Тема: Поїзди - нашо вони?  (Прочитано 35450 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 13.04.2007, 09:46:39 »
Чому ми часто поїздки кудась починаємо з поїзда, навіть якшо їдемо ним кілометрів 20-30. Нафіга? Шо невже так важко проїхатися тих додаткових 30 км? Це ж всього 1.5 години їзди. Памятаю колись ви їхали в БУчач. То до Дружби доїзджали поїздом. НАХУЯ? Туда ж 15-20 км. Дрімлен бля може проїхатися з Микуленець в Тернопіль, а вам вже ліньки проїхати додаткові 15 км. Деградація бл_.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 13.04.2007, 09:51:30 »
Тому щоб було більше часу полазити по старих напівзруйнваних спорудах, і більше часу присвятити обжировиську біля багаття.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.04.2007, 09:52:41 »
Підтримую Еразела.
Навіщо ті поїзда.  Не одноразово зазначалось що найголовніше вкручувати педалі.
Ми ще не обкатали всі можливі траси поблизу щоб вже аж поїздом добиратись, щоб десь там намотати нещасних 100 км.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #3 : 13.04.2007, 09:55:18 »
Це не просто понти, як ти, друже Еразеле, міг собі придумати. Це називається ПЛАНУВАННЯ маршруту. І коли Дрім, предмет твоїх молитов :), неодноразово зазначав, що для нього поїздка - це насамперед крутіння педалок і саме від цього процесу він отримує найбільше задоволення і тільки потім - від споглядання і усвідомлення побаченого, то МИ (решта крутильників педалок)розглядаємо цей процес лише як необхідне зусилля для досягнення більше високої мети - споглядання чогось нового і до того моменту небаченого і недосяжного. Три рази милуватися краєхвидами теребовлянської траси - це ще куда не йшло. Але 8-10 разів - це вже занадто. До того ж це (зайві 20-30-50 км на потязі) економить купу глюкози твоєму мозку, шб він міг непоспіхом і поволі "переварити і осмислити побачене". Вертатися назад можна і своїм ходом - якби не холод і темінь теперішніх ночей.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 13.04.2007, 10:03:56 »
Та проти "Назад-Поїздом" нічого проти немаю. Але "Туда-поїздом", щоб проїхати нещасних 40-60 км а потім назад на поїзд, то вже сибаритство. А на рахунок "10 раз по теребовлянській трасі", а ти хоч знаєш які краєвиди на дорозі "залізці-Збараж"(точніше поворорт з дороги до Залізців на Збараж). Там 25 км ОХ__ННИХ краєвидів. І без матів це не передати. Там аж серце завмирає. Так шо нетреба звиздіти що ви вже все взад і поперек обїздили. А ви бл_ катаєтесь по всяких "визначних місьцях". Для мене як і для Дріма  не кінечна ціль головне, правда і не сам процес вкручування, мені головне сам процес їзди по красивих краєвидах, щоб було на що подивитися. А самим апофеозом вашого "о3.14зденніння" я вважаю поїздку до якихось сектантів. І шо там визначного ви найшли, крім нової їжі для вашого звіра псевдоінтелігентності? Мол "ми такі філософи, вивчаємо вчення інших культур" Простіше терба бути товариші.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #5 : 13.04.2007, 10:06:08 »
Еразел, ти шо тупий? В поїздах роблять рафінований цукор, і обгортають його по два кубіки в спеціальні папірці з зображенням французького поїзда. Досі так ніхто не може зрозуміти, чому поїхзд французький, а не український, не польський і не  російський. Мабуть через те, що той цукор продають ще й на експорт у францію,  і тому, щоб французи не ображалися, малюють французьким локомотив на етікетці.
Крім того в поїздах роблять спеціальні підстаканники для стаканів "гранчаків". З стаканів в підстаканниках дуже зручно пити гарячий чай у хитаючомуся вагоні. Крім того, хочу зауважити, що ті гранені стакани всі мають 15 граней, що символізує єдність всіх 15-ти радянських республік, і  з таким стаканом тебе прймають за свого у будь якому куточку СНД. Звичайно, що в школі (коли ще я вчився) то символом єдності народів була Російська мова, але насправді, це завжди був стакан. І де б ти  стакани і цукор у кубіках брав, якби не було поїздів.

