Тема: Методична рекомендація поведінки з собаками  (Прочитано 4906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« : 01.07.2009, 11:32:19 »
Думав писати в Здоров’я, але прогнозуючи коменти - наперед запостив в флуді.
Отож..їдимо ми цього тижня якраз через Чортків.
Спеду чувак, я ззаді, і ще позаду двоє.
І тут з якихось корчів до того що з переду вибігає така конкретна тварюка - ну пес так висотою конкретно вище коліна. Починає гавкати, і стрибати до ноги, як то в них тварюк завше водиться.
Ну я з таким великим ще справи не мав - то і не вшарив зразу що робити. Менших традиційно "підрізав" і вони лякалися, або відлякував пібікавкою - завжди, як не дивно канало. А тут бачу тварюка здорова, і вже реально добирається колєзі до ноги - він час від часу її забирає.
Ну я таки спробував піпікавкою. Догнав колєгу, вирівнявся так, що пес якраз між нашими двома роверами. Ну і давай пібікати - сигнал надьожний, але бачу псу то чисто поприМешта.
Далі стрибає на ногу. Ну коротше то все в секунди робилося. В голову стріляє згадка з ФАКу, який постив Млад - про те, що на вулицях краще не пібікати і дзеленькати, а кричату.
Ну я типу довго не думаючи схиляюся до пса - він якраз зайнятий гавканням і стрибанням, і кричу — шось типу яЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - так пронизливо стараюся.
Пса висадило нафіг. Деморалізація повна. Він якби забув як бігти - тупо загальмував рєско, почав крутити головою і в паніці спригнув з траси.
Правда чуваки, ті що ззаді їхали, казали, що пересрали певне не менше того пса :D
Вобшем - рекомендую

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 01.07.2009, 11:38:15 »
Я просто гавкаю голосно у відповідь. Це якщо пес збоку. Якщо ж попереду то давлю, тупо давлю. Ще жодна шавка не пішла неушкодженою. А що хотіли. центнер на ривку це страшна річ яка незнає пощади.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.07.2009, 12:11:00 »
той зобка просто був сконцентрований на твому колєгові і не чекав нападу з боку - то саме шо хтось підійде і тобі на вухо крикне шось :) на місці колєги таке б не завжди пройшло. можна також попорскати на зобаку з бутилки на рамі - або підловити момент коли вона добре наблизиться і пнути ногою(контакти рулять).

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.07.2009, 12:35:24 »
на днях читав методичку по боротьбі із собаками. дрім каже реальний спосіб.... 
треба копнути в ніс чи під ребра.....   :box:

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.07.2009, 13:27:32 »
Але реготав від розповіді  :laugh:  :D

А по темі: коли бачу, що собака готується за мною бігти, то при під"їзді до неї диким криком кричу "АНУ ПІШОВ ЗВІДСИ". Собаку одразу відносить в паралельний світ на пару хвилин  :D. До речі, чомусь іменно коли кричу цей вислів, їх найбільше виносить :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 01.07.2009, 13:38:55 »
Ще замітив що помагає коли рівним спокійним тоном сказати "пішов нахер звідси"  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 01.07.2009, 13:43:13 »
іменно коли кричу цей вислів, їх найбільше виносить :)

може ти на інфразнук зриваєш??? як вітас?? вони того дуже не люблять...

а по тємі... 100% діє.... просто нагнутись (тіпа за каменем) і потім замахнутись, останній раз сьогодня пробував(правда пішки, бо на ровері їхала моя мала)... зносить за горизонт надовго і надійно... а про пнути то канає добре в групі... коли воно атакує іншого... бо мене раз вгризли саме тоді коли пробував пнути...
« Останнє редагування: 01.07.2009, 13:47:49 від teodor4ik »