Тема: Підволочиськ - Кокошинці - Теребовля  (Прочитано 3592 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 31.05.2009, 22:45:01 »
В п'ятницю в 22-00 я взнав що наш похід по Горганам на суботу-понеділок відміняється, половина групи забастувала через дощі. А так як я набрав апетиту кудась вибратись. То накидав маршрут Тернопіль- Підволочиськ - Турівка - Кокошинці - Козина (тут влітку майже як в Касперівцях тільки тільки без цивілізації) - Гримайлів - Теребовля. Кидати це на форум було запізно, тим паче вас переманили на "медових,білих і пухнастих". Тому вирішив їхати сам. До водосховища в Козині 76 км доїхав в спокійному темпі і в17-00 був там, дощу по дорозі не було, а вечером навіть проскакувало голубе небо. Палатка, вечеря, знайомство з сусідами, відбій. На цьому ідилія закінчилась, в 1-ій ночі почався дощ і лив до самого ранку, після 6-ої вже не спалося , прикидував як до Тернополя під дощем їхати. В 8-їй виіхав, по лісу ще нічого, а по полю по глині під дощем на під'йом метрів на 200 вистачило. Далі ровер прийшлось спочатку пхати, а потім нести кілометра півтора до грунтовки, бо він якимось чином примудрився весь вкритись 3-см шаром глини, а ще я взнав що ровер з велорюкзаком набагато важчий ніж просто ровер. Після ванни в меліоративному каналі він нарешті погодився мене везти. Дощ падав до 11-30 і в Гримайлів я в'їхав з першим сонцем. Їхати на Скалат надоїло, тому вирішив через Теребовлю. Назад вийшло 80 км, в 16-00 був дома.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 31.05.2009, 23:57:55 »
Хм...прикольно...але дощ і болото то троха погано... :)
Via est Vita

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #2 : 01.06.2009, 00:46:19 »
... тим паче вас переманили на "медових,білих і пухнастих"...
:)

А загалом - молодець. Справжній велосипедист, якого навіть дощі не лякають.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.06.2009, 10:36:06 »
шкода шо з погодою не повезло  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "