Тема: Поїзди - нашо вони?  (Прочитано 37897 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #15 : 13.04.2007, 11:25:13 »
Мовчання також може бути вагомим.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 13.04.2007, 11:34:31 »
егоїстично з твого боку. В мене не анлімітед.
---
А про то що говорить еразел  --- То там що доріг взагалі нема(польових в тому числі) ????  Не вірю.

п.с. форум глючний! після кожного допису мене викидає на вибір тем. Чого не залишати користувача в тій темі де він здіснив допис?
і чого знаки питання перейменувало на "не зрозуміло"
« Останнє редагування: 13.04.2007, 11:36:06 від Tiger »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 13.04.2007, 11:39:29 »
Це фотки з того маршруту, який Еразел анонсував, і на опис якого в нього слів не стало, ось вимушений був, щоб зменшити напругу, викласти ілюстративний матеріал
Ти виложив фотки ОДНОГО місця. а там 25 км. причому є й місця звичайні, а є й такі від яких дух захоплює. Особливо одна гора в хмарну погоду. було таке діло. В тернополі мряка і дощик мросив. А там сонце. Картина була охренненна. Ти стоїш майже на рівні хмар, а вдалені, на горизонті ті ж хмари огортають місто.  Ех, то треба любити природу щоб то зрозуміти. Вам жителям урбаністичних джунглів того незрозуміти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 13.04.2007, 11:44:23 »
Ось думка одного учасника:
"бо крутити педалі 150 км то тож дуже х......, а так намано км 80 прокатаємось, просто від тернополя в радіусі 60 км вже обїздили і хочеться більше всього побачити."
 Деградуємо товариші. Минулого року ми 150-160 відмотували без всяких АЛЕ. А тепер вже 80 то багато. Так нам скоро і 20 км буде рахуватися багато. Запливемо жиром.ЗУПИНИМО ДЕГРАДАЦІЮ.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #19 : 13.04.2007, 11:47:58 »
Еразел, ростеш на очах, не рахуючи, що від сьогодні в твому лексиконі додалося слово сибарити, ти ще збагатив свою мовою такими епітетами, як "охренненна", а особливо мене вразив вираз "Вам(,) жителям урбаністичних джунглів того не зрозуміти". Такими темпами, ми з тобо навіть зможемо спілкуватися.
Хотілось би з’ясувати твою позицію відносно жителів урбанітичних джунглів, - тоді  ти себе як можеж охарактерезувати, як житель чого?

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #20 : 13.04.2007, 11:51:29 »
Складається враження, що це лише перепалка між товаришами Zombie та Erazel'ом...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 13.04.2007, 11:54:24 »
Зомбі, я житель районів міста які мають дуже мале відношення до урбанізму. Я живу у власному маєтку у зеленому районі міста. Так як найбільше люблю зелень природи.
А на рахунок мого лексикону не турбуйся, він у мене нормальний. Просто я відпочиваю з вами. Як так? А приблизно так: уяви що ти весь час їш червону рибу і чорну ікру, французькі булки і оригінальний швецірський сир, пьєш арманяк і коняк Хенесі та французькі марочні вина. І тільки в поході з друзяими ти собі можеш дозволити їсти перловку і пити ЗОСЮ. Так само й мені, надоїло спілкуватися культурною літературною мовою. мене це гнітить, треба хоч колись випускати пару.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #22 : 13.04.2007, 11:56:53 »
 :D :'( ;D

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 13.04.2007, 12:23:14 »
Ваш порожній флуд  вже надоїв.
Якого дядька тут чіпати якийсь цукор, примахались до одного місця ділянкою в 25 км, і до лексикону Еразела(це його справи які слова він знає).
Тема зовсім про інше.

Розумні відповіді я заміти лише від двох учасників дискусії
Дрім
Цитувати
Тому щоб було більше часу полазити по старих напівзруйнваних спорудах, і більше часу присвятити обжировиську біля багаття.

обжировисько - це один з смертних гріхів  :).  а полазити все рівно довше і менше ніж треба ми ніколи не лазили.

