Тема: MONGOOSE COMP TYAX сірого кольору 11.07.2009 біля Орнави (ЗНАЙДЕНО)  (Прочитано 20737 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 11.07.2009, 20:10:54 »
11 липня - приблизно в 19-00 з парку Топільче було викрадено велосипед в одного з наших шприхалів.

Всім хто може бачив десь його прохання телефонувати - 80977204489
Також прохання кинути ссилку на цю тему по контакт-листі аськи - може чимось допоможете в пошуках.
« Останнє редагування: 14.07.2009, 18:20:25 від Zombie »

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 11.07.2009, 21:37:28 »
Топільче - це то що гідропарк?
Власне, саме приблизно в цей час спокійно сиділа на лавочці з велисопедом біла фонтану, і абсолютно нічого не бачила. Як таке могло статися, коли там сьогодні гуляло чимало людей в світлу пору доби? Велисопед був без нагляду?

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 12.07.2009, 04:30:48 »
то СерКа велосипед?

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 12.07.2009, 09:58:01 »
Розкажіть принаймі як то сталося..?

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 12.07.2009, 11:50:00 »
Так, то велосипед СерКа.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.07.2009, 11:59:03 »
розкажи шо до чого... *dontknow*

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 12.07.2009, 19:34:24 »
Розказую: ситуація з розряду "Сам дурак".
Катались біля стадіону ДЮСШ(той що за Орнавою). навпроти сиділо 4 студентів медакадемії (Кубинці, як вони казали 3 хлопці одна дівчина) з ними сидів мужик років 30-35 попивали пивко, підійшов він попросив дати одному з студентів покататися, ну я був навпроти (тобто в куті біля перил) переїхав я на їх сторону дав тому проїхати кружок, той проїхав, попросив інший проїхатися, ну інший проїхався, я спокійно вернувся назад до перил, десь за пів годинки підійшов той що просив для них велосипед і попросив тоже спробувати, я як щось передчував, скинув передачу на нижчу, скинув велокомпютер він катнув, вернувся попросив ще кружок (була 19год +- 10хв)... на другому крузі він спокійним темпом звернув на виїзд, я зразу побіг за ним, але щоб він не втікав то просто доганяв його, майже догнав на перехресті біля орнави, він проїхав перехрестя я перебігав і тоді він почув що я біжу (метри 3 не вистачило), я почав кричати СТІЙ і т.д. і т.п. він зі всьої дурі почав крутити хоть передача маленька була, але відірватися йому таки вдалося тим більше я не спрінтер і коли я був біля будинку там де пультова охорона, то побачив як він вїхав в двір будинку Танцорова 2 (там де Техномаркет) добіг я до того двору попросив хлопця щоб постояв з одної сторони я побіг з другої, але його не було, обпитав людей навколо - ніхто нічого не бачив (аж реально дивно), потім ще походив навколо будинку, в сторону озера, аж потім ще додумався по підїздах пройтися, але нічого - ніде ні сліду. Потім даішників побачив, вони мене оформили - орієнтировку своїм передали, потім відділок один-другий, до середини ночі заяви протоколи, перегляд фоток (пару подібних лічностей бачив на фотах, але то справа міліції).
Орієнтіровка: мужик середньої тілобудови русяве мутне волосся на руках татуєровка чи то ДМБ чи що і ще якась фігня, одітий був подібно до грущика (спортивні темні штани, туфлі з гострими приплюснутими носками, жилетка сіро-коричнева).
Велосипед: MONGOOSE COMP TYAX сірого кольору
http://lh5.ggpht.com/_jFznZ1zyZAk/SJamKJhyRwI/AAAAAAAACY0/VKh9DnolmqM/s800/DSC06674.JPG
болотники чорні, фляга сіра фляготримач сріблястий, насос був під рамою, задній світловідбивач, і кріплення на маячок під сідушкою, передній свідловідбивач відломаний, кріплення на спідометр на рулі, корпус правої переключалки трохи поцарапаний, краска на рамі в районі кріплення сідла трохи затерта від тросика з замком, спереду під емблемою наклейка Ровербайк.
Останнє де його бачив як вїхав в двір будинку Танцорова 2 - є підозри що поїхав вверх в район 6 школи, або взагалі через руську в район неотеку- готелю "Тернопіль".
Знаю що сам винен, але пишу не щоб послугати рекомендації (доречі колишня рекомендація Еразеля про скидання на нищу передачу чуть мене не врятувала) чи щось, а щоб збільшити ймовірність вдалого завершення історії. Звичайно міліції буде шукати, але хто де буде кататись, прохання звертати увагу на велосипед з подібним описом, їх в нас можна на пальцях порахувати.
Буду дуже вдячний за будь-яку інформацію. Про перебіг подій теж повідомлю тут.
« Останнє редагування: 12.07.2009, 23:24:12 від CepKo »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 12.07.2009, 21:22:59 »
Я б на твому місті покатав (походив ґґ) парками тернопільськими. Певне є якась вірогідність, що знайдеш  злодія.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 12.07.2009, 21:41:49 »
такий типаж злодія - навряд чи знає толк в роверх - тому десь постарається його загнати в тернополі.

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 12.07.2009, 21:47:46 »
так ще ситуація опрацьовується поки моїми силами+ силами знайомих+ міліція має ідеї +  велечезна надія на позитив
один величезний мінус пішки сьогодні вимотав добрих два десятки кілометрів з них багато бо підїздах, сходах і навіть підвалах, ноги жахливо стомились і болять

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 12.07.2009, 23:16:18 »
головне шоб йому ніхто не розказав шо мангус рідкісний, то може і буде катати на ньому. Возьмем на замітку
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 13.07.2009, 10:21:50 »
ти би провсяк випадок телефончик би дав... бо по 2 рази на день пролітаю топільче і парк Шевченка...
є шанс натрапити на ровер...
« Останнє редагування: 13.07.2009, 10:26:19 від mlad »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 13.07.2009, 10:38:46 »
я патрулю напрямки:
падляни-фарфоровий-текст.-6й маг.-острозького(ранком до 9)
острозького-микулинецька-ватра(після 18,00)
микулинецька-рогатка-горбатий-стадіон-універсам-9та бурса-падляни(дета 21-23)

ПеСе.. шо робити як попадеться? сразу товкти, потім балакати, чи спочатку балакати потім товкти?
і ше скільки тих мангустів є сірих в тернополі? шоб кого не "абідєть" зазря...
« Останнє редагування: 13.07.2009, 10:42:07 від teodor4ik »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #13 : 13.07.2009, 11:19:02 »
Сідати на хвіст, шукати мєнтів, дзвонити мєнтам, власнику, бажано бути ще  з кимось щоб не товкти але і не відпустити. А то за товкти ще й справу пришиють.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 13.07.2009, 11:26:02 »
ти би провсяк випадок телефончик би дав...
так жеж в 1 пості є.