2009 р. («міксовий» день)
Мала сцена
13.00 - 18.00 Гала-концерт кращих фольклорних колективів Бродівщини та гостей Фестивалю.

Велика сцена
18.00 - 24.00 Виступи гуртів

гурт «Дзвони» (Коломия),
«Чорнобривці»,
«Made in Ukraina»,
«Опіум»,
«АтмАсфера».
Спортивний майданчик
13.00 - 18.00 Програма «Козацькі забави»

Алея презентацій
13.00 - 21.00 Представлення сільських громад Бродівщини. Презентації, виставки, майстер-класи різних видів декоративного та ужиткового мистецтва майстрів Бродівщини, прилеглих територій, м.м. Львова, Тернополя, Рівного тощо.
Майстер-класи із виготовлення вузликової ляльки, гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, ковальства тощо.

Храми Підкаменя (попередньо)
09.00 - 11.30 Утреня та Літургія в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицької Церкви).
10.00 - 11.30 Святкова Літургія в Церкві Св. Мучениці Параскеви (Українська Автокефальна Православна Церква).
10.30 - 12.00 Святкова Літургія в Церкві Пресвятої Богородиці (Українська Греко-Католицька Церква).
19.00 - 20.00 Вечірня в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).


Ну що шприхалі приїждайте...це недалеко я їду але не ровериком на всі три дні фестивалю...
« Останнє редагування: 15.07.2009, 14:33:52 від Sonce »
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 16.07.2009, 09:22:49 »
Мона було б в суботу зраня виїхати байками - в обід ми вже там. Потусувались :). Переночували.
А в Неділю зраня до дому і до обіду ми вже дома.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 17.07.2009, 10:46:17 »
Нєєє, ти певне не уявляєш шо таке Підкамінь фест. Якшо переночувати то є можливість зранку вже не виїхати )))

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 17.07.2009, 11:30:09 »
імхо - якшо їхати на таке то без байків :)

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 17.07.2009, 11:34:00 »
аво маєш, пияки знайшлися!!!! ви ж не п"єте коли педалюєте 

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 17.07.2009, 11:38:13 »
Ти був в Підкамені на фесті?:)

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 17.07.2009, 11:49:50 »
а, то тіпа там вже можна напитися  :D

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #7 : 17.07.2009, 12:33:29 »
О, Підкамінь... Але фест, то якось не для мене, хіба на пару годин позирити.
Хіба би на повітряній кулі прокатався, щоб сфоткати ту всю красу згори.
Але люди за тих пару днів вбивають весь Підкамінь на цілий рік.
:)
Але кому що подобається.
Шкода ще не поїду цього року.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 30.07.2009, 08:00:43 »
гг)був я на тому фесті, і навіть ровером  ::)але не 3 дня,а  тільки 1 :) то не далеко від Тернополя 55 км десь приблизно. Виїхав я з міста десь в 13....але нє...точно не памятаю...десь в обід, памятаю шо за 2 год, 45хв добрався до Підкаменю і ше 15 хв топав по болоту до тої сцени і наметового містечка  :) їду значить я, дивлюсь ніби хмари на дощ...та думаю пофіг, їду дальше...тільки доїжджаю до Івачева...і тут починається....вітер, дощ, ну то був не дощ...то була злива....але шо мені...вже проїхав 20 км, не буду ж вертатись, поїхав дальше...поки дув той вітер...десь так до Залізців...їхав десь максимум 20км/год....ну нереально було їхати протів вітру....Підїжджаючи до Підкаменя, почалась ше одна весела штука...там якийсь такий асфальт...дуже крупний...тоже більше 20-25 не поїдеш бо руль трясе до неможливості....але нічо, якось добрався. Там зустрів знайомих, з якими раніше домовлявся шо припрусь до них в палатку  :) так сказать припаркувався і пішов оглядати місцеві краєвиди. блін...там така краса...але на жаль не взяв з собою фотіка і ніяких фоток не залишилось з поїздки...Ше одне, там було холодно в суботу, деякі люди навіть не ходили на концерт, сиділи в палатках грілись. Але зато в пятницю кажуть була дуже класна погода. Тоді коли я був, в суботу, головним гостем вечора був ТІК  :D дуже класно було, пісеньки конешно шикарні в них   :laugh: Переночували, ше навіть всі не повставали, як я зібрався, всіх побудив попрощався, а й непоснідавши поїхав. Дурна ідея голодним їхати 50+км :nono: За 10 км від Підкаменя, чую шо шось не добре мені...голодний...заїхав в якийсь маґазин купив хавчик: халву і сік.  120 грам халви і 0.5 соку, тримали мене на ходу до самого Тернополя! Одним словом халва дуже помічна штука в дорозі  :) Назад я приїхав швидше, а саме за 2 год рівно, від знаку до знаку  :)ну і не дивно...бо вітер був попутний  ::) По дорозі зустрічав велоспортсменів, вони тепер їздять з машиною супроводу, тоїсть група спереду, а машина ззаду помаленько котиться. Попробував з ними їхати...це було капець  :o 5хв протримався з їхнім темпом потім здох.... :'( та ну нафіг...темп в них по рівному 40 км/год...ну вони собі поїхали, і я собі помаленько покотився додому. Погода в неділю під час їзди додому була класна, навіть сонечко деколи виглядало. Ну загальна дистанція то 55+55= 110км за 2 дні...Ну от і всьо шо міг написати  :) Сорі шо не відписався в темі перед виїздом, немав часу...Я тільки в суботу в 9 приїхав з Одеси а в обід рушив на Підкамінь  :)
Via est Vita