Кслібес
Цитувати
Добре, що ви можете собі дозволити педалювати скажено і як завгодно довго, і тому можете розводити теревені про потребу у поїздах. А я зара пущу соплі іншого ґатунку і скажу всім псевдоінтелектуалам та сибаритам, яким бракує слів з українського лексикону, щоб описувати краєвиди, що я вже не можу далеко їздити. А забивати на їзду зовсім би не хтілося, тому поїзди потрібні хоча б для підстраховки, щоб покалічений шприхаль міг повернутися додому.

Справді треба враховувати проблеми Кслібеса. Але не обовязково пертись на поїзді кудась щоб покатати. мона і для різноманіття планувати ближчі і малі маршрути. + мені здається що Славко не катає кожного разу тому маршрути на 150 км мона теж ключити.


З вище сказаного пропоную компроміс. 
Планування різнопланових поїздок, а не зациклюватись на поїздах з економією 30 км. від коротких поїздок - довгих поїздок(без поїзда) і далеких(з поїздом) але коли використання поїзда є доцільне хоча б 60-80км економії.  А також дводених. Приходить літо ночувати мона під відкритим небом.

Offline user_bhagavan

  • Ніхто
  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • користувач
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #24 : 13.04.2007, 12:37:34 »
п.с. форум глючний! після кожного допису мене викидає на вибір тем. Чого не залишати користувача в тій темі де він здіснив допис?
і чого знаки питання перейменувало на "не зрозуміло"

Форум глючний тому що його ніхто не любить. Як тіки його хтось полюбить - він одразу добріший стане і не буде тебе викидати кожного разу в вибір теми :) особливо він втішиться коли ти зайдеш в настройки свого профілю і виставиш "повертатися в тему після відповіді" а також, по бажанню увімкнеш відображення ворми швидкої відповіді. тоді сторінка взагалі перевантажуватись не буде.. теоретично... скажеш потім чи помогло, бо ви ж знаєте як нам важливі ваші відгуки і побажання, шановні наші користувачі, компаньойони і колєги :). Дякую за відгук.

Знаки питання - так тіки три знаки підряд воно перейменовує на НеЗрозуміло... бо то дійсно незрозуміло навіщо стіки знаків питання :) (Проблема з смайлами - колись вирішимо :) )

П.С. в профілі також є можливість змінити тему - мені чесно кажучи ця вже починає не подобатись - якась кострубата... чи нє?

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #25 : 13.04.2007, 12:38:32 »
Таке врження, що планування поїздок, це виключно мій привілей.  ГИГИГИ
Тайгер - про шо ти говориш? Подивись на карту до Хоросткова тільки 66 км.
якщо весь маршрут їхати ровером то це вийде під 180-200 км а нам виходить 60-80.
Я взагалі не знаю, до чого то я пишу. Як ти маршрут поданий не дивився.
Ще раз кажу  - берете і плануєте маршрут і ми їдемо. В чому проблема. Що за дурна звичка критикувати чужу роботу, як слід в ній не розібравшись?
« Останнє редагування: 13.04.2007, 12:40:36 від Zombie [Coffe] »

Offline user_bhagavan

  • Ніхто
  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • користувач
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #26 : 13.04.2007, 12:44:48 »
Справді треба враховувати проблеми Кслібеса. Але не обовязково пертись на поїзді кудась щоб покатати. мона і для різноманіття планувати ближчі і малі маршрути. + мені здається що Славко не катає кожного разу тому маршрути на 150 км мона теж ключити.

Зомбі правду каже - памятаю тіки два маршрути, не спланованих Зомбі і про які йшлася мова на Шприсі. Також варто брати до уваги новачків як часом до нас приєднуються - мені перший раз було і до теребовлі далеко їхати....тому є обставини, є реалії, є побажання і пропозиції.... тому і обговорюємо...

Плануючи дальні маршрути без допоміжного транспорту нам не обійтися. Або так і доведеться товктися в нашій пісочниці тернопільського району і прилеглих сіл.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 13.04.2007, 12:46:54 »
А я що критикую конкретний маршрут?
Де в моїх постах були згадки про якись маршрут який відбувся чи планується?

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 13.04.2007, 12:50:11 »
налаштування змінив.
Конкретно цим постом і зараз перевірю чи викидає.
Думаю що ні  :)

Справді залишається.

пропоную даний пунки залишити включеним по замовчуванню

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 13.04.2007, 12:51:46 »
А тотой вуйко на останній світлині тоже буде на нашому маршруті?