Тема: турист у жахливому стані. може його переробити?  (Прочитано 8477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline дулік

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
    • anons.te.ua
« : 05.07.2009, 13:00:31 »
значіть ідстався мені турист 90го року випуску.
стан жахливий, руль від україни, передачі не перемикаються, ланцюг розтягнений і так далі

на новий агрегат грошей нема, а я хочу їздити (по місту і околицях)

може би оцього туриста переробити? чи є сенс?
тобто всьо познімати лишити тільки раму, її пофарбувати і складати все майже з нуля

порадьте
anons.te.ua - події в тернополі

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 05.07.2009, 18:35:20 »
значіть ідстався мені турист 90го року випуску.
стан жахливий, руль від україни, передачі не перемикаються, ланцюг розтягнений і так далі

на новий агрегат грошей нема, а я хочу їздити (по місту і околицях)

може би оцього туриста переробити? чи є сенс?
тобто всьо познімати лишити тільки раму, її пофарбувати і складати все майже з нуля

порадьте

залежно шо треба зробити, банально пофарбувати з балончика в 100 рублів винесе... то без підготовки... тому поки забудь... новий перемикач від дяді ляо 40-50 рублів, ланцюх також... може й більше... (з ланца можна 2 звена вибити і всьо... але якшо перекидка гавняна, то може просто вона не дотягує...).

кароче то тра бачити...

а нормально робити: краска 500грн., шаманські перекидки по 25-40уё, шатуни люцкі 60-100уё, тормоза 20-30уе нова гума 150-200 грн. руль хз тож до 100грн.  ітого: все в купі дета 2500 а за ті гроші ти купиш зовсім не ту машину...

Offline дулік

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
    • anons.te.ua
« Reply #2 : 06.07.2009, 00:52:46 »
залежно шо треба зробити, банально пофарбувати з балончика в 100 рублів винесе...
тобто стару фарбу треба якимось чином обдерти, заґрунтувати і попшикати з балончика? банка гарної фарби "монтана" біля 30 грн. звідки сума 100 грн?
Цитувати
новий перемикач від дяді ляо 40-50 рублів, ланцюх також... може й більше... (з ланца можна 2 звена вибити і всьо... але якшо перекидка гавняна, то може просто вона не дотягує...).
там ще такий момент, що перемикачі передач знаходять не на кермі, а на ніжньому патику рами. то на щось впливає?
я от подумую, може single-speed зробити і нафіг ті передачі?
Цитувати
а нормально робити: краска 500грн., шаманські перекидки по 25-40уё, шатуни люцкі 60-100уё, тормоза 20-30уе нова гума 150-200 грн. руль хз тож до 100грн.  ітого: все в купі дета 2500 а за ті гроші ти купиш зовсім не ту машину...
страшні цифри називаєш, особливо там де у.е. може є більш-менш нормальне і за грн?
« Останнє редагування: 06.07.2009, 01:01:06 від дулік »
anons.te.ua - події в тернополі

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 06.07.2009, 07:47:49 »
тобто стару фарбу треба якимось чином обдерти, заґрунтувати і попшикати з балончика? банка гарної фарби "монтана" біля 30 грн. звідки сума 100 грн?там ще такий момент, що перемикачі передач знаходять не на кермі, а на ніжньому патику рами. то на щось впливає?
я от подумую, може single-speed зробити і нафіг ті передачі?страшні цифри називаєш, особливо там де у.е. може є більш-менш нормальне і за грн?

банка - 30, а скільки банок?

перемикачі на рамі впливають на то шо я не написав вартості манеток....

можна не симахуватись... і робити з кетайців... тоже поїде..

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 06.07.2009, 09:45:29 »
Ну Тед трішки утрирує. Але Як на мене то можна обійтися базарними простими "Шімановськими" деталями:
перемикач задній - 5-10уе
перемикач передній - 5 уе
ланцюг - <10 ye
касета задня -5-10уе
 Тобто в такі десь суми тобі обійдуться ці запчастини, це при умові що втулки, шатуни, резина в тебе в нормальному стані.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline дулік

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
    • anons.te.ua
« Reply #5 : 06.07.2009, 11:22:41 »
касета задня -5-10уе
вибачте за ламерство, що таке "касета"?
Цитувати
Тобто в такі десь суми тобі обійдуться ці запчастини, це при умові що втулки, шатуни, резина в тебе в нормальному стані.
втулки, шатуни і ґума - не ахти..