Таайге&Ерзел, ви маєте чудову нагоду довести всім що ви і без поїзда можете доїхати туди, куди ми збираємось, так що до зустрічі у Сидорові.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 13.04.2007, 10:18:42 »
...а ти хоч знаєш які краєвиди на дорозі "залізці-Збараж"(точніше поворорт з дороги до Залізців на Збараж). Там 25 км ОХ__ННИХ краєвидів. І без матів це не передати. Там аж серце завмирає. Так шо нетреба звиздіти що ви вже все взад і поперек обїздили. А ви бл_ катаєтесь по всяких "визначних місьцях"...
ну я знаю, і фотки маю і ї їздив там  два рази. і що ти тим хочеш сказати. хто ж тобі забороняє зробити поїздку в тому керунку.
чи тобі краще інтелігентно побазікати про псевдо інтелігентність (доречі що цей термі означає?)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 13.04.2007, 10:20:58 »
Сашка ти можеш шось КОНКРЕТНО сказати а не умнічати і строїти з себе єрундита?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 13.04.2007, 10:32:16 »
ну я знаю, і фотки маю і ї їздив там  два рази. і що ти тим хочеш сказати.

Я хочу сказати що навколо БАГАТО необїзджених місць. навіщо їхати за тридевять земель щоб побачити те що й тут підбоком є.
хто ж тобі забороняє зробити поїздку в тому керунку.
Ніщо. Я її вже розплановую. Бо на відміну від декого я завжди думаю про інших. А не всім виходить так зранку вирватися. Доречі то ще один вагоми "-" поїздів.
чи тобі краще інтелігентно побазікати про псевдо інтелігентність (доречі що цей термі означає?)
Означає що людина прагне здаватись високолультурною, і видає себе за інтелігента, хоча насправді такою не є.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #9 : 13.04.2007, 10:44:56 »
Товариші! Що ж це ви мене про поїзди не спитали? Добре, що ви можете собі дозволити педалювати скажено і як завгодно довго, і тому можете розводити теревені про потребу у поїздах. А я зара пущу соплі іншого ґатунку і скажу всім псевдоінтелектуалам та сибаритам, яким бракує слів з українського лексикону, щоб описувати краєвиди, що я вже не можу далеко їздити. А забивати на їзду зовсім би не хтілося, тому поїзди потрібні хоча б для підстраховки, щоб покалічений шприхаль міг повернутися додому. І ще один варіант, кому бракує драйву можуть крім офіційних покотеньок влаштовувати додаткові і 100% без поїздів. Вас же, панове, ніхто не силує до тих вагонів лізти, і їсти той цукор з французькими поїздами.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 13.04.2007, 10:53:14 »
Я дозволю собі втрутитися у вашу дискусію товариші.На рахунок цукру - товариш Зомбі не правий. Цукор рафінад із зображенням французького потяга чомусі тільки присутній у потягаг Львівської залізниці. В потязі Одеської залізниці мені були видали пакуночок із простим цукром-піском. Я його не розпечатував бо чомусь не довіряю такі метаморфозі цього префектного продукту. А французький потяг то мабуть ше за часів Наполеона Бонапарта - коли якийсь француз тікав з під Бородіна , тай забрів у Львів - і взамін на гальбу холодного пива віддав малюночок тоого потягу. Тай такейво.
п.с. Ромку не займайся гіперболізацією моїх слів і висловів :).
« Останнє редагування: 13.04.2007, 10:58:45 від Dreamland »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #11 : 13.04.2007, 11:06:27 »
там де поїздів нема і автобуси не ходять:





Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 13.04.2007, 11:20:51 »
А навіщо ті фотки???  ;D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 13.04.2007, 11:22:42 »
Щоб останнє слово залишилось за ним :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #14 : 13.04.2007, 11:23:59 »
Це фотки з того маршруту, який Еразел анонсував, і на опис якого в нього слів не стало, ось вимушений був, щоб зменшити напругу, викласти ілюстративний матеріал