о, питання про втулки. пишуть в інтернетах, що передні в тулкив туристах на якусь різбу, якої ніде нема, чи щось типу того.і там треба щось переварювати/нарізати. хтось таке робив?
anons.te.ua - події в тернополі

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 06.07.2009, 11:57:38 »
Касета - це задні зірки. Я тут так ще згадав, нефакт що ці зарашні касети стануть на твою втулку, може треба буде й втулку брати задню, а це ще десь до 100 грн. А в ідеалі й все колесо(до 300 грн). Так що як бачиш геморно то все. І дорого. В ідеалі спробуй взяти ланцюг на 6 швидкостей, може тобі стане на твої зірки і задній перемикач Shimano SiS . Це тобі має вийти до 100 грн. Якщо ланцюг не буде сильно скакати по зіркам заднім то будеш мати собі спокій. те що небуде різкого і чіткого переключення то не смертельно бо у тебе ітак манетки не з позиційним переключенням, а "скільки покрутив - стільки й маєш", так що бистро навчишся перемикати на потрібні передачі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 06.07.2009, 12:00:08 »
Касета - це задні зірки. Я тут так ще згадав, нефакт що ці зарашні касети стануть на твою втулку, може треба буде й втулку брати задню, а це ще десь до 100 грн. А в ідеалі й все колесо(до 300 грн). Так що як бачиш геморно то все. І дорого. В ідеалі спробуй взяти ланцюг на 6 швидкостей, може тобі стане на твої зірки і задній перемикач Shimano SiS . Це тобі має вийти до 100 грн. Якщо ланцюг не буде сильно скакати по зіркам заднім то будеш мати собі спокій. те що небуде різкого і чіткого переключення то не смертельно бо у тебе ітак манетки не з позиційним переключенням, а "скільки покрутив - стільки й маєш", так що бистро навчишся перемикати на потрібні передачі.

базарний Форт дешевше купити  :P і їхати буде не гірше...

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 06.07.2009, 13:01:45 »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 06.07.2009, 13:27:48 »

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 06.07.2009, 14:11:37 »
Робив не я - спитай автора теми :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 06.07.2009, 14:54:33 »
Робив не я - спитай автора теми :)
то було риторичне запитання... :D

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 06.07.2009, 20:15:44 »
Я тобі розкажу про свій, може щось підійде. Від старого ровера залишив тільки вилку і раму 90-го року. Немалював бо ще рідна фарба нормальна. Все решта купляв, 2 роки назад обійшлось в 400-500 грн. зараз не набагато більше. Не бери зразу дорогі комплектуючі, через пів року зрозумієш що тобі треба, тоді по черзі половину поміняєш, а на другій половині дотянеш до наступного ровера. На базарі люба фігня 20-40 грн. коштує так що потім викинути не шкода. Єдине що колеса відразу бери нормальні, я поставив ФОРТ 28' з подвійним ободом, вони відразу зі втулками разом 100-120 грн за колесо, покришку бери шириною 30 мм і їхати легко і по щебеню можна пройти коштує 25-35 грн за шт. На вужчих легше їхати, але сильно трясе на поганій дорозі і вони набагато дорожче. 40 мм якщо треба купиш на болото і для лісу потім, але будуть проблеми з бризговиками. Передні 3 зірочки з шатунами 28-38-48 бери звичайні китайські інших на базарі нема. Ніякої різьби нарізати не прийшлося все підійшло як рідне, відразу постав нові чашки та підшипники. На заднє колесо поставив 6 зірочок 14-...-28 зараз хочу поміняти на 7 щось тіпа 12-...-30, на 8 зірочок можуть бути проблеми не влізуть між перами. Решту тобі продавці підкажуть.
Перемикачі передач переніс на руль. Варити було лінь, тому упори під рубашку троса приклепав пістолетом алюмінієвими закльопками 5 мм вже 2 роки проблем нема, або для початку купи довгі суцільні шланги по 1,5 м (4 грн.) і кинь від руля відразу до перемикача, але так трос гірше рухається.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 06.07.2009, 21:13:49 »
відчуваю себе зажравшимся подонком, якому кишені рвуться від дурного бабла... мучаюсь тим шо поміняв ревошифти на асери, а не алівіо, тормоза алівіо і деор, каретка мене тисне, хочу деор сл, і зірок вже би 8-9 здалось... а виявляється є ше колеса форт, які щей за щось кращі... а мене давить жаба купити колеса за 120-150уйо... тіко тому шо там гума максіс вормдрай, втулки сл, шприхи дт, і якіта наворочені ободи... блін вроде ж небагата людина... а так покосило.... і хвороба прогресує.... причому вона заразна!!! Не серезно... ніколи не пробував шукати запчасті на базарі... може тому все так погано?

сорі за оффтоп.. то я не комусь в обіду, то я з себе повернутого дивуюсь...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 06.07.2009, 22:00:43 »
Тед ти не путай ровер як засід пересування і ровер як фетиш  :). Хтось катає на робочій конячці назразок якогось опелька і не париться, а хтось покриває вінілами і хромом свого Мустанга. Але вот якщо десь подереш в поїздці краску то кому буде більш шкода? Вот тому й нема  резону для щоденних поїздок брати щось круте, якщо воно тобі реально не треба, адже потім обідніше буде його похерити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.